Кой ви 'доведе' тук :)

  • 5 671
  • 217
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 715
Google  Peace
И сега на много майки им казвам за форума.
Peace

# 181
  • Мнения: 5 401
Не помня как открих сайта. Мисля че се просто се рових в нета, за да прочета повече за забременяване, бременност, бебета и такива прекрасни работи. След като открих БГ-Мамма, се заклех в него завинаги!

# 182
# 183
  • Мнения: 5 468
Ню. Все пишеше в Дир-а, че всички са се изнесли насам, обаче аз дълго и упорито не влизах. Накрая ми писна от заспалия Дир и ето ме тук.
Ню, кво пиеш, душо Laughing
Кола, Фанта, натурални сокове, мляко с нес кафе, фрапета, мелби, торти...
Вижте какво добро съм направила за форума. Дуци! Мисис номер 1, дейна, доброжелателна и раздаваща се навсякъде, купонджийка и половина. Какво повече...

# 184
  • Мнения: 1 163
Сама,ровех за акушерските парези и го намерих.

# 185
  • София
  • Мнения: 2 079
Google  Peace
Търсех диета за отслабване. Embarassed Confused
Рових, рових, всяка втора препратка беше към този форум.
Влязох, стана ми интересно и останах. Hug Heart Eyes

# 186
  • Мнения: 569
  От един репортаж по БТВ миналата година,темата беше за благотворителност,стана ми интересно какъв е този форум с такава въздействаща сила и ето ме и мен тук. Grinning

# 187
  • Мнения: 4 425
Търсех инфо в Дир-а,пишех там и някой питаше какво става днес с бг-мама,някакви проблеми имаше сайта и така викам си я да видя какъв е тоя сайт  Grinning И аз като Петя 100 ч. се регистрирах,че нещо не ми активираше`акаунта...,но стана работата най-накрая.

# 188
  • Мнения: 4 371
Ню. Все пишеше в Дир-а, че всички са се изнесли насам, обаче аз дълго и упорито не влизах. Накрая ми писна от заспалия Дир и ето ме тук.
Ню, кво пиеш, душо Laughing
Кола, Фанта, натурални сокове, мляко с нес кафе, фрапета, мелби, торти...
Вижте какво добро съм направила за форума. Дуци! Мисис номер 1, дейна, доброжелателна и раздаваща се навсякъде, купонджийка и половина. Какво повече...
Май няма да мина само с кафе и кола, пържола си трябва след тези хвалебствия Laughing
  bouquet

# 189
# 190
  • Мнения: 1 930
Гугъл ме доведе, но аз доведох някои майки след това.

# 191
  • Мнения: 399
И мене ме доведе една приятелка - гледам, че не се е отчела тук.
За каквото и да станеше дума, тя казваше: "Чакай, сега ще питаме мамите, няма начин някой да не се отзове!"  Затова реших и аз да влезна, пък после се регистрирах и ...
Много съм благодарна на всички - много нещо научих от вас!

# 192
  • Мнения: 200
Един татко

# 193
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Мен ме доведе Гугъла. Защо ми се струва, че имаше такава тема, даже дали не беше с анкетка. Ама може и да греша...

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 561
Добрият стар Гугъл  newsm20

Общи условия

Активация на акаунт