Изповед

  • 4 248
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Като гледам май всички сме единодушни в съветите си и подкрепата си към тебе!Неотлагай ,а бягай,запази самоуважението си,самочувствието и на двете с детето ти,не си мисли,че нещата са поправими във времето-о не!Вълкът козината си мени, но нрава НИКОГА ,уви!!! Минала съм през подобно унижение някога,без посягането,добре ,че се взех навреме в ръце!Животът е пред тебе-от теб зависи как ще го изживееш,а си струва да живееш спокойно,щастливо и в хармония с околните  Смелост и по-вече самочувствие и само напред   bouquet

# 46
  • Мнения: 158
бягай надалече...няма нищо по-важно от теб и живота на детето ти...Намери адвокат и се освободи от този човек, който очевидно само ви мъчи и депресира...Успех...Бъди силна!  Hug

# 47
  • Мнения: 946
Махай се мила колкото можеш по-бързо!майка ми е на този хал вече 27години.Много пъти съм я питала защо го търпи...заради децата да ама децата вече се омъжихме ,а той още не се е спрял.Сега тя е в Италия нямаше я 7м като се върна си мислех,че ще е по-добър с нея напротив все същия си е.Кажи речи със сестра ми направо се махнахме от вкъщи заради него.Отврат за най-малкото пощурява,беше ме страх да не попадна и аз на такъв мъж Confusedза щастие засега нямам такива проблеми,но те не свършват при мама.Бягай надалеч от този тип и никога заради детето недей да го търпиш!Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт