Още една лятна седмична темичка 20-26.08

  • 3 664
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 388

Пепе , да ти пратя малко от нашето слънчице . Днес имаме , не се знае докога  Laughing
Давай го!



Сонита, в неделя! Sunglasses

Отварям файл за залаганията  Peace

# 61
  • Мнения: 1 526
Честити 3 месеца на звездният Ерик!  Heart Eyes
Леко и безпроблечмно раждане на Сонитка!
Аз си хващам чантата, гащите, шапката и тичам към летището.
Поживо, поздраво към 10 ще съм в София!
Асталависта.....

# 62
  • Мнения: 7 914
Tali Dan
ихааа пак по българско Hug

Sonita

два дена след термина... Crazy или няма да те оставят да пренасящ? newsm78

mimkata
по миналата година бяхме 3 дена в Париж...еми всичко набързо видяхме...ама пак ще се върна ... много ми хареса Париж, въпреки че бях малко предубедена, понеже много му се носи славата Heart Eyes

chumbi
 не го крия...ама вече ограничавам снимките из форума.. на такива ужасии се начетох напоследък, че .. ме хвана параноята Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 2 195
О , за Лувъра ще отида специално и ще му отделя цял ден  Party Ама без дете , вероятно  Wink

# 64
  • Мнения: 5 183
Добро утро от Земята на големия бял облак! Grinning
След малко будя Томи и поемаме - кой на градина, кой на ба4кане - кой за каквото е у4ил  Laughing
Тук в4ера беше 4уде слън4ев ден, а днес е мра4но и студено. Добпе поне 4е не вали и не е ветровито, 4е както сме по4ти на брега на океана, ще ни издуха, докато стигнем до градината. ooooh!
Моят юнак е добре ве4е. Покашля още, но се оправя. Обещах му да го водя на цирк в събота или неделя.

Звезди, с малко закъснение, но от сърце - 4естито ви Тримесе4ие!   bouquet

Сонитка, и аз мисля, 4е този уикенд ще е великото събитие. И да намериш време да се от4етеш после, или някого оторизирай да ни пише, 4е да не те мислим  Hug Леко раждане ти пожелавам, мила!

Тали, малките ли отиваш да прибереш от родината?

Боби, къде се загуби пак?  newsm78

И Ели никаква я няма.

# 65
  • Мнения: 815
Добър вечер и от мен!!

Набързо да честитя на звездичко Ерик тримесечката   bouquet

mimkata, весело изкарване в Париж и после у дубайско да не забравиш  Joy

МАЙКА, радвам се, че вече малкия юнак е по-добре!!  Hug

Sonita, стискам палци всичко да мине по вода както се казва!!  Praynig


Лека вечер за сега от мен!!











# 66
  • Мнения: 378
Сонитка, казвам 27-ми.

# 67
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

Талииии, ние ще сме в София от 2 до 9, после 3аминаваме 3а морето......няма ли да можем да се видим Confused

Сонит, а3 ка3вам вьв вторник Peace Hug Heart Eyes

Мимка, весело и3карване в Париж-а !!!! един ден и а3 ще отида Naughty, така поне сьм си ка3ала, пьк да видим Whistling Laughing

уф, малкото се сьбуди....до после, бандата  Hug Heart Eyes

# 68
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро в този все още слънчев петъчен ден!  Mr. Green




Сонита, аз съм за 28 август. Кой събира залаганията?  Sunglasses

Чумби, наистина ли са ти много добри приятели тези, на които ще препоръчаш рибния специалитет в Швеция?  Joy

Тали дан, приятно прекарване на ваканцията!  Peace

Амеи, при вас показа ли се малко слънце?  newsm78

# 69
  • Мнения: 5 476
 Бонджорно от ботуша. Hug
 
  Най -после слънчице и при нас ,така че пращам навсякъде ,където има нужда! Heart Eyes



Тали,лек път и весело изкарване в родината. Hug

mimkata, супер да си  изкарате в Париж. Heart Eyes
После да разказваш със снимков материал. Wink
Тъкмо търся идея за годишнината от сватбата ни. Rolling Eyes

МАЙКА, радвам се, че вече Тони е по-добре!  Hug

Sonita, аз залагам на понеделник!!   Wink

Вес,имам някои задачки в последно време затова се губя,но държа форума под око. Laughing
Веднага си грабвам от закусчицата,мерси!  Hug

Лек петъчен ден на всички!   bouquet






# 70
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Добро утро от гората! Hug
днес съм  newsm44 защото   Nature Sunny
пожелавам на всички ви един усмихнат петък! sun

# 71
  • Мнения: 7 914
pepelyashka
и при нас е така...вече отразихме една разходка , следобяд пак Party Party Party

# 72
  • Мнения: 5 476
 Момичета ,да почерпя от днес си имам студентка по "Маркетинг,Фирмена комуникация и международни пазари" в Университета на Милано. Grinning
  
  Зарязахме Холандия по ред причини,повечето  бюрократични,понеже тук са доста бавни и все още дипломата за завършено средно образование не е издадена,така че нито може да бъде преведена ,нито съответно приравнена,за да се учи в друга страна. Rolling Eyes
    Което реално означаваше да се изпусне една учебна година. Close
    Така че везните наклониха към Италия.
    И да си призная аз съм много доволна,че се стигна до това решение!!
Wink

 

 
 
 
 

# 73
  • Мнения: 3 388
Гери, честито на дъшеря ти! Истинска гордост ти е, да знаеш   bouquet
Аз си вземам от всичко и без това малко ми остана да се облажвам спокойно и аз  Crazy

Момичета, мерси за залаганията, надявам се събитието да настъпи най-късно до понеделник  Crazy Звезди, тук те чакат след термин и никой не бърза да предизвиква или да прави секцио. Няма и тонове така често,  както ги слушам правят  в Бг. Аз имам на 30-ти, първия ден след термина чак  Rolling Eyes
Вчера се включих активно в чистенето, после си вземах хидромасажен душ, после горещ душ, ефектът е- почти непрекъснат сън до 10 часа сутринта  Mr. Green

Днес с мама сме на шопинг в Милано, после на вечеря навън /при свеки Wink/, уикенда искаме да отидем до някое езеро, пък дано скоро се отчетем с бебешорски резултат  Flutter

# 74
  • Мнения: 7 914
Astrea
 Гери да ти е честита студентката- само на най високи оценки да и върви Hug

Sonita
 знчи имам шанс да позная за 31-и Crazy...за теб лично се надявам да е по бързо събитието, че знам колко е тежък финала Hug
аз си спомням че на финала направих един главозамайващ маратон ама дори и контракция нямах след това ooooh! ooooh! ooooh!


Общи условия

Активация на акаунт