Още една лятна седмична темичка 20-26.08

  • 3 667
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Тук е студено,цяла нощ гърмя и валя,а сега е мрачно и ръми.

 да не си ни на гости случайно ?
омрь3на ми това време ooooh!

но напук на врмето -  весела и успешна седмица и от мен на всички, пьк дано пекне малко сльнчице накрая!! bouquet Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 909
Май само при нас и при ЛюБиТу не ще да падне и капчица дъжд - уж за утре обещават, да видим...

Да ви разправям как мина езиковия курс на Сашо в България.
Като се върна тук след един месец престой говореше само на български. И с едни такива сложни изречения - все едно че винаги си го е говорел. Не искаше изобщо да говори френски  Grinning Даже и с баща си - караше ме да му превеждам... Joy   Joy А в магазина му показвал какво иска, защото не говорел  Rolling Eyes
В България когато някой е искал да го заговори на френски, той заявявал, че не говори този език. Умори ни от смях - при положение, че преди никога не ми е говорил на български.

Миналата седмица замина с тукашните си баба и дядо на планината - още първия път като му заговорих по телефона на български, вече отговаряше на френски. Край на българския (засега поне)

# 17
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен !

Джоел , направо ти съчувствам . Аз тук реших да пробвам суровата им херинга   ooooh!  , защото все ги гледам с какво удоволствие си я хапват ... ами не мога и това е  Crossing Arms

Любиту , впечАтление  Wink  Ти кога пътуваш за Б-я ?

Звезди , догодина - двойна почивка в Бг. ти желая . Да наваксаш колкото можеш  Hug

Астрея , не мога да ти пратя слънчице , душа . Днес малко пече , ама все едно нищо  Rolling Eyes

Вес , ние пътувахме с Бг - еър , но явно са се окултурили хората , никой не е пляскал и си седяха по местата до последно .

Чумби , а защо на курс , преди не е ли говорил български ? Отбелязал е успех на курса иначе , браво !

Я кажете сеща ли се някой за един художник , дето рисува на паважа и картините му от определен ъгъл изглеждат 3д . Ако се сещате пратете ми линк , моля ...


# 18
  • Мнения: 1 909
Всички май още спят....шшшт, личи си, че е ваканция Grinning  Блазе на всички, които имат поспаливи бебета и деца - моите ме будят в ранни зори

Мимката, аз така му викам - курс, защото беше без нас в България сам при баба си и дядо си, така че нямаше начин да не проговори. А преди наистина не говореше български, винаги на френски ми отговаряше.  А вие кога ще ходите до Париж?

Днес наистина вали и при нас, макар и съвсем слабичко - невероятно, най-после малко ще живнат китките! Но мисля, че няма да продължи дълго време.

Joel, чак дотук я усетих миризмата на вкисната херинга. Много здрави стомаси май трябват за такова нещо - твоите "съотечественици" с апетит ли си я хапват?

Приятен дъждовен ден на всички Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен!!

mimkata, мерси  Hug , а за Бг пътувам на 12 септември сутринта  Wink
Какво решихте за Дубай?

chumbi , какъв дъжд, аз отдавна забравих какво е това  Mr. Green #Crazy

Поне вчера на палжа си изкарахме ок.
Имаше леко ( разбирай само 32-35 градусов  Laughing ) хладен морски бриз.
Беше приятно, защото нямаше и влага.
Стояхме до късно във водата.

Слънчев ден на всички, на които им е студено!!
На останалите много усмивки ( ,а то има ли такива? )

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Любиту няма си идея, как ти завиждам за бризовете
Мартин днес пак отиде на ясла с ботушки и антидъждовно яке  Close

# 21
  • Мнения: 1 909
ЛюБиТу, приемам усмивките  Laughing  - дъжда вече спря и пак ще си става за плаж и тук. Май и в България продължава да си е доста жега

Та да се поправя - приятен слънчев ден
Малко слънце специално за Пепеляшка

# 22
  • Мнения: 2 195
Чумби , този уикенд мислим , но голям проблем с хотелите  Rolling Eyes  Голямо търсене му ударихме , ще видим  Thinking

Любиту , много ни се ще ... по-нататък ще е .

# 23
  • Мнения: 815
pepelyashka,  като прочетох за ботушките и якето се сетих за тук как на 45 градусова жега има дечица, които са обути и облечени с такива и ходят горди, че и те имат ботуши и дебели якета.  Joy
Майка ми като беше тук се видя в чудо жената.  #Crazy
Тя се чудеше как да се разсъблече повече от жегата, а тези ми ти шляпаха  с ботушите до колената.  Joy и най-вайното не им личеше да им е топло  Shocked #Crazy Sick

# 24
  • Мнения: 1 017


Здравейте, сладурки  Hug

Аз не смогвам да се доредя до форума от моя предучилиЩник и работата ми...та и гости отгоре на всичко   Rolling Eyes
ОбачЕ емоциите са супер, спомените от ваканцията оЩе си ни топлят, а навън все оЩе е истинско финско прекрасно лято  Party Ама до края на тази седмица, де...после се почВа с дъждовете  Crazy

Имам мнооооого да ви разказвам, и снимки да пускам, ама като ми остане истински време, чЕ да пусна един дъъъъълъг постинг  Hug
С две думи само да кажа, няма и едно неЩо, от което да се оплачА по време на почивката си. СреЩнах само усмихнати, възпитани и толерантни хора, любими приятели, красиви местенца и се наядохме на мнооооооого вкусни салати  Heart Eyes БЕШе ми мъчно за изгорялата природа, но пък донесохме дъжд... Party
 И така...Ще гледам да си ходя по чЕстичко за напред, ама да не казвам голяма дума.

А пък и за Гого имам да ви разказвам  Party

Ама по късничко, че ме зоват задълженията, а не мога да доработвам до по късно тези дни. Гого ме иска оЩе в 15.30 да съм на линия за прибиране  ooooh! , чЕ повечЕто дечица тази година си тръгват наистина рано...

Нямах време и да чЕта всичКо, обачЕ от тук от там се осведомявам  Flutter

ГуШвам ви подред, праЩам слънчице за нуждаеЩите се и прохладни утрини на тези от по топлите страни  Hug

До после   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро от дъждовна Швейцария Confused, тук пак вали Close. С нетърпение чакам вече да отидем в Испания за малко, поне слънце да видим.

Чумби  Joy, голям майтап е паднал със сина ти. Но така пък детето си оформя представа къде на какъв език да говори. А Сашо на колко години е?

Мимката, щом ще сте с кола, вземете си хотел до някаква добра връзка с центъра, спирка на метро или автобус, за да се придвижвате по-лесно. А самия хотел няма значение, вие отивате само за през нощта там. Не, че аз не ровя с дни, преди да резервирам нещо де hahaha



А ми се ще нещо такова.....  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 909
Вес, чудех се къде се намираш, че само за дъжд говориш - без малко да си помисля, че и в Испания вали - сега вече разбрах Grinning В Испания не е ли горе-долу като на картинката ти?

А Сашо е на 5 години - сега ще видим като се върне от планината на какъв език ще реши да говори, напоследък твърди, че бил и малко англичанин, и че говорел и руски Mr. Green

Мимката, успех с търсенето, все ще намерите нещо, макар че малко време остава. Аз пак да препоръчам сайта, чрез който досега винаги сме намирали, ако не го знаеш http://www.venere.com

Мама Б, добре дошла от ваканция - ще се ослушвам за продължението на разказа  Outta Joint

# 27
  • Мнения: 7 914
влизам да се похваля...ама...

Bec
лелееееееееееееееее как може - иде ми да  hit ...постнала си ми мечтата.... леле.. отивам да си взема студен душ ( ако изстина ти връчвам Ерик да го гледаш  smile3534 ) , че да изтърся всичкия пясък изпод банския ooooh! ooooh! ooooh!


по същество.. днес сутринта.. поразходих малкия и сега спи в количката на долния етаж, а аз постоянно се ослушвам като глуха патица... така ми се се щеше да си поспа с него, че ми е адски уморено и заспало днес...ама на... нямам късмет Rolling Eyes

chumbi

 как ми се иска да съм от заспали... уви.. от разхождащите се бях  Crazy

mama B
кой е на гости? newsm78
много  Hug на теб и малкия ти красавец Hug... той как се раздели с гаджето от БГ? Thinking




# 28
  • Мнения: 5 183
Привет, мили4ки!
Я, не мога да повярвам, 4е МАМА Б ни писала!  Hug Хайде де, съвсем ни забрави!
Разказвай! Как е Гого. Как е изкарал в БГ, а вие?

Чумби, и нас това ни 4ака след два месеца. Ще постоим доста в родината и се надявам Томата да зашпреха на български. Аз угода нямам. Преди около година се вайках тук, във форума, 4е не иска да говори англкийски, а сега - 4е предпо4ита английския  Crazy А отде му са на Сашко тези мераци за английски и руски?   Flutter

Любиту, като каза за обле4ени деца, 4е и с ботуши, лятото ... се сетих за тукашните, които пък можеш да ги видиш боси и доста разголени зимата. Майките с ботуши и палта, децата понякога шлябат съвсем боси и леко обле4ени. На това сигурно му казват каляване, а за мен е безумие, особено като видя малко бебе, в коли4ка, с боси кра4ета и по боди само, а майката с яке и обувки  #Cussing out

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 104
....

Любиту, като каза за обле4ени деца, 4е и с ботуши, лятото ... се сетих за тукашните, които пък можеш да ги видиш боси и доста разголени зимата. Майките с ботуши и палта, децата понякога шлябат съвсем боси и леко обле4ени. На това сигурно му казват каляване, а за мен е безумие, особено като видя малко бебе, в коли4ка, с боси кра4ета и по боди само, а майката с яке и обувки  #Cussing out
Буааа това е брутално спрямо бебето #Crazy

Майка, колко е студена зимата при вас всъщност newsm78



Звездич, какво ти пречи та не лягаш да спинкаш с малкия принц Thinking
ей го на, аз изгладих дрешки и сега пак се търкалям с бебока в леглото

Общи условия

Активация на акаунт