Лимони

  • 4 904
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Момичета, благодаря на всички за интересните идейки. Още довечера ще си смеля едно лимонче с мед, че точно сега съм на лечебен глад (с разкрасителна цел де, да чукна на дърво от нищо не се оплаквам). Но тортичките ще пробвам при първа възможност, че как така аз да не дегустирам  Laughing Кофтито е, че нямам сокоизтисквачка, ама ще се оправя и с блендера, пък ще си поиграя да вадя семките, нама как.

# 16
Цитат на: dizzy
...Какво става, че не можеш да пускаш едно цяло дълго message?
Имам проблем с доставчика на интернет (тоест по-скоро те имат проблем в сървъра си), но явно скоро няма да се оправят и ми мина вече и желанието да се разправям с тях, а да ги сменям с други нямам време. На 22.04 се местим в новата къща и там....надявам се нов късмет(положителен) Confused  Grinning

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: anomalia
Момичета, помагайте Praynig Донесоха ми една торба с лимони, дайте акъл какво да ги правя?


Дай ми ги на мен! Ще им видя сметката за максимум 3 дни!  Grinning

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Цитат на: Erica
Цитат на: anomalia
Момичета, помагайте Praynig Донесоха ми една торба с лимони, дайте акъл какво да ги правя?


Дай ми ги на мен! Ще им видя сметката за максимум 3 дни!  Grinning

Ооооо, с удоволствие Simple Smile Ама вече ги преполових, но с удоволствие ще споделя остатъка. От мен лимоните, от теб шоколада (100 % вървят с шоколад, пък ако не ни хареса ще изядем само шоколада People Angel )

Общи условия

Активация на акаунт