ЗА ХОРАТА И КУЧЕТАТА

  • 2 372
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
Цитат
Докато подобни вопли се пускат анонимно нищо няма да стане.
Какво искаш да кажеш? С предния пост също. Твоя ник защо е 100jan - да не би да трябва на всеки ника да е името му? И какво ще стане ако си напиша името и ЕГН-то - не е ли все тая? Ако се направи петиция, отворено писмо или каквото и да се реши да се напише до ... знам ли до кой - на никой не му пука така или иначе - всеки ще си пише името, а сега - ник като ник, какво си се захванал с никнейма ми?
Не ми даваше да се регистрирам с www.google.com, затова така си кръстих ника...

# 16
  • Мнения: 150
Не ми даваше да се регистрирам с www.google.com, затова така си кръстих ника...
Пробвай с Пинокио...

Никът, който все пак аз имам, за разлика от теб, е добре познат. Не само в този форум. Но дори никой да не ме знаеше кой съм, дори никой да не е чел нещо от мен преди това - от тук насетне ще знае за мен. А да регистрираш потребител, при това с име "анонимен", само за да напишеш оплакването си от бездомни кучета, какво е?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не ми даваше да се регистрирам с www.google.com, затова така си кръстих ника...
Пробвай с Пинокио...

Никът, който все пак аз имам, за разлика от теб, е добре познат. Не само в този форум. Но дори никой да не ме знаеше кой съм, дори никой да не е чел нещо от мен преди това - от тук насетне ще знае за мен. А да регистрираш потребител, при това с име "анонимен", само за да напишеш оплакването си от бездомни кучета, какво е?

Всеки се кръщава в нет пространството, както намери за добре.
Теб по какъв точно начин те засяга как се е кръстил именно този потребител?

# 18
  • Мнения: 3 835
Много обичам животните. Гледала съм и кучета и котки, спасявала съм улични животни, но и аз вече съм в ужас от тия глутници. В Южния парк, където се разхождат и си играят ежедневно стотици деца, има няколко глутници от огромни кучета. Направо като ги видиш и тръпки те побиват. На една от глутниците, бивака или не знам как да се изразя, територията им е в непосредствена близост до място, където всекидневно се събират много майки с 1-2-3 г. деца. А някое от децата е стъпило на поляната-територия на въпросната глутница, риска за детето е много голям. На моето дете му скочи веднъж цялата глутница, а само беше стъпило на поляната. Слава богу реагирах много бързо, и понеже имаше и хора наоколо, кучетата се разбягаха. Ако беше пусто и нямаше хора, не искам и да си помислям, какво можеше да се случи. От тогава, ако е пусто в парка, изобщо не смея да отивам натам. Мои приятелки от форума, са свиделки на това, как въпросната глутница се беше разбесняла в парка, съвсем близо до децата ни. Не знам вече, кое е правилно, кое неправилно, но знам, че децата ни са по-важни и ценни от кучетата. Съжалявам, но е така. Мога още да разказвам, как пък кучкарите си пуснаха кучетата в/у дъщеря ми и племенниците ми, защото виждате ли, са си позволили да седнат да си играят на кучешката поляна. А ние бяхме още нови в квартала и не знаехме, че на тази поляна е забранено за деца!

# 19
Цитат
А да регистрираш потребител, при това с име "анонимен", само за да напишеш оплакването си от бездомни кучета, какво е?

А де, какво е?
Регистрирам се и пиша мнение...как по друг начин да стане?
Или трябва да имам определен брой мнения за да публикувам тук? Не забелязах такива рестрикции във форума -все пак е публичен форума, не специализиран.
Виж от кога е регистрацията ми... И това, че сега публикувам, какво - все някога трябва да се започне.
И защо изобщо реши да се заяждаш за такива глупости?
Айде някой модер да почисти след нас ако има желание...

# 20
  • Мнения: 150
Всеки се кръщава в нет пространството, както намери за добре.
Теб по какъв точно начин те засяга как се е кръстил именно този потребител?
Ще го обясня просто.

