Как се храните? Как поднасяте храната?

  • 2 064
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 622
Храним се всички заедно на масата, но по специални подредби само по празници или като имаме гости

# 31
Старая се по- често да сядаме на масата заедно,макар че ядем с различни скорости. Затова особено вечер пред телевизора седим дълго ,говорим си и преяждаме често.Много обичам да готвя и се получава вкусно  всеки път,особено ако не спестявам продукти .Залагам и на вида на храната и поднасянето й,но все пак предпочитам да е вкусно .Но миш- маш не обичам заради вида му и не правя.Децата и аз обичаме да ядем дюнери навън.Карате ли децата си да ядат манджи или неща който не харесват ,но са полезни?например; риба,броколи,грах ,зелен фасул,месо и кренвирши. newsm78

# 32
  • Канада
  • Мнения: 494
Храним се заедно,на масата-аз и мъжо.Малкия беснее около масата и се опитва да направи някоя беля,та от тази гледна точка вече се старая главно върху качеството на храната,но не и около подредбата на масата.От както е пролазил покривки въобще не слагам,а приборите всеки си ги пази старателно Mr. Green защото малкия само дебне да докопа нещо.Тя цялата покъщина е вдигната на над 1 метър,така че масата ми е последна грижа.А колко обичах всичко да ми е чисто и подредено..............

# 33
  • Мнения: 4 380
Гласувах с 4-та опция, но не винаги е така. По-скоро опитвам се да бъде, но уви...Готвя гурмански специалитети когато ми дойде музата. Съответно за по-изискани неща винаги сервирам подходящо и се старая да сме всички на масата за да се насладим по-пълноценно. За празници сервировката се подразбира.
Не винаги обаче всички заедно се храним, и съответно всеки си сервира едно към кесим или както му е по-лесно. Моите имат много отвратителни навици, които понякога ме изкарват от равновесие, но влиза в едното ухо, излиза през другото. Все едно си говоря на стените. Не възприемат. Мойто мъж нищо че е телец, изобщо, ама изобщо не е гурман. Нито го е еня какво яде, нито как е сервирано. Абсурд. Важно да има кльопачка. Joy Елементарно мусака да си сложи, няма да вземе лопатка, а ще я разчовърка в средата на тавата като кокошка. Направо умирам като видя такива неща, но не мога да съм слугиня и да сервирам и отсервирвам по цял ден. Sick
И няма превъзпитание въобще. Това е положението. Sad Майка ти не те ли е възпитала като хората, жената не може да оправи положението.

Общи условия

Активация на акаунт