Пролетната седмичка 21.03-27.03

  • 14 328
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 212
...от кой град е новата мискинка, хубаво ми се вижда на снимката моми4ето, споделете дее.....
...а, и Христос Възкресе, днес, тук е Великден, отивам да 4укна яйцата....на 1 май с вас ще се 4укам...хихихихи #Silly  Mr. Green  Sunglasses  Grinning
...Ео, внимавай с асоциациите... Whistling

# 196
  • Мнения: 9 903
Тея, честит ви празник:)
Новата "мискинка" е от Русе - Росица Иванова, виж темата в клюкарника, има я на снимки - обаче напоследък се е преместила в София да учи.

# 197
  • Мнения: 6 993
Цитат на: Teya

...Ео, внимавай с асоциациите... Whistling
Е,тука ме утрепА Mr. Green Какви асоциации ooooh!  Confused:

# 198
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Eowyn
Цитат на: Teya

...Ео, внимавай с асоциациите... Whistling
Е,тука ме утрепА Mr. Green Какви асоциации ooooh!  Confused:



тик так, тик так... Whistling
ади, 4е да не ни бият.....

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ама много сте бъбриви тези дни Mr. Green
Тея честит ти седми месец мила Grinning Всичко ще е наред и Боби ще се роди когато му е времето Grinning

# 200
  • Мнения: 1 612
Ами ето логнах се.
Дано се отвори сега.
http://ttc.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Моля за коментари по графиката.
Този спад последните 3 дена какво означава?
Помогнете!

# 201
  • Мнения: 1 320
лилия, пак не се отваря.

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 21 647
Лилианс , кликни на самата графика и копирай тук адреса .

# 203
  • Мнения: 1 612
Оле пак се изложих.
Ето сега добре ли е вече?
http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?cd=8
Ох пак не се получи какво точно да направя?
Кликвам с десен бутон и после copy нали?

# 204
  • Мнения: 2 123
здравейте сладки!!!
вчера ме нямаше тук, за което ще представя от ОНЕЗИ извинителни бележки на Тея Mr. Green
бях на мача България - Швеция и освен, че ми се изприщи езика от семки - друго няма какво да ме е впечатлило Hands Fist
Тея, честит 7 месец!и макар по-рано Христос Воскресе!внимавай с яйцата, че момък живее в теб, няма шега Grinning  Mr. Green
моренка-бъдеща бременка, как е настроението през уикеда?още ли сме на вариант Banghead надявам се, че бурята е попреминала и те черпя 1 beer2 за което!

имам питане
във фертилити на дата 27 допреди 2 дни стоеше едно яйце \не великденско, а щъркелово Wink \, а днес го няма. Та питането ми е защо го няма - резултат от заложеното инфо или просто заради идването на датата?? Thinking

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 21 647
Иринка , сладка  , много ми хареса обръщението "сладки "  Grinning !
Благодаря за вниманието към мен !
Нервите леко , ама мнооого леко ме поотпуснаха  , та вчера бях на междинен вариант  -  Rage  Arrow  Sob   ама ще ми мине де ще оди  Mr. Green
Пък Моренка - бъдеща бременка , как го измисли  Shocked  , ама много ми хареса ,  всички тук сме такива  - бъдещи бременки де   Grinning  и  да можеше и да се сбъдне ....  Praynig  
Пък ти сладка ако не друго поне семки си похапнала като за целия китайски народ май   Thinking  Grinning .
Обаче за какви яйца във ФФ говориш не вдявам  Confused  Rolling Eyes  ?!

Лилианс , пак не става .
Като кликнеш с десен бутон в/у графиката си , след това на Properties и след това копираш URL то  и го пействаш тук да нищим графиката  Simple Smile

# 206
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Morena
[
Обаче за какви яйца във ФФ говориш не вдявам  Confused  Rolling Eyes  ?!

на календара \не графиката\- нали нанасям всеки ден някакво инфо - за лелята, за ЦС, и т.н. във всяко квадратче, което отговаря на ден от цикъла...дните които са с леля програмата ги прави розови, а тези с ову зелени.още преди да стигна до ден 15 там имаше нарисувано 1 яйце - обозначава вероятно най-фертилния ден... а днес вече го няма Thinking та затова питам - не че е много важно... но така или иначе ползвам ФФ - поне да знам кое за какво е...та така  Heart Eyes Бременка а затова, че ще сме бременки - 100% гарантирам! Nerd

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 21 647
Ирини , нямам представа  Rolling Eyes  , защо е изчезнало , а седи ли си още тъмнозеленото оцватяване ?! Иначе зелените са фертилните , а тъмно зеленото с яйцето - овулацията и най - фертилния ден естествено
При мен си стой яйцето .
Ти нали не мериш Бт , та не знам . Може би ЦС е такава че не показва ову и затова , ама знам ли  Rolling Eyes  . Просто предполагам сладка  Grinning !

# 208
  • Мнения: 1 612
Ох че съм тъпа.
Ето го линка!
http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?cd=8
Давайте с коментарите по графиката ми моля Ви!

# 209
  • Мнения: 3 154
Лилиа, пак не се отваря Neutral Face Отиди горе на Sharing--> Home Page и дай адреса на тая страница.

Общи условия

Активация на акаунт