Аз не понасям кучета. Не понасям и псевдоеколози. Псевдо защитници на човешки права - също.

Но как да съм сигурен, че някой, който се представя като анонимен, идва от нищото и разказва някаква покъртителна история за мераци да трови животни по градовете, е точно този, който се опитва да ни внуши? Дали е възможно това да е шефа на софийския клон на "Четири лапи", дошъл да създаде поредната форумна истерия, а ако някой реши да провери фактите и се окажат измислица, същия шеф самодоволно да заяви: - Ето, само си измисляте истории за нахапани от бездомни кучета!

Хипотетично питам - възможно ли е и това?

Сега ясно ли е защо имам против?

Ако мене ме нахапят кучета и аз напиша тук нещо по тази случка, всички ще разберат, че човекът (макар и да не са го виждали), написал всичко дотук под ник 100ян, е бил нахапан от кучета... А сега какво знаем?

# 21
Абе Стояне....
Това ми е ника, нали разбираш - име с което всеки се кръщава във форумното пространство.
Моля администратор със съотвттните права да смени ника ми на "БГ Кифла" за да не нарушаваме форумното душевно спокойствие...
Чудех се дали да ти обяснявам, че анонимен не се пише така на английски, ама...

А историята е повече от истинска, наистина....боже какви хора има....

# 22
  • Мнения: 2 673
Съгласна съм 100 % с написаното от anonimous !
Аз бих подписала не петиция, а директно смъртната присъда на всички освирепели зверове дето се юрват към мен...когато се разхождаме "спокойно" с количката..Обикновено се оглеждам като партизанин и ако видя куче..се връщам обратно. По едно време детето ми се стряскаше от кучешкия лай. Да не говорим, че на отворен прозорец е невъзможно да се спи ....
Кастрираните кучета също нападат, незнам дали хапят, слава Богу...НО НАПАДАТ зловещо..\ако кастрирани са тези с червените каишки, де.\ такива съм виждала в квартала..Лайнищата са навсякъде..
Проходи ли детето незнам с кой акъл ще го пускам да си играе в "тревата"..
За сравнение..Спомените от летните ми ваканции едно време ги свързвам с игра в зелената трева. БЕЗ кърлежи, без бълхи, БЕЗ СТРАХ ОТ ГЛУТНИЦИ!

Просто на някой му е изгодно,\ както се и оказа\да не се унищожават кучетата в София\ пък и не само в София\

Абе Стояне....
Това ми е ника, нали разбираш - име с което всеки се кръщава във форумното пространство.
Моля администратор със съотвттните права да смени ника ми на "БГ Кифла" за да не нарушаваме форумното душевно спокойствие...
Joy Joy

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Абе Стояне....
Това ми е ника, нали разбираш - име с което всеки се кръщава във форумното пространство.
Моля администратор със съотвттните права да смени ника ми на "БГ Кифла" за да не нарушаваме форумното душевно спокойствие...

Не може, Кифла има във форума, даже май е повече от една. Ще си навлечеш нейния гняв.
Пробвай с друго предложение, това не върви  Joy

# 24
  • Мнения: 5 370
Винаги съм обичала животните, имала съм две кучета.
Водила съм битки със Зоомилосърдие" преди 6-7 години. Бяхме стигнали до съд, заради едно кученце, което бяха умъртвили в приюта, преди да изтече срока за осиновяване...
Напоследък обаче се улавям как търпя огромна трансформация.
Уличните животни стават все по-опасни, без контролни и нахъсани. Проблемът май отдавна е извън всякакъв контрол.
В потрес съм след случката с изяденото от куче бебе, онзи ден. Признавам, че съжалението ми към бездомните кучета все повече отстъпва място на гнева, и то не толкова срещу тях, колкото срещу кметове и общински съветници пълнещи си гушите покрай борбата с бездомните кучета - що фирми, що поръчки, що чудеса......хиляди левове потънали незнайно в чии джобове.....



