хронично нещастен човек....

  • 11 931
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 733
Прекаленият песимизъм нямва до какво да те доведе освен до хронично нещастно чувстваща се! Бъди малко по-позитивна. Наложи си го!

Последна редакция: пн, 20 авг 2007, 23:49 от Kasidy

# 61
  • Мнения: 3 674
Там е работата,че нямам никакви очаквания,за животът си....всъщност чакам да мине по-бързо и да се свършва.....
Знам че са породени нещата в детството,но....аз вече наближавам 40 и всичко е "сраснало" с мен!
Като дете никога не са ме хвалели-никога,само са ми се надсмивали,че нищо не става от мен!
Чета много книги,опитвам се,докато чета,усещам нещата-правилните,но в момента в който затворя книгата си ставам пак аз ,с моето убийствено мислене,което ме дърпа на долу....
Shocked Абе жена...я се вземи в ръце. Как може така? Тез книги дето ги четеш, па нищо ли не  ти влиза... newsm78 Напомняш ,ми на една личност тук от форума... Confused Много бих искала да и помогна...но доколкото знам никой не би могъл да и помогне освен тя самата  да си помогне... Sad

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 16:22 от roza66

# 62
  • Мнения: 3 367
..за това състояние има и медицинска диагноза,особено ако пречи на ежедневието ..не казвам, че авторката на темата го има,иска се доста обстойно изследване, за да се установи,но може да помиси и в тази посока..има и медикаменти,които помагат..

# 63
  • Мнения: 3 674
Мисля че има по-добри начини да се помогне от ползването на  медикаменти.Приемането на химикали помага не едно,но наврежда на друго.Всичко е психически вътрешен проблем...Създава се вътрешна бариера...и един добър психоаналитик би  помогнал много в случая... Peace

# 64
  • Мнения: 146
аз не бих казала хронично,но съм тъжна често.
постоянно се натъжавам от разни неща,които са вътре в мен а няма на кои да ги обясня Cry
да казвам всичко на мъжа ми и тои ми дава съвети,но знам че не ми влиза в положението.
мисли си че стъжнявам излишно нещата....а аз се чуствам толкова самотна понякога.....от гледна точка на това че никои не ме разбира.а и постоянно се появяват някакви недоброжелатели които ме карат да се чуствам много зле с глупостите си ooooh!
направо в този момент се чуствам отвратително

# 65
  • Мнения: 2 427
Аз съм  Peace.Най-вероятно вдигм винаги летввата по високо от обикновенното.Очаквам от себе си,от другите и от живота максималното  и когато не стане се подтискам ужасно.

Общи условия

Активация на акаунт