Чичо Докторчо, я кажи, момче или момиче през ФЕВРУАРИ мама ще роди?

  • 16 896
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Привет!
То да си в отпуск било по-изморително от това да си на работа!!! Викам си аз, аиде да ида до пазара да напазаря, после я да сготвя една супичка от зеленчуци, че и едно руло Стефани завъртях, и докато измия съдовете...пуснах пералня, имам цял куп изсъхнали дрехи за прибиране...Ужас!!! Сега ме боли кръста и гърба зверски!
Момичета много благодаря за идеите за книги, Мери, може ли да ми кажеш някое заглавие на Сиърс и първото му име също (извинявам се че звуча некомпетентно, но не съм чувала този автор).
Галадриел, важното е, че страшното свърши! И до няколко часа вече ще си забравила!
Лейди Ви, насреща съм за да организираме срещата, сега нали съм в отпуск и си "почивам"  Wink
Аз също имах книги и списания за бременост и бебета, но раздадох всичко на приятелки, а и беше толкова отдавна, че трябва да си опресня паметта!

# 31
  • София
  • Мнения: 717
Галадриел, всичко свърши, споко! Не вярвам да има последици! Praynig
Евелинка, аз също мисля този път да дам повечко пари за колички.Ориентирала съм се към зимна  - Куини Бъз, а за Лятна - Куини Зап. Rolling Eyes
За училището, не знам дали ще мога да дойда, тъй като работя на смени и не знам коя ще съм в четвъртък.

# 32
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Галадриел с теб сме Hug Като премине действието на упойката ще се почувстваш по добре. Сега почивай и само спокойно, а колкото до снимката - консултирай се с още някой.

# 33
  • Мнения: 4 242
Illinka http://www.askdrsears.com/  но на английски. А книги на български има само за захранването и  храненето за жалост. Иначе е велик в методите си и съветите, както и богтия опит в отглеждането на деца, човека има 8 парчета, жена му е кърмила почти без прекъсване към 18 години ако не ми се бърка инфото, проповядват привързаното родителство, което от личен опит е страхотен метод и ми е най близък сърцето.

# 34
  • Мнения: 1 671
Галадриел, браво на теб!  Hug За снимката недей да се притесняваш излишно! Пък и органогенезата вече е приключила. Wink
Това за чехлите и джапанките го написах нарочно. Аз отидох само с едни джапанки и след клизмата като се измих се намокриха. А трябваше да се разхождам и те на всяка стъпка - джвак. Октомври си беше студено и краката ми бяха мокри 1 час докато мъжът ми донесе чехлите от къщи. После ги изхвърлих, наистина няма как. В магазините по левче има едни джапанки за по 1-2 лв - идеални са за болницата. Вземете си някакви евтини чехли и джапанки да не ви е яд, същото важи за нощниците (стига в болницата да дават да сте с ваша).

# 35
  • Мнения: 552
Izabella меси за темичката-много е сладка и дано всички (или поне тези,които искат) да разберем дали е дама или мъж
евелинка много полезни списъчета - мерси за тях   bouquet
и браво на ГАЛАДРИЕЛ със зъболекаря newsm10

# 36
  • София
  • Мнения: 96
evelinar, мерси за списъка. Ще е от голяма полза.
GALADRIEL, най-страшното мина. Като си починеш, ще си нов човек. Само снимката малко ме притеснява.
Да напиша и нещо по темата:
В понеделник ще ходим с таткото при чичо докторчо и дано бебчето не е срамежливо и ни покаже какво е.  newsm04

# 37
  • Мнения: 543
здравейте и от мен! имаме си герой във форума - БРАВО НА ГАЛАДРИЕЛ!
Евелинар: много е интересен и полезен списъка, който си публикувала, веднага си го копирах!
Зузулинка: 6ше 4акам с нетърпение да пишеш след прегледа в понеделник какво е ставало и вижда ли се вече наследникъ ли ще е или наследничка?
аз съм на преглед във вторник.
нека ако има и други мами, които са на преглед другата седмица, да пишат, за да им стискаме палци всичко да им е наред!

# 38
  • Мнения: 543
забравих да кажа, че календарът е много готин! който го е направил е голям майстор! получава едно здраво потупване по гърба Grinning
аз си нямам и идея  newsm78 как се правят тия неща и за това се възхищавам толкова. ако искате и не ви затруднява може да допишете, че ми е първа бременност.

# 39
  • Мнения: 552
gotika аз съм в петък на прелед и БХС...май от тебе първо ще чакаме новини.Ама като гледам колко сте големи със сигурност ще се види пола.
Разбрах че искаш да си направите и вие БХС и в тази седмица която сега почвате е най-подходящо...
Успех във вторник!!!

# 40
  • Мнения: 419
Аз съм тук момичета!
Добре съм, ама като гледам какво мислите за СНИМКАТА на ЗЪБА ме плашите само.
Сложиха ми жилетка.
А и когато се налага, няма къде да ходиш, има и по-лоши неща като АНТИБИОТИК.
Много малко зъболекари биха се навили да вадят зъб насляпо.
Не можем да мислим само лоши неща. Затова съм настроена по друг начин. И ако ти е било писано, 100 пъти да си правиш снимка ще родиш една здраво БЕБЕ и това е!!!

# 41
  • Мнения: 552
Така е GALADRIEL  newsm10 .Човек не може да си избяга от съдбата...Като ти е писано да се обесиш,няма да се удавиш

# 42
  • Мнения: 8 953
GALADRIEL щом са ти сложили жилетка няма какво да се притесняваш.
 Hug Hug Hug

# 43
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 333
Мами от Варна, искам да ви питам някоя от вас правила ли си е вече БХС. Дайте малко инфо, че не съм наясно. Къде, колко? Мерси предварително   bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 717
Добър вечер! Помагайте, моля с нещо за хрема, защото не издържам вече. Sad От понеделник, миналия съм с хрема и ме боли глава от сополите. Нощем се събуждам с болки от възпалените синуси и ме боли чак челюстта. Confused

Общи условия

Активация на акаунт