Додо, имам сериозно предложение към тебе.
Миналата седмица бях пуснала точно в неделя моята възмутена тема за кучетата в Южен парк. Правя опит да задействам нещо с една медия, но мисля, че има и нужда от подписка.Кажи когато си свободна, ако имаш желание, да оформим заедно една такава и да я пуснем. Отнякъде просто трябва да се почне да се вдуга шум, както с майчинските, освен това идат и изборите.
Аз , лично, директно бих задала въпрос на някой от кандидат-кметивете-смята ли да реши проблемя в рамките на 2-3 месеца максимум или е нужно всеки да се снабди с газов пистолет поне и да се оправяме поединично?
Отсега ми настръхва косата как ще ставам за смените си 8 часа....особено през зимата.....или как ще се прибирам след 9 часа вечер. Shocked

# 25
  • Мнения: 150
Аз само ще обясня, че на този свят има и други езици. Някои от тях са залегнали дори в английския. В частност - латински. Е, та как е "анонимен" на латински? Или щом е написано на латиница, значи е английски? Simple Smile

Анонимна анонимке, разгледай си профила... Дали няма да можеш и сама да свършиш прекръстването си в "кифла"? Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 370
Аз само ще обясня, че на този свят има и други езици. Някои от тях са залегнали дори в английския. В частност - латински. Е, та как е "анонимен" на латински? Или щом е написано на латиница, значи е английски? Simple Smile

Анонимна анонимке, разгледай си профила... Дали няма да можеш и сама да свършиш прекръстването си в "кифла"? Simple Smile
100янски, извини ме, ама това е несериозно. Stop

# 27
  • Мнения: 3 835
Додо, имам сериозно предложение към тебе.
Миналата седмица бях пуснала точно в неделя моята възмутена тема за кучетата в Южен парк. Правя опит да задействам нещо с една медия, но мисля, че има и нужда от подписка.Кажи когато си свободна, ако имаш желание, да оформим заедно една такава и да я пуснем. Отнякъде просто трябва да се почне да се вдуга шум, както с майчинските, освен това идат и изборите.
Аз , лично, директно бих задала въпрос на някой от кандидат-кметивете-смята ли да реши проблемя в рамките на 2-3 месеца максимум или е нужно всеки да се снабди с газов пистолет поне и да се оправяме поединично?
Отсега ми настръхва косата как ще ставам за смените си 8 часа....особено през зимата.....или как ще се прибирам след 9 часа вечер. Shocked

Жозефина, пропуснала съм темата ти, съжалявам. И за мен въпроса с кучетата в Южния парк е болен. Съгласна съм, да направим подписка и въобще да се организираме по някакъв начин.

# 28
  • Мнения: 5 370
Додо, имам сериозно предложение към тебе.
Миналата седмица бях пуснала точно в неделя моята възмутена тема за кучетата в Южен парк. Правя опит да задействам нещо с една медия, но мисля, че има и нужда от подписка.Кажи когато си свободна, ако имаш желание, да оформим заедно една такава и да я пуснем. Отнякъде просто трябва да се почне да се вдуга шум, както с майчинските, освен това идат и изборите.
Аз , лично, директно бих задала въпрос на някой от кандидат-кметивете-смята ли да реши проблемя в рамките на 2-3 месеца максимум или е нужно всеки да се снабди с газов пистолет поне и да се оправяме поединично?
Отсега ми настръхва косата как ще ставам за смените си 8 часа....особено през зимата.....или как ще се прибирам след 9 часа вечер. Shocked

Жозефина, пропуснала съм темата ти, съжалявам. И за мен въпроса с кучетата в Южния парк е болен. Съгласна съм, да направим подписка и въобще да се организираме по някакъв начин.
Тео, аз съм фрий утре, ден понеделник. Детето го гледа бавачката, аз съм свободна и съм готова да се срещнем на чашка кафе с мами, които имат желание заедно да оформим текста на подписка-като начало.
Лошото е, че все още е отпускарски сезон за медиите. Thinking

# 29
  • Мнения: 150
100янски, извини ме, ама това е несериозно. Stop
Стига, бе Simple Smile А всичко останало е сериозно, а? Simple Smile Ти поне ме знаеш...

Общи условия

Активация на акаунт