Килимче за рисуване "Aqua Doodle"

  • 6 548
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 261
Момичета, дали сте виждали в някой магазин килимче за рисуване "Aqua Doodle"? Например такова:



Да поясня - става дума за килимче, върху което може се рисува със специална химикалка, напълнена с вода. Нарисуваните картинки изчезват след няколко минути. Детето може да рисува с мокро пръстче или ръчичка, с печат, с молив. Един добър начин да се опазят стени и мебели от малките художници  Grinning.

# 1
  • Мнения: 2 467
Имаме такова. Донесохме си го от чужбина. Страхотна работа върши. Ще се радвам, ако има и тук вече. Нашето беше нарисувано с химикал преди няколко дни  Sad

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 207
Искам и аз.

# 3
  • Мнения: 1 170
Преди 2 месеца пуснах такава тема,но не получих отговор,така че си го поръчах от чужбина.
Но наскоро разглеждах каталога на Mothercare и видях,че има "Aqua Doodle",може да си го поръчаш,ако го нямат в момента.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 207
Имат ли онлайн магазин.

# 5
  • Мнения: 1 170
 това е в сайта на Mothercare - http://www.mothercare.com/gp/product/B000KKSOOE/sr=1-22/qid=1187 … 6031&mcb=core

А магазините им в България са на ул. "Леге"6 и Mall of Sofia

# 6
  • Мнения: 1 170
Аз лично  вземах този модел с влакчето,към него има и писалка за рисуване,но е по-скъп отколкото модела без влакчето,иначе килимчето е същото.

# 7
  • Мнения: 784
Не разбрах, предлага ли се действително в магазините на Mothercare или го има само в каталога?

# 8
  • Мнения: 1 170
Не съм ходила скоро в български магазин на Mothercare,но в каталога си ги имат. Знам,че ако няма нещо в наличност може да си го поръчаш по каталога и ти го доставят за определено време,поне така казват в магазина им на ул. "Леге"6.

# 9
  • Мнения: 1 298
ilenkata колко ти излезе в бг лева ?

# 10
  • Мнения: 1 170
ilenkata колко ти излезе в бг лева ?
Конкретно това,което взех е най-скъпото,струваше 65 евро,имаше други,които бяха без влакче и с по-малко на размер килимче и струваха 17,22,30 евро...
Цената се формира от размера и аксесоарите  Simple Smile
На мен ми излезе 126,75 лв.

# 11
  • Мнения: 5 261
Хубава цена, май ще почакаме дядо Коледа  Flutter.

# 12
  • Мнения: 10 758
Супер е килимчето.ще си го търся в чужбина, защото тук ще е 2 пъти по-скъпо сигурно.

# 13
  • Мнения: 702
На нас ни го донесоха от Англия. За съжаление не мога да кажа каква му е цената, защото е подарък.

# 14
  • Мнения: 7 803
гледам средно големите са по 30 евро тук. малките по около 15. големите са около  60

Общи условия

Активация на акаунт