Татковци с мотори?

  • 111 817
  • 399
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Не знам има ли подобна тема,поне аз не намерих  Rolling Eyes
Та моята половинка е стар моторджия,но от както сме заедно /близо 5г/ не се е качвал на мотор /продаде го/.До два дни ще взимаме  Kawasaki Ninja ZX9R ,но мен ме е страх и то доста.Не ме разбирайте погрешно,обожавам мотори,карала съм МЗ,зная че качиш ли се веднъж остава за винаги тръпката.Ноо постоянно си мисля разни неща,не го разубеждавам защото виждам ,че се кефи много  Rolling Eyes Обещава,че няма да кара бързичко /а този мотор е доста бърз/,но не ми се вярва  Rolling Eyes
Вашите жени как реагират?Упреци,мрънка или др. за да не се кара бързо,има ли?

# 1
  • Мнения: 3
Не знам какъв съвет да ти дам, разбирам те напълно.
Има едно семейство, с малко бебе в нашия квартал и се засичаме редовно. Мъжът кара мотор и да ти кажа постоянно го виждам ту с превръзка на ръката, ту протрит от падане. Веднъж го видях гол до кръста, цялата му ръка и част от гърба бяха на рани, не можеше да облече че блуза. Просто ужасно!
ПРавилно се страхуваш, но не знам какво можеш да направиш. Може да поговориш с него, но едва ли ще те послуша.
Дано някой ти помогне с по - добър съвет!  bouquet

# 2
Накарай го да си направи добра допълнителна застраховка, и завещание.

# 3
  • Мнения: 3 372
Моя приятел кара мотор от много отдавна.....Доста бързичко, и мен ме е старх да се качвам при него Crazy Не помага това да му се караш или да му казваш как да кара, поне при мен не става.....той се кара както си знае. А и да му казвам като не съм с него няма как да знам как е карал Sad Всеки път му треперя като излезе да се вози....Незнам...Не бива да мислим за най-лошото! Виждам го, че много му е кеф, ходи на всички мотосъбори. Мотора е неговата голяма любов.

# 4
  • Мнения: 4 362
Накарай го да си направи добра допълнителна застраховка, и завещание.

Това подигравка ли беше?  Thinking Много черен хумор,ще кажа само едно -моли се да не идва на главата ти!

Не бива да мислим за най-лошото! Виждам го, че много му е кеф, ходи на всички мотосъбори. Мотора е неговата голяма любов.

Така е,не бива да се мисли за най-лошото,но страха ми е голям.Виждам,че му е голям кеф,но надявам се да кара по разумно. Tired
И аз си мисля ,че нито с лошо ,нито с добро ще помогне да не се кара бързо и да се внимава  Tired

# 5
  • Мнения: 3 372
Накарай го да си направи добра допълнителна застраховка, и завещание.

Това подигравка ли беше?  Thinking Много черен хумор,ще кажа само едно -моли се да не идва на главата ти!

Не бива да мислим за най-лошото! Виждам го, че много му е кеф, ходи на всички мотосъбори. Мотора е неговата голяма любов.

Така е,не бива да се мисли за най-лошото,но страха ми е голям.Виждам,че му е голям кеф,но надявам се да кара по разумно. Tired
И аз си мисля ,че нито с лошо ,нито с добро ще помогне да не се кара бързо и да се внимава  Tired
Трябва самия човек дето кара да си има акъл в главата.....моя няма Tired Като ми казва къде с корко е карал косата ми настръхва #Crazy И все пак нали казват, че пияните и лудите Господ ги пази Crazy Моя си го слагам към лудите, защото неговото каране граничи с прага на лудостта Tired

# 6
  • Мнения: 4 362

Трябва самия човек дето кара да си има акъл в главата.....моя няма Tired Като ми казва къде с корко е карал косата ми настръхва #Crazy И все пак нали казват, че пияните и лудите Господ ги пази Crazy Моя си го слагам към лудите, защото неговото каране граничи с прага на лудостта Tired

Дано наистина Господ ги пази  Praynig ,защото толерантността на пътя я няма  Tired
Ти ще ходиш ли  с него на събора в В.Търново?Аз мисля да ида,та ще ми е приятно да се запознаем  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 372
Цитат
Дано наистина Господ ги пази  Praynig ,защото толерантността на пътя я няма  Tired
Ти ще ходиш ли  с него на събора в В.Търново?Аз мисля да ида,та ще ми е приятно да се запознаем  Grinning
Незнам дали изобщо и той ще ходи на този, защото има много работа и не почива Tired И на мен би ми било приятно да се запознаем, но ме е страх да се возя на мотор и не бих рискувала с толкова дълъг път и като знам през какви равни и гладки пътища ще минем ooooh! Без мен Embarassed Опитвам се лека полека да преодолея този страх, за сега само на къси разстояния пробвам Peace

# 8
Съжалявам, че съвета ми не ти хареса !
Дано не ти се налага да си спомняш за него !
Това е моето мнение, в основата на което стоят факти и опит.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Моя мъж има мотор и дори се радвам.
Има Харлей и не кара бързо, просто се наслаждава.
Знам, че обича в хубав ден просто да излезе и да си кара някъде извън града.
Ако е един ден в месеца - ОК, всеки има право на лично свободно време. Другите дни са за нас с децата.

# 10
  • Мнения: 78
Мис КаприЗ, мога само да ти съчуствам, защото
съм в подобна на твоята ситуация. Единствената
разлика е, че моят мъж се запали тази година по
моторите и си купи без да ме предупреди. Постави
ме пред свършен факт. Нищо не можеш да направиш
освен да го убедиш да кара винаги с каска и протектори.
Все пак това е голяма мания, аз също съм почитател на
 високите скорости и знам как вдигат адреналина и
е наистина приятна емоция.

# 11
  • Мнения: 4 362
Благодаря ви момичета!В крайна сметка си купихме  Grinning ,красив е спор няма,но и прекалено бърз,засега го кара бавно из града,самият той казва,че все още нe му посвикнаl ,а и аз съм на мнение ,че трябва да имаш страх от мотора .Докара си го от Кюстендил,като аз карах колата пред него.
Сега вече търсим представителство на Кавазаки,че тук в Бургаска област има само на Ямаха,а той иска да си купи някой аксесоари.


Ето го




Все пак това е голяма мания, аз също съм почитател на
 високите скорости и знам как вдигат адреналина и
е наистина приятна емоция.

Така е,аз също съм голям почитател,но когато се кача да ме вози,адреналина скача,а ръцете ми се разтреперват въпреки,че кара много бавно из града  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 372
Мис КаприЗ, Честито! Голям хубавец е Wink
На моя приятел е Kawasaki ZX12R. Ще го питам от къде си купува нещата за него Peace Само дето ги купува от София.....ако ви устройва newsm78

# 13
  • Мнения: 4 362
Мис КаприЗ, Честито! Голям хубавец е Wink
На моя приятел е Kawasaki ZX12R. Ще го питам от къде си купува нещата за него Peace Само дето ги купува от София.....ако ви устройва newsm78

Ееее перфектен мотор ZX12R,страшна машина  Grinning  Peace
Ще идваме явно до София,щом там има  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 372
http://www.irisvisia.com/~motoltd/
ето ти представитл на Кавазаки Peace Има доста неща там. Адреса е в сайта, на лесно място е Peace Дано съм помогнала Hug

Общи условия

Активация на акаунт