Рицарки на бялото кантарче - 20.08. - 26.08.

  • 27 929
  • 959
  •   1
Отговори
# 930
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376

и само да кажа - това е моята дата[/size] [/color] Mr. Green

Твоята какво? Не казвай, че имаш рожден ден, щото май беше раче. А Дика е утре с повод

# 931
  • Мнения: 2 040
Ехо
аз идвам за нещо като проверка.
Имах гости - току що ги изпратих.
И се почерпих, ама днес имаме повод  Wink

# 932
  • Мнения: 1 488
Голям мъж излязал от мариетка  Wink само да го щипкаш,радвам се,че е излязал бързо  Mr. Green

и само да кажа - това е моята дата[/size] [/color] Mr. Green

Твоята какво? Не казвай, че имаш рожден ден, щото май беше раче. А Дика е утре с повод

Тцък,предрече, че на тази дата ще се роди  Mr. Green

# 933
  • София
  • Мнения: 8 348
Мен пак ме пропущихте

Честит, Мариетче, мъж.
Няма да казвам - Голям да порасне - че ти и без това голям си го родила. После ще се връчват награди за бебета родени направо на два месеца.
Малко да плаче, много да яде и все по хубав да става.

# 934
  • Мнения: 448
Честито юначе на Мариета. Много здраве, щастие и късмет на бебе, мама и цялото семейство.

Моля, някой да ми изпрати телефона на Мариетка на лични. Имам неин номер, но не съм сигурна дали е актуален. Вече пуснах поздрав, ако съм объркала телефоните, ще хвърля някого в размисъл  Mr. Green

# 935
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Цяла вечер никой не пише Sad Мислех си дали не е и време за нова темичка, че тази стана доста странички  newsm78

# 936
  • София
  • Мнения: 8 348
Добро утро лели
това ранното ставане не е хубаво нещо
смятам да го избягвам доколкото е възможно
отивам за кафе
а вие де сте

# 937
  • Мнения: 1 488
Ето ме и мен  Hug закусвам пред РС-то. Wink Нова тема няма ли да има?

# 938
  • Мнения: 4 116
Добро утрооо!
Да докладвам аз - вече 6ти ден режим без прегрешения. Много съм доволно от себе си. Снощи бяхме на гости, пулих се срещу едни ролца половин час, ама само това  Joy Свалила съм кило и половина приблизително. Кантара ми не е цифров и рядко го използвам. Само едно ме притеснява - като карам на салатки, все  smile3550, докато вкарам нещо у корема и след час излязло  hahaha
Мъжа миличкия като ме гледа каква съм настървена да заслабвам взе сериозно да оглежда бъдещата ми награда. И да пести парички Laughing

# 939
  • Мнения: 1 479
Честит син на Мариетка и на цялото й семейство! Всичко най-розово на вдички! Аз научих последна, защото вчера не съм била в нета! Готвиме сватба на племенника и в тази събота и бях по Илиенци да ттърся някакви дрехе за мене и за сина ! Още веднъж честито! Благодаря на вестоносците, изобщо всичко е супер!Много ви обичам и когато пропусна ден  да не съм с вас просто ми е мъчно! Днес пак имам много задачи, но ще се постарая да пиша и дяа чета повече от вчера!

# 940
  • Мнения: 1 479
Мила  Ted cat  аз така свикнах със салатките , че просто не мога без тях, но хапвам и по-малко пилешко или риба, мисля че резултатите са добри! А за ходенето до тоалета мисля, че е нормално, защото те предизвикват такива реакции!

# 941
  • Мнения: 4 116
evich, успокоих се!  Grinning Мислех си вече, че нещо стомаха ми не е наред. Иначе и аз месо хапвам, риба не - алергична съм. Явно като няма хляб в менюто става така...
Миракъл, хайде давай отчета. Нали сме заедно, да се подкрепяме Hug

# 942
  • Мнения: 2 040
Ехо, добро утро на всички  Grinning
Чакаме Хаосчето да доди и да пусне новата тема  Grinning
Пожелавам успешна слабителна нова седмица на цялото рицарско войнство.
и На Дичето пожелавам.
Диче, честит рожден ден
Бъди  здрава, щастлива и все тьй красива
  bdbaloni

# 943
  • Мнения: 1 479
Честит рожден ден на Дика и от мене! Да напиша на ted cat - аз много обичам салата от зеле и моркови и на морето на обяд ядах само това! Значи резултата е жесток - зелето топи мазнините и от морето се върнах - 2кг за 10-11 дни! Но като казах на майка ми за това - всеки ден салата от зеле , тя ми каза , че зелето може да предизвика колит и примерно през ден - два да го ям! Та пиша ти да знаеш и никакъв хляб, няма бонус няма нищо! Свиква се!
Ако искате да пусна нова тема?

# 944
  • Мнения: 2 897
Диче, честит рожден ден!

Общи условия

Активация на акаунт