TERRANOVA-какви парцали само

  • 7 138
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
в манго има тук таме свестни неща,най вече дънки и дънкови поли

# 46
  • Мнения: 14 494
в манго има тук таме свестни неща,най вече дънки и дънкови поли

да, и интересни чанти, шалове и други аксесоари. официалните им рокли също са хубави и оригинални Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
От теранова си купувам само долници на анцунзи и то за вкъщи...другите дрехи са ми абсолютно грозни и приличат на парцали наистина...а от манго колкото пъти вляза, толкова пъти се разочаровам и се чудя как хората си харесват и купуват неща от там  Thinking

# 48
Преди наистина имаше хубави неща,сега са ужасни просто,имам приятелка която работи там ,разказвала мие как им идва стока и в какви кашони била,а бе мизерия общо взето

# 49
  • Мнения: 875
Преди наистина имаше хубави неща,сега са ужасни просто,имам приятелка която работи там ,разказвала мие как им идва стока и в какви кашони била,а бе мизерия общо взето

я, я дай повече инфо   Twisted Evil

# 50
в кашони,намачкани,миришело по лошо от втора употреба,имали си каталози за магазините в другите страни,дрехите там били в кошове като магазин за 1лев,а цените сами за себе си говорят,стока от 3.99 колко е качествена

# 51
  • София
  • Мнения: 4 761
Определено и аз не харесвам Теранова.Много ми е интресно само като я изкарват такава интернационална марка, защо не съм ги виждала никъде навън- нито в Италия, нито в Испания. newsm78
В Италия имат на места магазини,но са си същите парцали..
И аз не мога да си харесам нищо в Манго,същите смотани материи като в Теранова са и след едно пране нямат нищо общо  #2gunfire Само разни чантички и портмоненца съм харесвала, някое друго панталонче  Whistling

# 52
  • Мнения: 17 546
И аз се втрещих при вида на дрешките им в МОЛ-София, но понеже съм с габарити, които не се побират в таз височайша марка и не робувам на заглавията на дрешките въобще, си мислех пък, че това е щото са модерни и нарочно са така. Пък като ги загледах... ми то парцалки! Защо ги минават за нещо марково и специално не ми стана ясно! Ама то е сигурно щото не съм модерна! Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 4 761
И аз се втрещих при вида на дрешките им в МОЛ-София, но понеже съм с габарити, които не се побират в таз височайша марка и не робувам на заглавията на дрешките въобще, си мислех пък, че това е щото са модерни и нарочно са така. Пък като ги загледах... ми то парцалки! Защо ги минават за нещо марково и специално не ми стана ясно! Ама то е сигурно щото не съм модерна! Mr. Green
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Имам няколко неща от там, но покупките ми бяха случайни в момент на слабост. Mr. Green    Като цяло не съм очарована от колекциите им.

# 55
  • Мнения: 17 546
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking
Не ги познаваш! (не ти и трябва) Laughing Правят го бе, повярвай ми! Обявяват ги за страшно маркова марка Mr. Green Затова се чудя.

# 56
  • Мнения: 249
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking
Не ги познаваш! (не ти и трябва) Laughing Правят го бе, повярвай ми! Обявяват ги за страшно маркова марка Mr. Green Затова се чудя.
[/quo
това за марковото не се ли отнася повече за Манго newsm78поне за Теранова не съм чувала такова нещо

# 57
  • София
  • Мнения: 4 761
Че кой го прави?, не съм чула някой да ги смята или обявява за такива  Thinking
Не ги познаваш! (не ти и трябва) Laughing Правят го бе, повярвай ми! Обявяват ги за страшно маркова марка Mr. Green Затова се чудя.
[/quo
това за марковото не се ли отнася повече за Манго newsm78поне за Теранова не съм чувала такова нещо

Мда, наистина дрехите на Манго минават за 'маркови' в Бг. И по цените си проличава на новите колекции- доста по-скъпо от някои други държави. Stop

# 58
  • Мнения: 2 849
Теранова открай време не се слави с кой знае какво качество, така че не съм очаква да видя някакъв лукс.
Това е и моето мнение .

# 59
  • Мнения: 1 733
Абсолютни парцали. Едно време - преди около 10 и повече години, имаха невероятни неща. Сега доста са влошили качеството на стоката, която предлагат. Никога не бих си купила нещо от там!

Общи условия

Активация на акаунт