Препоръ4айте ми марка обувки, освен "Колев и Колев" :)

  • 6 850
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 567
ECCO, Chicco, Geox   newsm10

и маратонките са добър вариант - фирмите ги знаеш ...

# 31
  • Мнения: 10
obyvkite na ecco imat niakakvi dypchici po stelkata,no vajnoto neshto spored mene e tova che sa strashno leki...i sa ot estestvena koja,i daje ako ima niakakvi parcheta mreja ili plat otvutre pak e koja.moyata durshterichka e na 2 godini i 4 meseca i 2 godini izkara sus sandali na tazi marka,imame i botichki,no az gi kupuvam ot Chexiya kogato patyvame natam.te imat sait www.ecco.com    mojesh da vidish novata kolekciya no ne mislia che v Bulgarija shte dokarat mnogo modeli..spored mene edna dreshka moje        dae evtina no obyvka triabva da e ydobna.xybavi sa i maratonkite na geox..no ne sa lekichki

# 32
  • Мнения: 5 255
Да, в Mall of Sofia/бул.Стамболийски N 101/ е магазина ECCO - намира се на 1 етаж.
Обувките са от естествени материали и много леки - вътре и вън кожа  Peace
За малкото детенце има едни сандали - незнам дали има номер, които са страхотни.
С твърд форт, което е най-добре за прохождащо дете.
Ето го и модела
Миналата година ги носихме  Wink

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Страхотни са, в Пловдив дали ги има някъде? newsm78

# 34
  • Мнения: 5 255
Страхотни са, в Пловдив дали ги има някъде? newsm78
Ако имате магазин Salamander е възможно  Wink

# 35
  • Мнения: 261
PRIMIGI,MINIMEN,ADIDAS.Добър избор!Като бяхме по-малки,ходихме с обувки на  CHICCO и сме супер доволни.Но моите момчета вече пораснаха и не са за Чико.
Затова им купувам от изброените ,защото ги намирам в района.
Но тази есен ще пробваме GEOX -а.Обувката,която диша  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 36
  • Мнения: 1 146
GEOX препоръчвам аз. Сега ще взимам ботушки от там. Има намаление до около 10 септември и цените са добри.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 688
И ние тази есен ще пробваме GEOX.Вече взех едни маратонки.
Нуница има ли разнообразие от модели и номера или вече са се поизкупили?

# 38
  • Мнения: 239
GEOX са страхотни! Heart Eyes Много сме доволни! Смятаме тази зима да се обзаведем цялото семейство! Няма изпотяване, няма запарване, няма миризма, а са супер удобни!

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
само да допълня че минимен и капчица освен качествени са и на добри цени
капчица мисля че нямат фирмен магазин, ама  ги продават на много места

 Тц,ете от тия не съм ама никак доволна.Капчица преди 2 години бяха страхотни,сега ги скапаха.А за Минимен  Sick,нямам думи.След една седмица носене и едно изпиране приличаха на сдъвкани и изплюти-деформираха се и избеляха.А цената им не е ниска.С 10-20 лева повече ще купя добри обувки на детето си. Peace

# 40
Аз пък съм доволна единствено от РИХТЕР.За мен те са най-добрите. Peace

# 41
  • Мнения: 5 255
Аз пък съм доволна единствено от РИХТЕР.За мен те са най-добрите. Peace
Имаш ли база за сравнение  newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 3 679
Капчица- за цената си са много добри-имаме сандали и цяло лято е с тях- като нови са Peace
GEOX- страхотни обувки- есенни и зимни съм взимала за сина ми,-оправдават си високата цена Peace

# 43
  • Мнения: 1 091
Къде в София има магазини на Geox?

# 44
  • София
  • Мнения: 11 715
GEOX препоръчвам аз. Сега ще взимам ботушки от там. Има намаление до около 10 септември и цените са добри.
Какви са цените?

Общи условия

Активация на акаунт