Хъркате ли?

  • 8 750
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
дааам, лоша работа. и ние сме в гарсониера. лягам си скапана след цял ден тичане след малката и се почва едно циклене... не е много силно, но адски дразни. слагам тапи (има едни най-обикновени, по 50 ст., от Санита). помагат до някъде, но аз като знам че хърка, само се ослушвам Confused. и така, то 2-3 ч., когато хъркането спре, но пък започва да се буди детето... ще му взема от спрея, дано помага Peace

сега видях, че някои се спасяват с диванче. имаме такова, но се оказа, че той не се събира на него. мен пък ми бръмчи хладилникът. абе... ужас и безумие Laughing

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 02:47 от Ekcnpec

# 16
  • Мнения: 3 622
Мъжът ми хърка само когато е пил алкохол и спасение няма никакво.  Thinking  Просто го оставям да спи в дневната на дивана след алкохолни вечери

# 17
  • Мнения: 619
 #Crazy някой път(доста често ) и на ухото ми Wink

ама и аз му го връщам тъпкано  Mr. Green(+ бълнуване)

# 18
  • Мнения: 11
Незнам вашите мъже дали хъркат,ама моята приятелка направо режи дъски  Joy че и на всичкото отгоре и не си признава после,направиме дармадан  Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Незнам вашите мъже дали хъркат,ама моята приятелка направо режи дъски  Joy че и на всичкото отгоре и не си признава после,направиме дармадан  Mr. Green

Измъкваш се тихичко от леглото...
Вземаш цифровия фотоапарат, снимаш клип...
В тъмното... Нищо няма да се вижда, важното е "звука" да се чува...
И веднага след като спреш да снимаш клип...
Правиш и една снимка със светкавица...
Да не каже после - "Нещо друго си снимал..."
Mr. Green

# 20
  • Мнения: 11
Мислил съм го тоя вариант,ама спя от вътрешната страна на леглото и....ще ме усети  Twisted Evil,но определено ще намеря начин да го документирам  Wink

# 21
  • Мнения: 25
Мъжете са 3-пъти по предразположени към хъркане от жените, предполагам който се интересува ще се разрови малко из нета и ще разбере причините, неразбирам защо повечето жени се отнасят към този проблем на мъжете си лошо сякаш имат някаква вина и го правят нарочно. Изключвам случайте от хъркане причинено след употребата на алкохол, цигари и наднормено тегло.
Ето примерно аз похърквам когато спя на гръб, нито пия нито пуша нито съм с наднормено тегло, иначе по гръб ама никак не обичам да спя, а се обръщам несъзнателно в съня си. И моята съпруга понякога много ми се ядосва дори съм се будил вечер и съм виждал физиономията с която ме гледа - сякаш "ей сега те заклах". Разбирам ги жените че им пречим да спът нормално, но трябва заедно да се борим с туй хъркане. След употребата на алкохол, мъжете да бегат в другата стая а тези с наднормено да поспортуват малко.  Останалите може би трябва да посетим лекар уши-нос-гърло, от където следват няколко варианта:

1- чрез средства като сънни часовници ли какви бяха там не помня, лепенки за носа, на тези двете не им вярвам много Simple Smile или спрейове, от които най ефективен е този който споменах по горе - снорийз, но за жалост доста скъп 24-29 лева  #Cussing out #2gunfire  Не приемайте други медикаменти!

2 - оперативно, може би може да се нарече повече козметична операция, премахване на част от небцето, или е възможно причинителя да е мъжеца (глътката - незнам дали така се нарича - познат се е подлагал на такава операция става за секунди, според жена му от тогава НЕ хърка). Но операцията на небцето в доста слуаи решава трайно въпроса но рядко за постоянно, защото след време небцето отново увисва при сън като му се отпуснат мускулите (четох че музикантите на духови инструменти и певците почти не страдали от хъркане тъй като небцето им било доста "тренирано"  Crazy тук е момента да вметна - жени ако хъркате замислете се как може да потренирате мускулите на небцето си  Mr. Green Joy Mr. Green )  

3 -  и по кофтия момент - налепи в носа, синузит и сънна апнея. Жени ако съпруга ви хърка много, вижде да не би да спира дишането му за 5-10 секунди, ако има нещо такова - моментално на лекар.

Това успях да събера като информация от интернет (може и да са глупости Outta Joint ), след като по миналата седмица жена ми ме помоли учтиво да ида да спя в другата стая  Sick  
МНого ми е интересно как на доста места препоръчват - ако хъркате само когато спите на гръб, опитайте се да смените позата и се старайте да не се обръщате - добре бе питам аз как докато спя да си мисля "аз ся на гръб ли съм, я да се врътна"  #2gunfire hahaha

Разбира се намерих и разни древни рецепти като пиене на сок от зелеви листа и и още нещо в него но не помня къде заврях лисчети където ги написах  newsm78
 

# 22
  • Мнения: 4 678
Жени,хъркате ли???
Аз хъркам ,но съм чувал и жени да хъркат. Peace

# 23
Аз не, но бившата ми жена да.  Joy

# 24
  • Мнения: 4 678
Дано не е бивша заради темата Joy

# 25
  • Мнения: 80
Мъжът ми хърка само когато е пил алкохол и спасение няма никакво.  Thinking  Просто го оставям да спи в дневната на дивана след алкохолни вечери
newsm10 smile3511 smile3507

# 26
  • Мнения: 1 568
Хърка,казва че някакви капки щял да си купува,ама......... newsm78

# 27
  • Мнения: 526
" най ефективен е този който споменах по горе - снорийз, но за жалост доста скъп 24-29 лева "
 newsm09
Почти трийсетуна за една плюнка спрейче Shocked
Че то на дъртия заек сигурно ще му трябват по 2 на месец като еквивалент на това,че го мързи да отслабне Twisted Evil
Мисля си дали да не му зашия на 2-3 тениски по нещо ръмбаво отзад,та като спи с тях,да не може да се извърти по гръб,а да лежи само на една страна Thinking Сигурно звучи малоумно,ама вече съм направо ku-ku
То не е лесно-по цяла нощ  1countingsheep

# 28
Мами, които признахте, че мъжете ви хъркат - сега признайте, хъркащите ви съпрузи с наднормено тегло ли са?

# 29
  • Мнения: 526
Мами, които признахте, че мъжете ви хъркат - сега признайте, хъркащите ви съпрузи с наднормено тегло ли са?
Отдавна съм обявила на всеослушание,че е шкембест.Всъщност това само по себе си не ми е проблем,проблем се явява хъркането,което е следствие на килограмите в повече Confused

Общи условия

Активация на акаунт