Още една лятна седмична темичка 20-26.08

  • 3 669
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет и от мен
 аз нали уж щях да пиша пове4е Simple Smile ..пак из4езнах Simple Smile
Мимката ето едни  адреси  с тези картинки
http://funn2shh.blogspot.com/2007/08/street-painiting-3d-art.html
http://blog.360.yahoo.com/blog-Oryk2OwicqqzLb8k6EksqepVVAUqX1nI?p=932&cs=0 - но този не е на самия художник
 желая ви приятно изкарване - ако съм разбрала добре  !
Джоел - е гати и рибата ... от как си го писала все те мисля Simple Smile добре ли сте ве4е Simple Smile  Wink Mr. Green
 оби4ая е наистина доста странен:)
 звезди 4естит ви миниюбилей   bouquet

 да се похваля - макар  и настаро си купихме кола и сега бръмкаме ...най- ве4е на плаж Simple Smile . досега бяхме със служебна само и мъжа ми хи4 не му се пътува6е наникъде ..сега оба4е му е кеф и 4ак  да си отидем до БГ се замислихме . всъщност само си поме4тахме де ..защото ве4е отпуските ни привършват (остава само една седмица )..ама другата година непременно . някои ходил ли си е с кола? какви са недостатъците - струва ли си как смятате ? 
вси4ки се опраквате от дъжда а тази нощ страшно му се зарадвах .
май рано рано по4ва есента при нас - времето захладня (само 25 градуса е днес  Mr. Green ), по4на да става мар4но и дъждаве 4акаме . така 4е Вес ако не побързаш .... няма да види6 много горещо .  В интерес на истината водата на плажовете не е особено топла . На МАр Менор (искуствено закритата лагуна ) е топла топла .. но откито море - не особено .

# 47
# 48
  • Мнения: X
звезди, честити ви 3 месеца
кога мина времето, сякаш вчера ви чакахме с нетърпение

ХулигАнче, добре сме си, не сме яли, аз само пробвах и изплюх, остатъка е в хладилника добре опакован и чака да бъде пробван от таткото (което силно ме съмнява)
важното е, че успяхме да проветрим добре след смрадта
честита ви кола и приятно и безаварийно бръмкане

от днес тръгнах отново на фитнес след една голяма пауза от 1.5 месеца
но този път комбинирам тренировките с fatburner, та дано да има ефект

иначе другата новина е, че сме ученици от днес - и аз, и синчето
на мен ми писна и дано скоро намеря работа в наше село

на всички много целувки и приятна вечер

# 49
  • Мнения: 3 388
Привет сладурки  Hug Да се разпиша са малко и аз, че да не се излагаме твърде много  Blush

Тук при нас миналата седмица беше почивка, дойде и майчето и всички чакаме наш бебо, който няма никакво желание да излиза все още - явно си му е твърде добре в тумбата  Crazy
Времето е дъждовно и студено от няколко дни, с Т до 11-14 градуса, сега са около 20 и очакваме истинското слънце от петък нататък  Sunglasses

Надявам се всички вие да сте добре и дечицата да ви слушат  Wink

На мен майка ми е тук до 8-ми септ, когато се връщат обратно заедно с баща ми. Само се притеснявам бебо да не закъснее твърде много, за да си тръгнат нашите и другите да започнат работа и в крайна сметка да се окажем самички с бебо и да си се гледаме така. А уж трябваше да раждам доста по-рано, защото бебо вървял голям и сега се моля да се появи в близките дни, защото после ще мислят и за секцио, ако сме все така големи  Rolling Eyes

Това е засега от нас. Стискайте палци скоро да се включа по хубав повод и със снимков бебешки материал  Heart Eyes

# 50
  • Spain
  • Мнения: 3 750
джоел аз разбира се пошегувах и като се сетя за "вашата риба" се сещам 4е пък руснаците имат една дето се казва " вобла" - това е сушена риба - обикновена риба я соли6 и оставяш да се изсуши с вси4ките и карантии вътре (незнам то4ната технология и каква е рибата ). става страшно вкусна (поне  от това което си спомням е наистина така  Rolling Eyes  ) и се ползва за мезе на вси4ки видове спиртове (алкохоли  Mr. Green)
 и като каза у4еник  се сетих , 4е и  Гери също ще е у4ени4ка . при нас това да имаш дете и да работиш е по4ни невъзможно (особено ако си без роднини ). у4илището което по4ваме е от 9 до 14 .. после всеки се спасява индивидуално .пове4ето деца следобед ги записват на 4астни "лудотеки" ..но ако и там няма  място идва реда на гледа4ките - еквадорки , рускини или българки .. много е сложно и трудно ...като 4е ли в Б-я това ми изглежда по - добре обмислено . да не говорим 4е тук равенство между жената и мъжа няма и заплащат на жените по- малко !
Сонита стискам ти палци идано вси4ко е както си го намислила !

# 51
  • Мнения: 2 195
Ей , Хулиганче , страшна си !   bouquet   bouquet   bouquet  Hug  Да , правилно си разбрала . Нямам търпение да тръгнем за Париж  Flutter

Сонитка , леко раждане ти желая , ако не успее дА се разпишеш още веднъж  Hug  Дано да се покаже бебо навреме , да го видят баба и дядо   bouquet

# 52
  • Мнения: 7 914
ХулигАнче
а защо не му се пътува със служебната? newsm78
евентуално и ние догодина пролетта ще си ходим до БГ...малко да поотрасне синчето Heart Eyes

Joel
 Hug
минава времето.. и не пита Heart Eyes...само онези 16 днеа след термина бяха ужаснииии ooooh!

Sonita
 стискам палци да раждаш бързо.. че знам какъв ужас е да чакаш Hug
 и мен така ми е яд.. вместо мама да помага до втория месец... тя си замина Ерик като нямаше месец още ooooh! ooooh!.. повече на терминови дати не вярвам Mr. Green

mimkata
ама вие наистинва в последно време цяла европа обиколихте- браво на вас  bouquet

# 53
  • Мнения: 378
Честит Мини Рожден Ден на Ерик, Звезди! И аз искам снимки please! Да го видя това пораснало момче! Heart Eyes

Хулиганче, честита ви колица! Да си ви вози къдети си пожелаете! Безопасни пътешествия ви желая!

Joel, а колко често ходиш на фитнес в седмицата! А fatburner-а напитка ли е?

Сонитка, леко раждане и от мен! В очакване сме на хубави новини и снимки!

Мимка, приятно прекарване в Париж! Ох, и на мен ми е мечта да пообиколя Европата, ама да видим кога ще стане това!

# 54
  • Мнения: 1 909
Здравейте, девойки! Компанията май започва да се увеличава с наближаването на училището..

Мимката, приятно прекарване в Париж, дано не е много мокро - но пък вие сигурно сте свикнали!  Wink

Joel, едни приятели заминават за Швеция утре - ще им кажа да  потърсят и непременно да пробват специалитета (но май без повече обяснения Grinning)

Сонитка, стискам палци на последната права!  Hug 

Звезди, я давай една снимка на порасналия Ерикчо за всички, стига си го крилан няма да го урочасаме Heart Eyes

Хулиганче, честита ти ученичка! Ти ли ще я гледаш следобед или работиш?

Руми, все ще успеете да обиколите Европата някой ден - щом толкова много го искаш! Може би с порасналата Габи

Черпя ви с едно кафе в Париж, макар че съм толкова далеч от там, колкото сигурно и Мимката. Лек ден




# 55
  • Мнения: 3 388
Благодаря ви момичета! Много сте милички  Hug Сигурна съм, че ще има скоро ефект от толкова стиснати палци  Wink Crazy  bouquet

# 56
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Слънцето, пратено ми от chumbi вчера беше тук, но днес облаците го надвиха

Сонита, да започваме ли залаганията  Wink

# 57
  • Мнения: 2 195
Звезди , не сме още  Wink   Но нещо взе да ме влече екскурзийка към арабския свят - Дубай , пустия му интернет  Rolling Eyes
То 3 дена няма да ни стигнат в Париж . Ще има още една екскурзия ми се струва . Държа да разгледам Лувъра .
Руми , мерси !
Пепе , да ти пратя малко от нашето слънчице . Днес имаме , не се знае докога  Laughing

# 58
  • Мнения: 3 388
Слънцето, пратено ми от chumbi вчера беше тук, но днес облаците го надвиха

Сонита, да започваме ли залаганията  Wink

Хайде   Crazy

# 59
  • Германия
  • Мнения: 8 104

Пепе , да ти пратя малко от нашето слънчице . Днес имаме , не се знае докога  Laughing
Давай го!



Сонита, в неделя! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт