Мнения за Д-р Семерджиева от Св. София

  • 16 871
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 789
Може би се е наложило да е секцио, не вярвам да е по желание newsm78
Аз все си мислех, че гинеколозите предпочитат естественото раждане Thinking
Да са живи и здрави и тя и бебчо и скоро да се гледкат у дома Hug
Предполагам, че в ТК е родила....

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 10:33 от Мишле_

# 31
  • София
  • Мнения: 2 686
Да ви кажа честно, не знам подробности.
Семеен приятел и е колега от Медицинска Академия (девера на Елпет  Mr. Green)
и жена му ми каза, че е родила. Мисля, че термина и е бил 10 април, а е родила на 02 март, но не съм сигурна, че ви давам точно инфо.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 524
бети, то и аз не знам други подробности, но разбрах че на 10 март е родила, кръстили са го Ерик и още не са ги изписали от болницата, но са добре и двамата (туй от девера, от снощи прясно инфо  Laughing)

# 33
  • Мнения: 56
Терминът и беше края на март,но роди на 10.03.Ама какво значение има всъщност най-важното е,че и двамата са добре и се гушкат Simple SmileСекциото се наложи по мед.причини.А относно предпочитанията на лекарите гинеколожки не зная но май повечето раждат секцио newsm78Аз дори това им казвах като ме увещаваха да раждам нормално.Значи ние нормално,а вие секцио Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 2 686
Мони, права си - няма никакво значение. Важното е, че всичко е наред.

Мен преди 2 години тя ме лекува след сепсис и много ми допадна като човек, а и като доктор е добра, исках при нея да си следя бременността и да раждам, но може би с третото  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 3 524
исках при нея да си следя бременността и да раждам, но може би с третото  Wink
ааа, на опашката, моля  Mr. Green ние я чакаме за второто още  Mr. Green Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 686

ааа, на опашката, моля  Mr. Green ние я чакаме за второто още  Mr. Green Hug
[/quote]

аз имам време, сега е на ред втората мисия.
Сори за спама.

# 37
  • София
  • Мнения: 48
А имате ли някаква идея кога се връща на работа???

# 38
  • София
  • Мнения: 2 686
Не, но не ми се вярва да е много скоро.

# 39
  • Мнения: 56
знаете ли,че д-р Петра Семерджиева е започнала работа към една частна клиника "Афродита" newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 3 524
знаете ли,че д-р Петра Семерджиева е започнала работа към една частна клиника "Афродита" newsm78
аз лично не знаех, не съм се чувала скоро с нея, пусни някакви подробности, ако знаеш за такива, а и това означава ли че не е вече в ТК, или е и на двете места? Peace

# 41
  • Мнения: 56
Ми тя още си е в майчинство и не ходи в ТК.Но в определени дни/вторник и сряда/ по обед е в АГ център "Афродита".Намира се в кв."Кръстова вада"/май/-южно от Южния парк. Grinning

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 3 524
хм ами много добре звучи, вероятно скоро ще се връща на работа Simple Smile
мони, мишле, 10х за инфото  Peace

# 44
  • Мнения: 56
Стискайте палци сега май месец да мине успешно за д-р Семерджиева и живот и здраве скоро след това ще се върне в ТК Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт