Рицарки на бялото кантарче - 20.08. - 26.08.

  • 27 922
  • 959
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 8 348
честит рожден ден Дика
Голяяяма да пораснеш, слаба да си останеш, щастлива да бъдеш
и добро и здраво дете да имаш
отивам да работя

# 961
  • Мнения: 1 531
Честит Рожедн Ден на Дика! Да си жива и здрава, все по-хубава и чаровна, никога повече напълняла:)! Да имаш много любов и подкрепа. Малката да те радва непрекъснто!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз си пия сутрешното кафе с вас и след малко почвам задачите. Не съм се чула с Мариетка, може би малко по-късно и ще ви напиша. Може Ванчето да направи някое включване от морето:)))

# 962
  • Мнения: 1 488
Дика,честит рожден ден!  bouquet Пожелавам ти здраве щастие и успешни резултати на кантара  Simple Smile

# 963
  • Мнения: 1 934
Диче,Честит Рожден Ден!!!!!

МНого щастие,много здраве и сбъдване на всичките ти желания!!

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 08:49 от bebche05

# 964
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Честит рожден ден Дика  Hug
Желая ти много , много здраве , усмивки , обич и всичко останали твои желания са мои пожелания  Hug Hug Hug

# 965
  • Мнения: 2 956
Здравейте красавици  Hug
Благодаря ви  Heart Eyes много ви обичам всички,нали си знаете  Flutter
Черпя кой с каквото си намисли- ако иска режимно,ако иска -не  Mr. Green Не съм подготвена визуално само с почерпката,че хич нямам време, но може по-после.
Кантара днес хич не ме изкефи...2 дни ядох глупости...със сигурност е вода надвишеното,а и снощи ходих да тичам.
Мариетка е добре - писа ми сутринта. Утре ги изписват.
За сега ви желая лек ден и много усмихната седмица   bouquet

# 966
  • Мнения: 384

Честит рожден ден, Дика! Желая ти много, много здраве, любов и усмивки!
Честито ти и намаление! (сега видях лентичката, ти си ми голямо вдъхновение)

Днес ще бъде един прекрасен ден! След всички новини и събития, няма как да не е!

Обичам ви  Hug!

# 967
  • Мнения: 1 366
Ехааа, колко поводи за напивка имаме!!!

Диче, жива и здрава да си миличка! Само най-красиви изживявания ... дупките за слабаците ги остави да падат там...

Не искам да ви разочаровам, ама Хаосче няма да доди да направи тема, щото май замина на почивка ... та нИ нам ...

Жалко, че и Бети я няма, с нейния дарслов щеше да скалъпи нещо ... аааа, кат казах дарслов - Мимозке ти що са скатаваш? Ай спрети нещо, а? (да нИ мА набие някой сИга  Rolling Eyes )

Пък в крайна сметка утре Андриан може да ни я направи! Хем ще го впишем в рицарството официално ...  Hug

# 968
  • Мнения: 2 040
Оставете го Андриан - само ще му е до това утре.

# 969
  • Мнения: 2 897
Щом за дар слово иде реч, предлагам Майчето да я направи или поне тя да напише встъпителние слова, а някой друг да пусне самата тема.

Между другото аз се наемам да пусна темата ако някой напише слова.
А може и да копирам от предната тема словата де.

Какво ще кажете?

# 970
  • Мнения: 1 366
Я го манете Майчето. Тя много дърдори, ама за отваряне на теми, яак хич я няма ...

Ами Дени, айде направи го миличка ...
Тази тема на Мариетка с "приказката" и предишната със многото сентенции са много хубави. Копирай и комбинирай нещо.

А ние ще те поддържаме - хайде наште, хайде Дени!!!  Crazy

# 971
  • Мнения: 2 897
Оки доки, почвам  Sunglasses!

# 972
  • Мнения: 2 897
Новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217806.0

Известно време ще мога да редактирам, така че ако измислите някое хубаво послание специално за Мариетка и бебето мога да го сложа и него  Grinning!

# 973
  • Мнения: 1 279


Честито, Диче!!!

# 974

Общи условия

Активация на акаунт