www.Promod.eu- 7

  • 14 248
  • 388
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 015
А това моето комплектче са го намалили http://www.promod.fr/produits/combi-short-bustier-eighties-impri … 12544N114P15.html. Кой номер трябва да си поръчам 36-38?Аз съм 50кг. и 170 см, че нещо не съм наясно, какво ще кажете?

34 Peace

И аз съм с твоите мерки и си вземам 34  Peace
  bouquet

# 301
  • Мнения: 31
Момичета много са ви хубави нещата.   bouquet Пускайте каквото не ви харесва в албума, за да може такива като мен които не се престрашават да поръчват да си харесват от вашите неща.  Party

# 302
  • Мнения: 9 095
момичета, здравейте от мен най- накрая, пуснах току-що поръчка, Здравче, блузката ти е тук, но не съм я отваряла още Blush

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Теди, на мен какво успя да ми поръчаш?! Rolling Eyes

# 304
  • Мнения: 9 095
бялата и черната блуза поръчах Peace

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Урааааааааааааааааааааааааааааа  bouquet Hug Flutter

# 306
  • Мнения: 294
Моми4ета ,извинявам се за неудобството,което ви създадох Embarassed.Да ви кажа 4е ка4их снимката на една от блузките,които не харесвам,от цената съм свалила по4ти 10 лева,така 4е може да погледнете и ако ви хареса ми пишете на ли4ни! Peace
Аз се интересувам от блузките от лилавата и зелената.На същите цени ги продаваш нали? Hug

# 307
  • Мнения: 9 095
Здравче, на мен много ми хареса цвета на пуловерчето дето аз си го взех в зелено, даже ме е яд, що не си взех като твоето, не съм гледала в албума, чакай да поровя Blush

# 308
  • Мнения: 1 236
Здравче, на мен много ми хареса цвета на пуловерчето дето аз си го взех в зелено, даже ме е яд, що не си взех като твоето, не съм гледала в албума, чакай да поровя Blush
Наистина ли ти харесва,на мен ми се струва много отровен този цвят,но в крайна сметка модела ми харесва и рееших 4е ще го нося с,с онзи шарения гердан стои страхотно,освежава се!Сигурно толкова много се разо4аровах,защото о4аквах наистина жълто,а и заради жълтите ми обув4ици Embarassed.Само лилавата блузка съм сложила в албум4ето,даже писах на svetilo,4е тя май я иска!Дано на нея пове4е и хареса!

# 309
  • Мнения: 6 928
На мен ми пристигна днес палтенцето Grinning
Малко ми е трудно да се възприема с него, защото досега все с якета съм ходила и не съм сигурна, че ми стои добре, но утре ще пусна снимки да го видите.

# 310
  • Мнения: 1 236
Моми4ета,утре ве4ер ще снимам нещата и ще ка4а снимки,исках сега,но се оказа 4е нямам батерии за фотоапарата Sad!

# 311
  • Мнения: 1 236
На мен ми пристигна днес палтенцето Grinning
Малко ми е трудно да се възприема с него, защото досега все с якета съм ходила и не съм сигурна, че ми стои добре, но утре ще пусна снимки да го видите.
Супер!Ще 4акаме с нетърпение!И 4естито!  bouquet

# 312
  • Мнения: 375
момичета, здравейте от мен най- накрая, пуснах току-що поръчка, Здравче, блузката ти е тук, но не съм я отваряла още Blush

Теди, а моите неща всичките ли ги пусна?  Wink Питам те защото не съм проверявала линковете от тогава, и току виж пак са свалили блузките от сайта  Rolling Eyes А кога се очаква да пристигне днешната поръчка. Сигурно по другата седмица или.... newsm78

Моми4ета,утре ве4ер ще снимам нещата и ще ка4а снимки,исках сега,но се оказа 4е нямам батерии за фотоапарата Sad!

Чакам с нетърпение  newsm53

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 21:23 от nik_mar

# 313
  • Мнения: 1 236
Само да ви кажа,4е лилавата блузка ве4е е обещана на svetilo,затова току що я махнах от албума,да не стават недоразумения!Теди,как е твоята блузка?Става ли ти?Стискам палци да е така! Peace

# 314
  • Мнения: 9 095
моята блузка ми заспа, вчера колежките и те я видяха и я одобриха, сега само да захладнее и си я подносвам, че в тия жеги ми идва дебеличка Laughing много имам да черпя  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт