Притча...а вие какво бихте отговорили?

  • 1 731
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Най-вечездраве и късмет-другото се купува! Hug Praynig

# 31
   Joy hahahaЩе пратя съседа,ако може на него да му изпълнят желанията newsm78 Нещо като руска ролетка bowuu  bouquet

# 32
  • Мнения: 6 417
Eхххх...като се почне с "черните"краски за българина, че...чак ми се отщява.Честно.
Не, не е само българска.
Такъв въпрос може да зададе човек, който явно не е имал пряк и по-продължителен сблъсък с чужденци, да ме прощавате.
По темата-имам познат, който си е купил 2 апартамента по Черноморието. За основната къша-не говорим изобщо.
Аз мечтая за....100 квадрата къщурка . Може и на село. Не го мразя и не му завиждам. Напротив, когато преди години ме спонсорира с 500 лева-говоря за 2000 година-които после никога не си потърси-му пожелах имането му да се утрои. Така и става сега.
Жози, приятелят ти свободен ли е?   Flutter

# 33
  • Мнения: 6 993
Щях да поискам голям апартамент, 3 деца и пари да ги изуча...Съседът, освен едното момиченце, явно ще се сдобие с още 6  #Crazy

# 34
  • Мнения: 5 370
Eхххх...като се почне с "черните"краски за българина, че...чак ми се отщява.Честно.
Не, не е само българска.
Такъв въпрос може да зададе човек, който явно не е имал пряк и по-продължителен сблъсък с чужденци, да ме прощавате.
По темата-имам познат, който си е купил 2 апартамента по Черноморието. За основната къша-не говорим изобщо.
Аз мечтая за....100 квадрата къщурка . Може и на село. Не го мразя и не му завиждам. Напротив, когато преди години ме спонсорира с 500 лева-говоря за 2000 година-които после никога не си потърси-му пожелах имането му да се утрои. Така и става сега.
Жози, приятелят ти свободен ли е?   Flutter
Тц не, семеен с дете. Освен това е влюбен в жена си. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 6 417
Лъжеш, Жозо, лъжеш, щото не искаш да пазарувам из бургаските молове.  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 3 423
Нямам против съседът да има двойно.
Халал да са му басейните, къщите, автомобилите ...
Нали данъците му няма да ги плащам аз.

Общи условия

Активация на акаунт