Профайлър

  • 2 296
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622
Аз не смея нищо да си представям. Не обичам да се разочаровам после, ако се случи да разбера наживо как са нещата  Laughing)пак обърнахме всичко на секс, маа му стара...)
Стига с тоя секс вече.  Sunglasses Малко по-сериозно го давайте. Темата е сериозна и мисля има още какво да се каже по нея

Сексът е сериозно нещо  Naughty Защо така отиде в графата несериозности, не знам  Crossing Arms

Шегичка. Аз събирателен портрет на съфорумците не мога да направя. По простата причина, че знам, че виртуалният образ няма нищо общо с реалният  Wink

# 61
  • Мнения: 212

Сексът е сериозно нещо  Naughty Защо така отиде в графата несериозности, не знам  Crossing Arms

Шегичка. Аз събирателен портрет на съфорумците не мога да направя. По простата причина, че знам, че виртуалният образ няма нищо общо с реалният  Wink
Хитруша сте вие г-жо Буба.  Simple Smile Знаете как да се измъкнете. Ами нищо давайте на виртуалния образ тогава. реалния го оставете настрана Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 161
От пишещите тук мъже само на трима прочитам мненията.Другите не са ми интересни.Но не се дразня,че пишат тук.Откъде-накъде?

# 63
  • Мнения: 1 866
Мъжете които пишат тук са от тези, които обичат да се чувстват като петли в кокошарник. Малко са и затова им се обръща повече внимание и това ги ласкае. Обичат да получават одобрението и да бъдат харесвани от жените. Затова пишат в този форум.

Общи условия

Активация на акаунт