Фризьорски салон Helita

  • 26 865
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19
Дами, имам въпрос конкретно за салона, който се намира в пресечката на Дойран.....Казаха ми, че там имало много добра козметичка, та някой дали я е посещавал и имате ли отзиви

# 91
здравейте ,аз също ходех там доста пъти но вече кракът ми не е стъпил откакто  ми изчезнаха пари дирректно от портмонето при положение ,че нямаше никакви клиенти а бяха само персонала,затова ви съветвам да си пазите чантите много ЗДРАВО.Много съм РАЗОЧАРОВАНА.Просто изгубиха редовен клиент понеже си правех доста процедури там.

# 92
abee ne iva ne ivoo v helitaa naii dobriqq e monii .. v toq salon hoda ot  8 god vsi4kite sum gii obikolilaa i prii nqkoiii osobenoo prii toqq ivoo 6tqh da see razreva za6toto ee tolkva ''kaduren'' 4e mii ide6ee nzz kvoo da naprava nee se zalugvaitee hodete prii monii nqma da sujalqvatee ..

# 93
  • София
  • Мнения: 2 210
abee ne iva ne ivoo v helitaa naii dobriqq e monii .. v toq salon hoda ot  8 god vsi4kite sum gii obikolilaa i prii nqkoiii osobenoo prii toqq ivoo 6tqh da see razreva za6toto ee tolkva ''kaduren'' 4e mii ide6ee nzz kvoo da naprava nee se zalugvaitee hodete prii monii nqma da sujalqvatee ..

Тъпо е да се пишат такива неща от гост-акаунт,аз също харесвам най-много работата на Мони, но в момента записванията при него са за края на февруари  Wink

Общи условия

Активация на акаунт