Колко деца сте ИСКАЛИ да имате

  • 8 654
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Винаги съм искала 3 деца,засега имаме едно,но има време.

# 16
  • Мнения: 6 993
Аз винаги съм искала 3 деца.
Трагедията е че все още нямам нито едно Cry
Дори не сме започнали да го правим.

И ние така. Но не ми е чак толкова трагично, макар че това първо го искам от 4-5 години поне... Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Две-три. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Имам едно бонбонче и искам още едно.


И аз така. Исках три, някога, но сега и за второ още се чудя...

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
За сега имаме едно дете, но искаме още едно след някоя друга годинка  Peace

# 20
  • Мнения: 15 555
Винаги съм искала само едно дете, а мъжа ми - 2.
Но след това, което преживях през бременността и възстановяването след секциото ще имаме второ само ако някоя друга го износи и роди.
Аз между другото съм навита да си осиновя едно  ylinfant .

# 21
  • Мнения: 3 164
Като малка си мечтаех за близнаци момче и момиче WinkКато по-голяма исках твърдо само 1-момиче Simple SmileА сега имам 2 момчета и мечтая за 3-то -момиче Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Като по малка винаги си казвах един ще ще имам 3 деца. Сега има две  Hug  да са ми живи и здрави.

# 23
  • Мнения: 3 042
Преди да се роди щерката исках 2 деца. След това изобщо не исках 2-ро години на ред. След 6г обаче се навих за второ, но определено 2 са ми достатъчни.

# 24
  • Мнения: 97
Искахме две - момче и момиче.
Имаме две - момчета.
Сега все по-малко на майтап и повече сериозно говорим за трето - след няколко години - ама ако и то е момче аз ще се гръмна  Tired.

# 25
  • Мнения: 515
Имам 2 момче и момиче от брака си,но сега с приятеля ми искаме още едно,дано да успея да се справя-народа го е казал"където 2 там и 3!!!!!!! newsm19 family6

# 26
  • Мнения: 753
имаме момче, мъжът ми има страхотно момиченце от първия си брак, и сега са 2, искам още едно - момиченце, като гледам какви красиви и умни ги прави мъжа, няма как да не искам... Laughing....а и аз съм от семейство с 3 деца, така че пълна къща, винаги е на добре, според мен, ....разбира се отговорно и трудно е,...парите....но е страхотна лудница....

# 27
  • Мнения: 302
 
Още от малък съм си мислил, че като стана голям ще има две деца - момче и момиче...  Grinning

Сега имам две и с детето на жена ми (от предишен брак) станаха три. И все красавици... Имам желание за още едно, ако може с пишленце...   Blush Ама ще видим, малко да порасне Аличка...  Wink

# 28
  • Мнения: 5 393
Преди да родя исках 3.
И сега искам 3.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт