Още една лятна седмична темичка 20-26.08

  • 3 657
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815
Добро утро , момичета!!!



Каня ви на една скромничка закуска Simple Smile Simple Smile

Дано тази седмица е изпълнена само с радост за вас и близките ви!!

А за бартера още си мисля!! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Добро утро от Севера

тук имахме леееко химическо замърсяване

сега броим оцелелите

# 2
  • Мнения: X
а сега на сериозно
миналата седмица беше третият четвъртък на месец август и тогава се пада премиерата на вкиснатата херинга - национално ястие на нашата област

surströmming или вкиснатата херинга - оставя се заедно с вътрешностите да ферментира за около 8-10 месеца, после се консервира и продава първо през споменатия ден
има специална техника на отваряне на кутията, за да се избегне химическата атака на излезлите газове
после следват разни техники на сервиране върху твърд хляб, с много лук уж за да убие вкуса на гнило и с пресни картофки

няма да си кривя душата и ще си призная, че си купихме и следвахме плътно всички технологични стъпки, но всеки пробва само по една хапка и изплю моментално

а на балкона още смърди след отварянето
не само от газовете, ами и течността почнала да ферментира се изсипала, докато мъжете се спасявали вътре от газовата атака

единствено ни хареса конфитюра от червен лук, който уж вървял към сандвича

та живи сме, макар и леко осмърдени

# 3
  • Мнения: 7 914
ЛюбИтУ
  bouquet за седмичните пожелания и за закусчицата Hug

Joel
 Joy добре се посмях за вашата сметка тази сутрин Hug


Весела и успешна седмица и от мен, момичета  bouquet Hug


тук е мрачно, влажно и хич не става за разходка Sad Sad Sad Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
аз не че съм планинарка.. с моите месища ще ми е трудно да се катеря по баири и чукари...ама ми се е затъжило окото за планина... Rolling Eyes

вчера споделях, че за първи път няма да стъпя на родна земя повече от година.. досега най- голямия ми рекорд е бил 8-9 месеца... някак си ми е терсене ....и планините и моренцето като сложа и  ... ама догодина ще си отида поне 2 пъти  Whistling Party

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен. Hug
При нас издържа само 2 дни да не вали. Сега пак си ръми леко Crossing Arms.

Любиту, много добре ми идва закуска, която ме чака готова, като се събудя Mr. Green, много благодаря!   bouquet

Джоел, странни национални ястия имате!  Shocked Гледах ето така, като прочетох колко време стои така рибата. Няма ли някой наистина натровен от това? newsm78

Звездичка, ние поне имаме едно предимство пред вас - имаме планина и езеро.  Mr. Green Иначе за времето сме като огледални Thinking.


Лека седмица, момичета!   bouquet

# 6
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215924.0

това е рецептата на мармалада от червен лук

Bec, никой не се трови, тези тука явно имат яки стомаси
това всъщност било стар начин за запазване на рибата от едно време - не са имали нито сол за осоляване, нито дърва за опушване след една датска блокада преди 600 г

пише само, че в корема може да има лека революция и препоръчват да се ядат домати преди, по време и след рибката

звезди, БГ няма да ти избяга
гледай си бебока и не мисли тъжни работи

аз си спомням навремето моята носталгия в Дания - изчезна още преди да кацнем като видях нашите сънародници как тръгнаха да слизат още преди самолетът да е рилурал по пистата - директно след кацането, изправиха стюардесите на нокти
или как едно ммм, момченце учтиво обясняваше на екипажа защо няма да си изключи мобилния и че не било опасно щом не сме били излетели

а както ме оставиха на летището да си чакам багажа 3 часа (бях сама с малко дете, малка и ужасно задушна чакалня), и докараха само три колички 3!? newsm78 за 3 полета

дотам бях с носталгията

горе главата

там в датско планините наистина много ми липсваха
сигурно и в холандско е същото
тук поне имаме и планини, и море заедно

но където и да си, свиква се

целувки и лек ден на всички

# 7
  • Мнения: 7 914
Joel
 ама оставиме да  си мечтая де   Crazy... а за планини тук и дума не може да става Rolling Eyes

Bec
 
ама миналото лято времето беше супер... какво му стана тази година ooooh!...дано да имаме пак мека зима поне Praynig

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
......видях нашите сънародници как тръгнаха да слизат още преди самолетът да е рилурал по пистата - директно след кацането, изправиха стюардесите на нокти
или как едно ммм, момченце учтиво обясняваше на екипажа защо няма да си изключи мобилния и че не било опасно щом не сме били излетели

 hahaha По това се познава винаги, когато има бг на борда Joy - обикновено се чува: "Ейййй, чувай, чувай, сега излизаме!", или пък някой си играе на игричките от телефона. При кацане - ръкопляска се newsm78, включва се телефона при приземяването Crossing Arms, и в момента в който се чуе: "Молим ви да останете по местата си до окончателното спиране на самолета" - всичко живо става.  hahaha

В интерес на истината, освен в бг самолети, никъде в друга компания не съм чувала някой да ръкопляска при приземяване. А вие? newsm78

# 9
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 Здравейте,
момичета, намерих нещо страхотно, балканска народна музика, в изпълнение на Найджъл Кенеди - любимият ми цигулар. даже има Йовано, Йованке.  Mr. Green Мисля че на много от вас ще им хареса.

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=97556&hit=1
( ако не сте регистрирани в Замундата, няма да ви се отвори)

Поздрави от нас. Лека и успешна седмичка.

# 10
  • Мнения: 815
Ха-ха, Вес, и на мен това ми направи впечетление ( така ли се пише? Simple Smile ), че хората ръкопляскаха при приземяване.
И то беше само на полети до Бг.
Дори имаше и хора, които започнаха бурни ръкопляскания и викаха ( по-скоро крещяха Simple Smile ) София-София, или България-България.... Simple Smile Simple Smile
Не знам това израз на какво е?
От много обич по Родината ли?

Вес, добре дошла за закусчицата Simple Smile
Днес нали съм рано-рано на работното место, а и сме с часова разлика реших да ви изненадам първа Simple Smile Simple Smile


Joel, ти ме разби с тази развалена риба??
Странни традиции Simple Smile
Представям си и как мирише.....
А защо трябва да се ядът домати?
Какво съдържат?
Много въпроси станаха....

Звезди, не тъжи, мила...
Всичко с времето си...
Догодина ще е двойна радостта!!
Да нацелуваш малкия сладур!!

Лек и спорен ден, девойки!!!

# 11
  • Мнения: 5 476
Добро утро от мен! Hug

ЛюбИтУ,благодаря за  пожеланията и за закуската! Hug

Joel, опасни преживявания с тази риба..  Wink


Тук е студено,цяла нощ гърмя и валя,а сега е мрачно и ръми.
Днес не ми се очертава излизане ,понеже чакам куриер да ми донесе новия компютър.Да видим кога ще дойде.

А за който питаше за празника,тук е неработен ден 15 август ,нали са католици. Peace


По този повод със закъснение  Embarassed ,но пък от сърце много щастие на именничката Мимка!!  Heart Eyes  bouquet

Весела и успешна седмица  на всички!! bouquet Hug

# 12
  • Мнения: 5 183
Привет, моми4ета - коки4ета!
Моят Томи е добре, но антибиотика го пие, 4е той е "докато свърши", а и кашлицата май е без промяна Rolling Eyes Но поне той се 4увства добре, не е отпаднал, ходи на градина с кеф, храни се, спи спокойно, температура не е вдигал от 4 дни. А в сабота бяхме на едно българско събиране и там бесня като отвързан.

Джоел, направо ме разби с тази херинга  Sick Но сладкото от 4ервен лук много ме заинтригува!


ЛюбитУ,
благодарско за "скромната" закуска  Grinning

По повод на това, 4е хората ръкопляскали в самолета, се сетих за нас с Томи, като пътувахме преди 4 години за България. Никой не го беше виждал. ОТИВах си в родината с бебе, за първи път, откак бях заминала и много се вълнувах. Прехода е голям - сменят се няколко самолета и т.н. На кацане в Лондон съседката ни в самолета каза на Томи:"Добре дошъл в Европа, малък Томи!" и аз се разплаках. А как се вълнувах на кацане в София само аз си знам. За ръкопляскам и през ум не ми е минавало  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 410
добър ден и от мен! Joyаз сега се надигам от дивана-нещо ми е лошичко,ама се оправих.ако искате студеничко ще пратя,ама за късмет днес е топло hahaha.а и при нас е време да идва пролетта,нямам търпение Blush.лек ден от мен и слънчева Африка

# 14
  • Мнения: 5 183
.а и при нас е време да идва пролетта,нямам търпение Blush.

И ние сме в о4акване на пролетта  Grinning
ама аз ще бЕгам към зимна България.

# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Тук е студено,цяла нощ гърмя и валя,а сега е мрачно и ръми.

 да не си ни на гости случайно ?
омрь3на ми това време ooooh!

но напук на врмето -  весела и успешна седмица и от мен на всички, пьк дано пекне малко сльнчице накрая!! bouquet Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 909
Май само при нас и при ЛюБиТу не ще да падне и капчица дъжд - уж за утре обещават, да видим...

Да ви разправям как мина езиковия курс на Сашо в България.
Като се върна тук след един месец престой говореше само на български. И с едни такива сложни изречения - все едно че винаги си го е говорел. Не искаше изобщо да говори френски  Grinning Даже и с баща си - караше ме да му превеждам... Joy   Joy А в магазина му показвал какво иска, защото не говорел  Rolling Eyes
В България когато някой е искал да го заговори на френски, той заявявал, че не говори този език. Умори ни от смях - при положение, че преди никога не ми е говорил на български.

Миналата седмица замина с тукашните си баба и дядо на планината - още първия път като му заговорих по телефона на български, вече отговаряше на френски. Край на българския (засега поне)

# 17
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен !

Джоел , направо ти съчувствам . Аз тук реших да пробвам суровата им херинга   ooooh!  , защото все ги гледам с какво удоволствие си я хапват ... ами не мога и това е  Crossing Arms

Любиту , впечАтление  Wink  Ти кога пътуваш за Б-я ?

Звезди , догодина - двойна почивка в Бг. ти желая . Да наваксаш колкото можеш  Hug

Астрея , не мога да ти пратя слънчице , душа . Днес малко пече , ама все едно нищо  Rolling Eyes

Вес , ние пътувахме с Бг - еър , но явно са се окултурили хората , никой не е пляскал и си седяха по местата до последно .

Чумби , а защо на курс , преди не е ли говорил български ? Отбелязал е успех на курса иначе , браво !

Я кажете сеща ли се някой за един художник , дето рисува на паважа и картините му от определен ъгъл изглеждат 3д . Ако се сещате пратете ми линк , моля ...


# 18
  • Мнения: 1 909
Всички май още спят....шшшт, личи си, че е ваканция Grinning  Блазе на всички, които имат поспаливи бебета и деца - моите ме будят в ранни зори

Мимката, аз така му викам - курс, защото беше без нас в България сам при баба си и дядо си, така че нямаше начин да не проговори. А преди наистина не говореше български, винаги на френски ми отговаряше.  А вие кога ще ходите до Париж?

Днес наистина вали и при нас, макар и съвсем слабичко - невероятно, най-после малко ще живнат китките! Но мисля, че няма да продължи дълго време.

Joel, чак дотук я усетих миризмата на вкисната херинга. Много здрави стомаси май трябват за такова нещо - твоите "съотечественици" с апетит ли си я хапват?

Приятен дъждовен ден на всички Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен!!

mimkata, мерси  Hug , а за Бг пътувам на 12 септември сутринта  Wink
Какво решихте за Дубай?

chumbi , какъв дъжд, аз отдавна забравих какво е това  Mr. Green #Crazy

Поне вчера на палжа си изкарахме ок.
Имаше леко ( разбирай само 32-35 градусов  Laughing ) хладен морски бриз.
Беше приятно, защото нямаше и влага.
Стояхме до късно във водата.

Слънчев ден на всички, на които им е студено!!
На останалите много усмивки ( ,а то има ли такива? )

# 20
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Любиту няма си идея, как ти завиждам за бризовете
Мартин днес пак отиде на ясла с ботушки и антидъждовно яке  Close

# 21
  • Мнения: 1 909
ЛюБиТу, приемам усмивките  Laughing  - дъжда вече спря и пак ще си става за плаж и тук. Май и в България продължава да си е доста жега

Та да се поправя - приятен слънчев ден
Малко слънце специално за Пепеляшка

# 22
  • Мнения: 2 195
Чумби , този уикенд мислим , но голям проблем с хотелите  Rolling Eyes  Голямо търсене му ударихме , ще видим  Thinking

Любиту , много ни се ще ... по-нататък ще е .

# 23
  • Мнения: 815
pepelyashka,  като прочетох за ботушките и якето се сетих за тук как на 45 градусова жега има дечица, които са обути и облечени с такива и ходят горди, че и те имат ботуши и дебели якета.  Joy
Майка ми като беше тук се видя в чудо жената.  #Crazy
Тя се чудеше как да се разсъблече повече от жегата, а тези ми ти шляпаха  с ботушите до колената.  Joy и най-вайното не им личеше да им е топло  Shocked #Crazy Sick

# 24
  • Мнения: 1 017


Здравейте, сладурки  Hug

Аз не смогвам да се доредя до форума от моя предучилиЩник и работата ми...та и гости отгоре на всичко   Rolling Eyes
ОбачЕ емоциите са супер, спомените от ваканцията оЩе си ни топлят, а навън все оЩе е истинско финско прекрасно лято  Party Ама до края на тази седмица, де...после се почВа с дъждовете  Crazy

Имам мнооооого да ви разказвам, и снимки да пускам, ама като ми остане истински време, чЕ да пусна един дъъъъълъг постинг  Hug
С две думи само да кажа, няма и едно неЩо, от което да се оплачА по време на почивката си. СреЩнах само усмихнати, възпитани и толерантни хора, любими приятели, красиви местенца и се наядохме на мнооооооого вкусни салати  Heart Eyes БЕШе ми мъчно за изгорялата природа, но пък донесохме дъжд... Party
 И така...Ще гледам да си ходя по чЕстичко за напред, ама да не казвам голяма дума.

А пък и за Гого имам да ви разказвам  Party

Ама по късничко, че ме зоват задълженията, а не мога да доработвам до по късно тези дни. Гого ме иска оЩе в 15.30 да съм на линия за прибиране  ooooh! , чЕ повечЕто дечица тази година си тръгват наистина рано...

Нямах време и да чЕта всичКо, обачЕ от тук от там се осведомявам  Flutter

ГуШвам ви подред, праЩам слънчице за нуждаеЩите се и прохладни утрини на тези от по топлите страни  Hug

До после   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро от дъждовна Швейцария Confused, тук пак вали Close. С нетърпение чакам вече да отидем в Испания за малко, поне слънце да видим.

Чумби  Joy, голям майтап е паднал със сина ти. Но така пък детето си оформя представа къде на какъв език да говори. А Сашо на колко години е?

Мимката, щом ще сте с кола, вземете си хотел до някаква добра връзка с центъра, спирка на метро или автобус, за да се придвижвате по-лесно. А самия хотел няма значение, вие отивате само за през нощта там. Не, че аз не ровя с дни, преди да резервирам нещо де hahaha



А ми се ще нещо такова.....  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 909
Вес, чудех се къде се намираш, че само за дъжд говориш - без малко да си помисля, че и в Испания вали - сега вече разбрах Grinning В Испания не е ли горе-долу като на картинката ти?

А Сашо е на 5 години - сега ще видим като се върне от планината на какъв език ще реши да говори, напоследък твърди, че бил и малко англичанин, и че говорел и руски Mr. Green

Мимката, успех с търсенето, все ще намерите нещо, макар че малко време остава. Аз пак да препоръчам сайта, чрез който досега винаги сме намирали, ако не го знаеш http://www.venere.com

Мама Б, добре дошла от ваканция - ще се ослушвам за продължението на разказа  Outta Joint

# 27
  • Мнения: 7 914
влизам да се похваля...ама...

Bec
лелееееееееееееееее как може - иде ми да  hit ...постнала си ми мечтата.... леле.. отивам да си взема студен душ ( ако изстина ти връчвам Ерик да го гледаш  smile3534 ) , че да изтърся всичкия пясък изпод банския ooooh! ooooh! ooooh!


по същество.. днес сутринта.. поразходих малкия и сега спи в количката на долния етаж, а аз постоянно се ослушвам като глуха патица... така ми се се щеше да си поспа с него, че ми е адски уморено и заспало днес...ама на... нямам късмет Rolling Eyes

chumbi

 как ми се иска да съм от заспали... уви.. от разхождащите се бях  Crazy

mama B
кой е на гости? newsm78
много  Hug на теб и малкия ти красавец Hug... той как се раздели с гаджето от БГ? Thinking




# 28
  • Мнения: 5 183
Привет, мили4ки!
Я, не мога да повярвам, 4е МАМА Б ни писала!  Hug Хайде де, съвсем ни забрави!
Разказвай! Как е Гого. Как е изкарал в БГ, а вие?

Чумби, и нас това ни 4ака след два месеца. Ще постоим доста в родината и се надявам Томата да зашпреха на български. Аз угода нямам. Преди около година се вайках тук, във форума, 4е не иска да говори англкийски, а сега - 4е предпо4ита английския  Crazy А отде му са на Сашко тези мераци за английски и руски?   Flutter

Любиту, като каза за обле4ени деца, 4е и с ботуши, лятото ... се сетих за тукашните, които пък можеш да ги видиш боси и доста разголени зимата. Майките с ботуши и палта, децата понякога шлябат съвсем боси и леко обле4ени. На това сигурно му казват каляване, а за мен е безумие, особено като видя малко бебе, в коли4ка, с боси кра4ета и по боди само, а майката с яке и обувки  #Cussing out

# 29
  • Германия
  • Мнения: 8 102
....

Любиту, като каза за обле4ени деца, 4е и с ботуши, лятото ... се сетих за тукашните, които пък можеш да ги видиш боси и доста разголени зимата. Майките с ботуши и палта, децата понякога шлябат съвсем боси и леко обле4ени. На това сигурно му казват каляване, а за мен е безумие, особено като видя малко бебе, в коли4ка, с боси кра4ета и по боди само, а майката с яке и обувки  #Cussing out
Буааа това е брутално спрямо бебето #Crazy

Майка, колко е студена зимата при вас всъщност newsm78



Звездич, какво ти пречи та не лягаш да спинкаш с малкия принц Thinking
ей го на, аз изгладих дрешки и сега пак се търкалям с бебока в леглото

# 30
  • Мнения: 7 914
Звездич, какво ти пречи та не лягаш да спинкаш с малкия принц Thinking
ей го на, аз изгладих дрешки и сега пак се търкалям с бебока в леглото

ами спа в количката 2 часа... а ние сме в къща на 2 етажа и на партера няма как аз да спя... а бейбифона е за първия етаж...та той долу аз горе... няма как да го чуя... а малкия сън е 30 мин с приспиването... и аз не лягам, че после само глава ме боли Confused

МАЙКА
 ипри нас са абсолютно същите  ooooh!

# 31
  • Мнения: 5 183
Пепеляшка, нашите зими са сравнително меки, но доста дъждовни. Минусови температури нямаме, но все пакси има и доста студени дни, особено сутрин и приве4ер, а и ветровито е.
Абе, със зимни якета си ходим. А миналата зима за 2-3 седмици такъв студ беше (за тукашните разбирания), 4е масово хората купуваха шапки и ръкавици  Crazy

Моми4ета, кога е Father's day? newsm78

# 32
  • Мнения: 7 914
МАЙКА
 при нас мина.. беше третата неделя от юни Crazy

# 33
  • Мнения: 5 183
а тук е съвсем скоро, но не знам кога
има по магазините оферти разни, идеи за подаръци за Деня на баЩата

# 34
  • Мнения: 378
Привет, момичета!

Хайде и за да се отбележа за тази седмица, че предната изцяло я прескочих!

Майка, много се радвам, че най-после се видяхме "на живо" Simple Smile. Ще ходите ли на представлението в събота? Аз ще идвам, но този път ще съм само със свеки. А Father’s Day е май на 02 септември.

Не помня дали ви се похвалих…, и ние вече купихме билетите за Бг. Мърдане няма. На 13.10 отлитаме. Сега се чудя дали има някакво значение кои места ще запазим в самолета. Като си познавам Габинцето как не се свърта на едно място за една минута, а какво остава за два полета по 10 часа... Приемам всякакви идеи и личен опит от пътуване с малко дете please. Това може и на лични.

Какво ли става със Сонитка? Май вече й идва редът?

Поздрави за всички! Hug


# 35
  • Мнения: 5 183
Руми, и аз се радвам 4е се видяхме  Hug
В предната седми4на тема писах каква 4аровница е Габи Simple Smile
Тази събота ще пропуснем, по уважителни при4ини  Crazy
Климент ли ще гледа малката?

Зна4и вие летите седмица преди нас. Дните броя ве4е. То се вижда де - долу в ленти4ката  Laughing

# 36
  • Мнения: 7 914
добро утро от дъждовна  мрачна и ветровита Холандия... Hug

днес ще си се гледаме май цял ден в къщи.. няма как да се излезе в това  време Sad

днес ставаме на 3 месеца и по случая да почерпя

# 37
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes

*ве3ди, честит ти мальк минирожденик   bouquet  bouquet  bouquet

хубав ден от мен   bouquet

# 38
  • Мнения: 5 476
 Буонджорно и от мен! Hug

 Честито на малкия Ерик! Heart Eyes Все така да е послушен! Peace

И при нас след двудневния дъжд е мрачно и студено. Tired
 
Майче Б,най-после! Heart EyesРадвам се да те видя! Hug

Да кажа от името на Соня,има си гости - майчето от Бг,затова не пише много. Peace
Чака се щастливото събитие всеки момент. Wink

# 39
  • Мнения: 2 195
Добър ден от ветровит и дъждовен Хофдорп  Rolling Eyes  Мислехме по музеи да ходим днес , да видим  Thinking

Чумби , резервирахме най-накрая хотел . Причината , поради която се мотахме толкова време е , че при онлайн резервациите не ти дават да напишеш конкретно колко възрастни и колко деца  Rolling Eyes  Ние искаме 2 стаи - едната - възрастен с дете и другата 2-ма възрастни с дете . На повечето хотели пишеш само двойна , или единична искаш  ooooh!  Та намерихме снощи най-накрая един , там ще е . То ми писна от една седмица да търсим . От Лувъра е на 3 км , засичаме ги по Гугъл ърт  Mr. Green  Те тия километри при вас нищо не са  Crazy   Има наблизо метро станция . Едната стая излезе 97 евро , а другата ( нашата ) 130 . Това за две нощувки . Мисля , че е добре  newsm78

# 40
  • Мнения: 410
здравейте и от слънчева Африка.Честито на рожденника  bouquet.днес е малко топличко ама утре го дават да вали #Cussing out.лек ден и от мен

# 41
  • Чехия
  • Мнения: 1 071

ЧРД 3-ти месец на сладкия Ерик.

Поздрави от нас..ние днес сме от много киселите бебета.  Whistling

# 42
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хелоу и от мен!  Sunglasses
Днес ми беше ден за административни истории.  Crazy Добре, че всичко се уреди доста бързо и без главоболия. Че на всичкото отгоре, и не валеше Laughing, да не повярва човек.

Звезди, пусни една снимка на Ерик, да видим порасналото 3-месечно човече Flutter

Ивалекс, а вие защо сте кисели днес? Да не би малката Вяра да иска на разходка, а времето да е лошо?

Астреа, а ти къде се губиш напоследък? newsm78

Мимката, радвам се, че се се "сдобили" с хотел Mr. Green. Дано да има хубаво време, за да сте доволни от разходката!  Peace

# 43
  • Мнения: 7 914
Bec
ще ти пусна целия албум на лични.... Hug Hug Hug

ivalex

 и аз моя не смея да го хваля като се подслади, че веднага се вкисва Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green... днес пак сме кресливи и не искащи да спим като 3 месечни Crazy Crazy Crazy
я кажи акк се наспиваш.. търся спешни съвети по темата  Rolling Eyes


Astrea, amei, asya20
 Hug мерси

# 44
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
амей
ще ти пусна целия албум на лични.... Hug Hug Hug

 Laughing Grinning Heart Eyes Hug

# 45
# 46
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет и от мен
 аз нали уж щях да пиша пове4е Simple Smile ..пак из4езнах Simple Smile
Мимката ето едни  адреси  с тези картинки
http://funn2shh.blogspot.com/2007/08/street-painiting-3d-art.html
http://blog.360.yahoo.com/blog-Oryk2OwicqqzLb8k6EksqepVVAUqX1nI?p=932&cs=0 - но този не е на самия художник
 желая ви приятно изкарване - ако съм разбрала добре  !
Джоел - е гати и рибата ... от как си го писала все те мисля Simple Smile добре ли сте ве4е Simple Smile  Wink Mr. Green
 оби4ая е наистина доста странен:)
 звезди 4естит ви миниюбилей   bouquet

 да се похваля - макар  и настаро си купихме кола и сега бръмкаме ...най- ве4е на плаж Simple Smile . досега бяхме със служебна само и мъжа ми хи4 не му се пътува6е наникъде ..сега оба4е му е кеф и 4ак  да си отидем до БГ се замислихме . всъщност само си поме4тахме де ..защото ве4е отпуските ни привършват (остава само една седмица )..ама другата година непременно . някои ходил ли си е с кола? какви са недостатъците - струва ли си как смятате ? 
вси4ки се опраквате от дъжда а тази нощ страшно му се зарадвах .
май рано рано по4ва есента при нас - времето захладня (само 25 градуса е днес  Mr. Green ), по4на да става мар4но и дъждаве 4акаме . така 4е Вес ако не побързаш .... няма да види6 много горещо .  В интерес на истината водата на плажовете не е особено топла . На МАр Менор (искуствено закритата лагуна ) е топла топла .. но откито море - не особено .

# 47
# 48
  • Мнения: X
звезди, честити ви 3 месеца
кога мина времето, сякаш вчера ви чакахме с нетърпение

ХулигАнче, добре сме си, не сме яли, аз само пробвах и изплюх, остатъка е в хладилника добре опакован и чака да бъде пробван от таткото (което силно ме съмнява)
важното е, че успяхме да проветрим добре след смрадта
честита ви кола и приятно и безаварийно бръмкане

от днес тръгнах отново на фитнес след една голяма пауза от 1.5 месеца
но този път комбинирам тренировките с fatburner, та дано да има ефект

иначе другата новина е, че сме ученици от днес - и аз, и синчето
на мен ми писна и дано скоро намеря работа в наше село

на всички много целувки и приятна вечер

# 49
  • Мнения: 3 388
Привет сладурки  Hug Да се разпиша са малко и аз, че да не се излагаме твърде много  Blush

Тук при нас миналата седмица беше почивка, дойде и майчето и всички чакаме наш бебо, който няма никакво желание да излиза все още - явно си му е твърде добре в тумбата  Crazy
Времето е дъждовно и студено от няколко дни, с Т до 11-14 градуса, сега са около 20 и очакваме истинското слънце от петък нататък  Sunglasses

Надявам се всички вие да сте добре и дечицата да ви слушат  Wink

На мен майка ми е тук до 8-ми септ, когато се връщат обратно заедно с баща ми. Само се притеснявам бебо да не закъснее твърде много, за да си тръгнат нашите и другите да започнат работа и в крайна сметка да се окажем самички с бебо и да си се гледаме така. А уж трябваше да раждам доста по-рано, защото бебо вървял голям и сега се моля да се появи в близките дни, защото после ще мислят и за секцио, ако сме все така големи  Rolling Eyes

Това е засега от нас. Стискайте палци скоро да се включа по хубав повод и със снимков бебешки материал  Heart Eyes

# 50
  • Spain
  • Мнения: 3 750
джоел аз разбира се пошегувах и като се сетя за "вашата риба" се сещам 4е пък руснаците имат една дето се казва " вобла" - това е сушена риба - обикновена риба я соли6 и оставяш да се изсуши с вси4ките и карантии вътре (незнам то4ната технология и каква е рибата ). става страшно вкусна (поне  от това което си спомням е наистина така  Rolling Eyes  ) и се ползва за мезе на вси4ки видове спиртове (алкохоли  Mr. Green)
 и като каза у4еник  се сетих , 4е и  Гери също ще е у4ени4ка . при нас това да имаш дете и да работиш е по4ни невъзможно (особено ако си без роднини ). у4илището което по4ваме е от 9 до 14 .. после всеки се спасява индивидуално .пове4ето деца следобед ги записват на 4астни "лудотеки" ..но ако и там няма  място идва реда на гледа4ките - еквадорки , рускини или българки .. много е сложно и трудно ...като 4е ли в Б-я това ми изглежда по - добре обмислено . да не говорим 4е тук равенство между жената и мъжа няма и заплащат на жените по- малко !
Сонита стискам ти палци идано вси4ко е както си го намислила !

# 51
  • Мнения: 2 195
Ей , Хулиганче , страшна си !   bouquet   bouquet   bouquet  Hug  Да , правилно си разбрала . Нямам търпение да тръгнем за Париж  Flutter

Сонитка , леко раждане ти желая , ако не успее дА се разпишеш още веднъж  Hug  Дано да се покаже бебо навреме , да го видят баба и дядо   bouquet

# 52
  • Мнения: 7 914
ХулигАнче
а защо не му се пътува със служебната? newsm78
евентуално и ние догодина пролетта ще си ходим до БГ...малко да поотрасне синчето Heart Eyes

Joel
 Hug
минава времето.. и не пита Heart Eyes...само онези 16 днеа след термина бяха ужаснииии ooooh!

Sonita
 стискам палци да раждаш бързо.. че знам какъв ужас е да чакаш Hug
 и мен така ми е яд.. вместо мама да помага до втория месец... тя си замина Ерик като нямаше месец още ooooh! ooooh!.. повече на терминови дати не вярвам Mr. Green

mimkata
ама вие наистинва в последно време цяла европа обиколихте- браво на вас  bouquet

# 53
  • Мнения: 378
Честит Мини Рожден Ден на Ерик, Звезди! И аз искам снимки please! Да го видя това пораснало момче! Heart Eyes

Хулиганче, честита ви колица! Да си ви вози къдети си пожелаете! Безопасни пътешествия ви желая!

Joel, а колко често ходиш на фитнес в седмицата! А fatburner-а напитка ли е?

Сонитка, леко раждане и от мен! В очакване сме на хубави новини и снимки!

Мимка, приятно прекарване в Париж! Ох, и на мен ми е мечта да пообиколя Европата, ама да видим кога ще стане това!

# 54
  • Мнения: 1 909
Здравейте, девойки! Компанията май започва да се увеличава с наближаването на училището..

Мимката, приятно прекарване в Париж, дано не е много мокро - но пък вие сигурно сте свикнали!  Wink

Joel, едни приятели заминават за Швеция утре - ще им кажа да  потърсят и непременно да пробват специалитета (но май без повече обяснения Grinning)

Сонитка, стискам палци на последната права!  Hug 

Звезди, я давай една снимка на порасналия Ерикчо за всички, стига си го крилан няма да го урочасаме Heart Eyes

Хулиганче, честита ти ученичка! Ти ли ще я гледаш следобед или работиш?

Руми, все ще успеете да обиколите Европата някой ден - щом толкова много го искаш! Може би с порасналата Габи

Черпя ви с едно кафе в Париж, макар че съм толкова далеч от там, колкото сигурно и Мимката. Лек ден




# 55
  • Мнения: 3 388
Благодаря ви момичета! Много сте милички  Hug Сигурна съм, че ще има скоро ефект от толкова стиснати палци  Wink Crazy  bouquet

# 56
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Слънцето, пратено ми от chumbi вчера беше тук, но днес облаците го надвиха

Сонита, да започваме ли залаганията  Wink

# 57
  • Мнения: 2 195
Звезди , не сме още  Wink   Но нещо взе да ме влече екскурзийка към арабския свят - Дубай , пустия му интернет  Rolling Eyes
То 3 дена няма да ни стигнат в Париж . Ще има още една екскурзия ми се струва . Държа да разгледам Лувъра .
Руми , мерси !
Пепе , да ти пратя малко от нашето слънчице . Днес имаме , не се знае докога  Laughing

# 58
  • Мнения: 3 388
Слънцето, пратено ми от chumbi вчера беше тук, но днес облаците го надвиха

Сонита, да започваме ли залаганията  Wink

Хайде   Crazy

# 59
  • Германия
  • Мнения: 8 102

Пепе , да ти пратя малко от нашето слънчице . Днес имаме , не се знае докога  Laughing
Давай го!



Сонита, в неделя! Sunglasses

# 60
  • Мнения: 3 388

Пепе , да ти пратя малко от нашето слънчице . Днес имаме , не се знае докога  Laughing
Давай го!



Сонита, в неделя! Sunglasses

Отварям файл за залаганията  Peace

# 61
  • Мнения: 1 526
Честити 3 месеца на звездният Ерик!  Heart Eyes
Леко и безпроблечмно раждане на Сонитка!
Аз си хващам чантата, гащите, шапката и тичам към летището.
Поживо, поздраво към 10 ще съм в София!
Асталависта.....

# 62
  • Мнения: 7 914
Tali Dan
ихааа пак по българско Hug

Sonita

два дена след термина... Crazy или няма да те оставят да пренасящ? newsm78

mimkata
по миналата година бяхме 3 дена в Париж...еми всичко набързо видяхме...ама пак ще се върна ... много ми хареса Париж, въпреки че бях малко предубедена, понеже много му се носи славата Heart Eyes

chumbi
 не го крия...ама вече ограничавам снимките из форума.. на такива ужасии се начетох напоследък, че .. ме хвана параноята Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 2 195
О , за Лувъра ще отида специално и ще му отделя цял ден  Party Ама без дете , вероятно  Wink

# 64
  • Мнения: 5 183
Добро утро от Земята на големия бял облак! Grinning
След малко будя Томи и поемаме - кой на градина, кой на ба4кане - кой за каквото е у4ил  Laughing
Тук в4ера беше 4уде слън4ев ден, а днес е мра4но и студено. Добпе поне 4е не вали и не е ветровито, 4е както сме по4ти на брега на океана, ще ни издуха, докато стигнем до градината. ooooh!
Моят юнак е добре ве4е. Покашля още, но се оправя. Обещах му да го водя на цирк в събота или неделя.

Звезди, с малко закъснение, но от сърце - 4естито ви Тримесе4ие!   bouquet

Сонитка, и аз мисля, 4е този уикенд ще е великото събитие. И да намериш време да се от4етеш после, или някого оторизирай да ни пише, 4е да не те мислим  Hug Леко раждане ти пожелавам, мила!

Тали, малките ли отиваш да прибереш от родината?

Боби, къде се загуби пак?  newsm78

И Ели никаква я няма.

# 65
  • Мнения: 815
Добър вечер и от мен!!

Набързо да честитя на звездичко Ерик тримесечката   bouquet

mimkata, весело изкарване в Париж и после у дубайско да не забравиш  Joy

МАЙКА, радвам се, че вече малкия юнак е по-добре!!  Hug

Sonita, стискам палци всичко да мине по вода както се казва!!  Praynig


Лека вечер за сега от мен!!











# 66
  • Мнения: 378
Сонитка, казвам 27-ми.

# 67
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

Талииии, ние ще сме в София от 2 до 9, после 3аминаваме 3а морето......няма ли да можем да се видим Confused

Сонит, а3 ка3вам вьв вторник Peace Hug Heart Eyes

Мимка, весело и3карване в Париж-а !!!! един ден и а3 ще отида Naughty, така поне сьм си ка3ала, пьк да видим Whistling Laughing

уф, малкото се сьбуди....до после, бандата  Hug Heart Eyes

# 68
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро в този все още слънчев петъчен ден!  Mr. Green




Сонита, аз съм за 28 август. Кой събира залаганията?  Sunglasses

Чумби, наистина ли са ти много добри приятели тези, на които ще препоръчаш рибния специалитет в Швеция?  Joy

Тали дан, приятно прекарване на ваканцията!  Peace

Амеи, при вас показа ли се малко слънце?  newsm78

# 69
  • Мнения: 5 476
 Бонджорно от ботуша. Hug
 
  Най -после слънчице и при нас ,така че пращам навсякъде ,където има нужда! Heart Eyes



Тали,лек път и весело изкарване в родината. Hug

mimkata, супер да си  изкарате в Париж. Heart Eyes
После да разказваш със снимков материал. Wink
Тъкмо търся идея за годишнината от сватбата ни. Rolling Eyes

МАЙКА, радвам се, че вече Тони е по-добре!  Hug

Sonita, аз залагам на понеделник!!   Wink

Вес,имам някои задачки в последно време затова се губя,но държа форума под око. Laughing
Веднага си грабвам от закусчицата,мерси!  Hug

Лек петъчен ден на всички!   bouquet






# 70
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Добро утро от гората! Hug
днес съм  newsm44 защото   Nature Sunny
пожелавам на всички ви един усмихнат петък! sun

# 71
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
и при нас е така...вече отразихме една разходка , следобяд пак Party Party Party

# 72
  • Мнения: 5 476
 Момичета ,да почерпя от днес си имам студентка по "Маркетинг,Фирмена комуникация и международни пазари" в Университета на Милано. Grinning
  
  Зарязахме Холандия по ред причини,повечето  бюрократични,понеже тук са доста бавни и все още дипломата за завършено средно образование не е издадена,така че нито може да бъде преведена ,нито съответно приравнена,за да се учи в друга страна. Rolling Eyes
    Което реално означаваше да се изпусне една учебна година. Close
    Така че везните наклониха към Италия.
    И да си призная аз съм много доволна,че се стигна до това решение!!
Wink

 

 
 
 
 

# 73
  • Мнения: 3 388
Гери, честито на дъшеря ти! Истинска гордост ти е, да знаеш   bouquet
Аз си вземам от всичко и без това малко ми остана да се облажвам спокойно и аз  Crazy

Момичета, мерси за залаганията, надявам се събитието да настъпи най-късно до понеделник  Crazy Звезди, тук те чакат след термин и никой не бърза да предизвиква или да прави секцио. Няма и тонове така често,  както ги слушам правят  в Бг. Аз имам на 30-ти, първия ден след термина чак  Rolling Eyes
Вчера се включих активно в чистенето, после си вземах хидромасажен душ, после горещ душ, ефектът е- почти непрекъснат сън до 10 часа сутринта  Mr. Green

Днес с мама сме на шопинг в Милано, после на вечеря навън /при свеки Wink/, уикенда искаме да отидем до някое езеро, пък дано скоро се отчетем с бебешорски резултат  Flutter

# 74
  • Мнения: 7 914
Astrea
 Гери да ти е честита студентката- само на най високи оценки да и върви Hug

Sonita
 знчи имам шанс да позная за 31-и Crazy...за теб лично се надявам да е по бързо събитието, че знам колко е тежък финала Hug
аз си спомням че на финала направих един главозамайващ маратон ама дори и контракция нямах след това ooooh! ooooh! ooooh!


# 75
  • Мнения: 952
Привет на всички!
Иха днес най-сетне мога да седна да ви прочета, че ви изоставих за почти седмица и какво да видя хубава почерпка и много слънчеви хора отново в темичката.

Astrea - честито на щерката, все така да и върви в учението, в живота, във всичко - винаги първа. На теб   bouquet. Предполагам, че ти е много по-спокойно да знаеш, че твоето момиче ще е близо до теб.

Сонитка - абе надниквах аз тук и гледам ти още си 2в1, стискам палци да минава скоро  Peace. Все пак майчето ти да се порадва и на бебчето. Много си харесвам числото 29 пък и термина ти е тогава. Ама все пак нека не чака 29 малкия, дано само не е решил като Ерик да накара половината форум да тръпне в очакване на появата му. Ама що така срамежливи тез момченца, бе - не искат да се показват  Laughing

Звезди - ей страшен аватар, ама тя и лентичката ти за времето все това показва. Как е вече порасналото момче. Да ти е жив и здрав, всеки ден с нови номерца да ви забавлява малкия принц.   Heart Eyes Бяхте ли на консултация вече. Колко е пораснал младежа?(то верно, че всякакви мерки и теглилки бяха забавна история при чичо доктор Wink)

ЛюбИтУ - Мерси за темичката, нищо че чак в петък се разписвам. Малко остава до почивката. Племенницата ти даде ли вече поръчка какъв подарък иска Wink

chumbi - показала си страшна първа снимка от Барселона Joy. Останалите също ми бяха интересни(много са атрактивни), чакам още. Embarassed Винаги съм се чудила как издържат тези хора на едно място, толкова дълго време.
Доволна ли си от почивката. Харесвам го този град, ама засега само на снимки. Дай боже някой ден и до там да стигна.
Как е синчето? Вече на вълна френски ли е - все пак след като не е в БГ, детото предполага, че отново е ред да говори на Френски?  Сашко май от малък е полиглот, езици по 4-5 ще говори щом и английски и руски е добавил Laughing

Bec - вие тези дни ли ще се прибирате в Испания. Ох много ми хареса тази масичка дето си я сложила. Каква гледка само ...........

pepelyashka - Починахте ли си от фамилната среща. При вас се е усмихнало слънцето, дано по-дълго се задържи. Приятни разходки и през уикенда с младежите.

Joel - твоят разказ за "химическото замърсяване" бе както винаги интересен. И в Готварския прочетох допълнителното инфо и ми стана смешно как някои авиолинии са забранили да се превозва това чудо. Но пък рецептата за червения лук може и да я пробвам.
Страхотна кулинарка си и всички твои рецепти ми правят невероятон впечатление, понеже не са нещо традиционно.

mimkata - пожелания за слънчев и прекрасен уикенд в Париж. Стискам палци преживяванията там да са невероятни и да разгледате възможно повече неща.  Peace

mama B - как сте с Гого? Как се чувства в предучилищната?

Rumyana, Майка - айде чакаме ви тук в БГ. Дано полета е лек, че тези 10 часа ми сториха  #Crazy множко. Дано Габи е спокойна. Пък Томи нали е батко, той вече е летял и сигурно ще му е интересно.
Как е при вас в Земята на големия бял облак?

ХулигАнче - кога започва вашата ученичка. От 9 до 14 не е ли много време за децата - как се справят. В БГ също е трудничко, когато и двамата родители са работещи да се води и взема детето. Тук мисля, че първи клас започват в 8:00 или 8:30 сутрин, до около 12:30. След това родители или баби и дядовци прибират децата. Тези, които са на занималня - остават в училище до около 16:30 - 17. Моя приятелка бе наела жена, на която плащаше за да и води всеки ден детето от училището до нейната работа, понеже тя работи до 18 часа. Уви и тук родителите се притесняват да оставят децата сами да се прибират, не като времето когато ние бяхме ученици.

Моята отпуска приключва и другата седмица отново съм на работа. Почивката бе доста, но нали знаете никога не е достатъчно. Миналия уекенд случайно и ние заформихме една случайна фамилна среща. Оказа се, че доста от братовчедите живеещи в чужбина са се прибрали - та се видяхме. Голяма лудница стана - децата бягаха и крещяха, големите пък не могат да се наприказват. Ама пък колко весело беше  Grinning
При нас е най-високата температура в БГ - 41 градуса. Ужас ще се изпържим. Това обаче не ми пречи, да съм все навън. Все пак трябва да се видя отново с приятели и познати на кафенце, че после като почна работа няма да ми остава време.

Целувам ви всички  Heart Eyes  Hug

# 76
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Момичета ,да почерпя от днес си имам студентка по "Маркетинг,Фирмена комуникация и международни пазари" в Университета на Милано. Grinning
 
 .....
 
Сууууппперррррррррррр
честито за бъдещата студентка, специалността звучи интересно!

# 77
  • Мнения: X
Astrea, честито на щерката, дано да и върви все така с лекота по-нататък в живота

Сонитка, аз си заплювам 28 (по лични причини, ще разберете другата седмица защо Laughing)

chumbi, а тези хорица много ли ги обичаш, че ще им препоръчваш тази смрад
горкичките

Ralfieta, радвам се, че те развеселих
аз все такива неща пускам в готварския
иначе няма смисъл да пускам нещо традиционно
а и така много хора се доближават до шведската "кулинарна" традиция и "култура"

някой пита как тренирам - 3-4 пъти в седмицата
сега се опитвам отново да вляза във форма след дългата лятна почивка
fatburner - на таблетки е, по 2 на ден
дано има резултат

на всички пожелания за слънчев уикенд и поздрави от слънчева Лапландия

# 78
  • Мнения: 1 909
Astrea, честито! Все така напред с бормашината да върви девойката в живота Grinning

Сонита, аз съм за понеделник  Hug

Joel, Вес, ами нека усетят истински духа и аромата на Швеция, като са тръгнали да я опознават (а иначе търпят майтап)

Ралфиета, още не успявам да си организирам снимките и спомените както ти толкова красиво си го направила. А ти като беше в Гърция, не ме ли видя как ти махах от другия край на същото море (една седмица по-късно Grinning). Но наистина духа е подобен - ах, това средиземно море!
А пък Сашо е гледал руска телевизия, като е бил в Бг, та оттам този интерес - отделно, че знаем някои песни и имаме книжки. Сега ще му търся курс по английски, ако не - учителка англичанка, или поне учебник.

Звезди, права си - прекалено е сладък малкия звездунчо, пу, пу!  Hug

Приятен уикенд на всички - тук май лятото се завръща




# 79
  • Мнения: 5 476
Момичета , сърдечно благодаря за пожеланията да ви се връща. Heart Eyes Hug

лек уикенд на всички  bouquet


# 80
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
в понеделник ще се хваля с мерки Crazy
иначе малкия се смее на глас, гука, издава звуци.. че и ние с него Mr. Green

Joel

на мен от фетбърнара  ми гореше стомаха...  Rolling Eyes

chumbi
мерсииии Hug Hug Hug

Astrea
и на теб приятен уикенд... я да питам има ли някакъв специалне подарък на Борянка, за постижението и? Thinking

# 81
  • Мнения: 815
Добър вечер и от мен!!!

Astrea, честита ти студентка!!
Само успехи да ви носи!!  Hug

Ралфи, да, племенницата си даде поръчката, че и рожденничка ще е на 17.09
Искала лаптоп с Барби и задължително "нещо розово като Барби", как не съм разбрала, че тя харесвала Барби и всичко трябвало да бъде розово   #Crazy Rolling Eyes Mr. Green Joy
Вече си е с притенции детето  Mr. Green Heart Eyes

Bec, какато винаги, топла закуска, аз си взимам чак сега, но за да спя леко  Wink  bouquet

Лека вечер на всички и лек уикенд!!

# 82
  • Мнения: 952
Joel - ти само на таблетки fatburner ли караш или и спортуваш нещичко. Ти с доста неща се бе захванала по едно време май.

chumbi - май някой махаше ама от маранята не виждах добре  Joy. А за подредбата на снимките се иска време. То аз на 20 юли отидох на почивка, ама кажи речи месец след това пуснах матреала. И все още не съм си подредила другото албумче със снимки от Александрополис. Ама ми беше скапан нета и се качиха разбъркано, а на webshots пренареждането им не работи нещо.  Sad
Успех на Сашо с английския.

Звезди - дано не ми се обидиш ама изнамерх снимките на малкия принц  Embarassed Много е лъчезарен и усмихнат. Да го нагушкаш силно  Hug и да го цункаш от една леля.
 
иначе малкия се смее на глас, гука, издава звуци.. че и ние с него Mr. Green
хи-хи позната история. На мен ми се смееха, че съм се правела на тримесечно, после четиримесечно ... бебе. Ама то как да не се правя, мъника как се киска като издавам неговите звуци.

ЛюбИтУ - те все Барби харесват, а по-големите Winx. Но пък всичко все в розово. Та просто цвета ще се следи.
Ох другата седмица имам да купувам много играчки-подаръци. Помагайте с идеи
Търся за:
момченце на годинка
момиченце на 1 година и половина
момченце на 2 години и половина
и кака на 4 години и половина
Решила съм да отида в един от големите детски магазини и оттам да купувам всичко. Дано има избор и да харесам нещо на което и децата ще се радват

И понеже преди малко се прибрах от петъчна среща с приятели да ви черпя едно питие, поднесено по особен начин.


Пожелания за прекрасен, слънчев и прохладен уикенд.

# 83
  • Мнения: X
Ralfieta, fatburner+фитнес по 4 пъти седмично + учение + плуване понякога с детето
идва малко нанагоре, ама се поддържам заета, че иначе лошо

засега нямам проблеми със стомаха, дано само има резултат, че само с фитнес не успях пролетта да смъкна нищо, а са ми много излишните килца

мерси за интересното питие

весел уикенд на всички

# 84
  • Мнения: 5 183
Привет, мили4ки!

Гери, браво на твоето умно моми4е!!! Много се радвам за нея.

Какво ли става със Сониткаnewsm78 Hug

# 85
  • Мнения: 352
Здравейте, мами от близо и далеч!    bouquet

И аз съм чужбинска мама на едно сладко двумесечно слънчице.  Grinning  Малко "нахлувам" в седмичната ви тема, ама много ми се иска и аз да си поговоря с някоя бг мама в чужбината, щото макар че се правя на герой тука, си ми е малко самотно... Ние живеем в Братислава и сме семейство от една година, мъжът ми е словак и ми е голяма подкрепа във всичко.   Heart Eyes  Иначе в БГ имах страхотна женска компания, която много ми липсва тук... Вие как сте с приятелките? Аз имам няколко тук, но все ми се струва, че дали поради културните различия, или защото все пак напредваме с годинките  Wink , не мога някак си да завържа едно стабилно женско приятелство... Как е при вас? То сигурно сте си говорили вече по всички теми, които могат да вълнуват една бг мама в чужбината, ама то така става като се включвам късно.... Е, да де, ама аз досега не бях мама  Grinning 
ОК, няма да ви задръствам темата с глупости, весел уикенд на всички ви и ще се радвам да намерим общи теми за разговор  Wink

# 86
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да се запиша и днес  Mr. Green, макар и набързо, че едва гледам. Днес си направихме една екскурзия до френските Алпи, качихме се почти до Мон-Блан - на 3900 метра и умряхме от студ - беше минус 6 градуса  Sunglasses, но ние предварително се бяхме екипирали като за зима Flutter. Утре ще кача снимки от Шамони и Мон Блан - покрит със сняг.


Ралфиета, давам съвети за момченце на 2 и половина и момиченце на 4 и половина. За момченцето - при мен един багер с дистанционно свърши идеална работа. Оцеля през всичките 13 дни, в които си бях у нас hahaha. За после - не съм питала.  Joy За момиченце - на нашата кокона купих тоалетка с детски гримове, лакове и червила  Crazy на Уинкс. Въобще си нямах и представа колко е уважавана от девойките тази марка Laughing, съвсем случайно я избрах. Трябва ли да казвам, че е розова?  newsm78 hahaha. Та нашата госпожица толкова се влюби в нея, че сама кара майка си да й я крие hahaha, иначе всичко останало обикновено се крие под възглавницата Laughing.

Босилек, добре дошла при нас Hug. И не е трябвало да чакаш да ставаш мама, за да пишеш. Тук има много, които не са мами все още  Whistling Mr. Green

Лека вечер на всички!   bouquet

# 87
  • Мнения: 815
Ха, добро утро и от мен!!!

Сервирам кафето и ви чакам на сладки приказки Simple Smile



Днес е неделя и си поспивате до по-късничко ( освен, ако малките ви слънца не са ви оставили )

Добре дошла на Босилек!!

Вес, хареса ми идеята за подарък за момиченце.
Тя и наш'та ще направи 5 през септември.
Дай някаква снимка или сайт.
Ще може ли да се носи от тук или мога и от Бг да я купя?
Обемиста ли е?
И чакаме фото от Алпите Simple Smile Simple Smile
Имаш ли новини от другото  Simple Smile Simple Smile ?
Лек ден на всички!!

# 88
  • Мнения: X
Босилек, добре дошла и от нас
ЛюбИтУ, мерси за вкусните нещица към кафенцето

Ралфиета, аз лично когато стане въпрос за подаръци, решавам директно в магазина, винаги ми е трудно предварително, но щом разгледам какво се предлага и на място ми идва вдъхновението
а и винаги гледам самият подарък по някакъв начин да стимулира развитието на детето
в магазините на Бонжур помня, е имаше хубави и маркови подаръци на добри цени


# 89
  • Мнения: 410
добре дошлабосилек smile3525.при нас още е студено,но лятото наближава  grinning039.засега съм добре.вес-страхотна разходка cold.поздрави от слънчева африка

# 90
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ето обещаните снимчици, започват в края на страницата Шамони, Монблан


Тук днес има триатлон, след малко ще излезем към центъра да видим какво става Mr. Green.

Любиту, мерси за кафенцето! Аз носих подаръците оттук, бяха ми в куфара. Всъщност багера го купих от Бг, само тоалетката оттук. Зае ми 1/4 от куфара newsm78. А тоалетката изглежда така. За другото Mr. Green - ще се разбере най-рано след 2 месеца, след като се върнем в Испания.  Thinking

# 91
  • Мнения: 7 914


Момичета,
да си похваля мъжа... в събота какъв сън му дръпнах от 11 до 13 -сама Party, после тримата от 15 до 17 и сутринта спахме до 8.30... вечерта в полунощ не можах да заспя от много сън Crazy Crazy Crazy

bosilek

добре дошла и от мен Hug  bouquet
разкажи ни някои специфични особености на Братислава- порядки, храна, що за хора са...? newsm78 когато имаш време разбира се Hug

Ralfieta
 е как ще се обидя Hug Hug Hug
напротив Hug
ами растем... и вече се усмихваме ( къде е кита99 да ни види)?

Joel
ама той моя стомах май по принцип не е от най-здравите Rolling Eyes

Bec

 newsm78защо чааак 2 месеца след... или аз неправилно съм разгадала " Mr. Green"   newsm78
а подаръка е страхотен.. дано и аз някой ден да си имам момиченце...т.с. да си направим сестричка на братчето ooooh!..какво обяснение му дръпнах Mr. Green Mr. Green

снимките са разкошни ( от планините ме побиха тръпки.. така ми се ходи) и аз не знам дали съм ти казвала..ама си страшна мадама Heart Eyes и каква коса имаш  Heart Eyes

ЛюбИтУ
днес ме оставиха да спя до 12...с 4 събуждания..ама татито като виждаше как се рея и ми казваше...я си доспи... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

утре сме на 2-рата ваксинация.... дано да мине леко като първата.. лека и приятна вечер от мен Hug  bouquet

# 92
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Звезди, за различни неща мислим  Mr. Green, това, което ти мислиш, не са му необходими 2 месеца за да го разбера, нито пък да е точно в Испания  Crazy
Всъщност става дума за ходене до Дубай, но е мноооого в проект все още.  Thinking

Браво на вашия татко! За награда му се дава бебо за възпитание следващата седмица по същото време Joy. Успешна ваксинация утре!   Hug

# 93
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Мацки, по една виртуална почерпка за всички. Картинки няма да пускам, да нямам ядове с бременните булки. Големият Мартин стана още по-голям, събрахме се на тюрингийски грил и чешка бира, бебетата (3 броя) се съревноваваха от време на време по гласовитост; децата (4 броя) тичаха, скачаха, прекопаха пясъка, езерцето бавно заприлича на локва, след натрупаните камъчета, а ние възрастните...ами станахме леко  Crazy да надзираваме играещата младеж. Нейсе, в един момент като по команда децата си казаха тежката дума и бяха отнесени да спят. Моето заспа 5 мин. след като го хоризонтирах; бебето и те не закъсня много след него.
Мдаааа, харесват ми такива дни.
Лека ви нощ и утре да се събудите с усмивка на лицето Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 7 914
pepelyashka

да ти е здрав, послушен и усмихнат и много да помага



Bec
ммммм ходене до Дубай Heart Eyes.. ще ме вземете ли и мен..ама аз не мога без малкия... пък татко му без нас... Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ааа наградата вие на лице. все има защо Crazy Mr. Green
 Praynigдано да е тиха и мирна ваксинацията Praynig и най вече след нея Crazy

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 00:54 от звездичка

# 95
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Звездичччччччччч
таткото Мартин одъртя бре, не терминаторчето, то е мартенче Mr. Green

# 96
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
 newsm78 как сега да се извиня...ами... дълга бременност и дълъг възстановителен период ми трябва Mr. Green


почти забравих ooooh! Blush.. проверих Сонитка към 20 часа още не беше родила Crazy

# 97
  • Германия
  • Мнения: 8 102
pepelyashka
 newsm78 как сега да се извиня...ами... дълга бременност и дълъг възстановителен период ми трябва Mr. Green


почти забравих ooooh! Blush.. проверих Сонитка към 20 часа още не беше родила Crazy
Тюуууу, пак не познах ден за раждане Laughing

# 98
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пепеляшка, да му е честит рождения ден на половинката ти! Още много пъти да го празнувате заедно! Hug
Щях да си счупя екрана на компа, помислих, че мухата от аватара ти лази на него Twisted Evil

Звезди, взимаме който поиска. Само че, ако нямаш 30 год., и не носиш фамилията на съпруга, може и да ти откажат виза Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт