Сливен 16 - Остана ли някой неходил на море?

  • 17 020
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 237
Живе, поздрави на Дидката, и бързо да оздравяват Praynig

# 31
  • Мнения: 1 063
  Не ми каза какъв е точно антибиотика ,но има на ръчичката абокатче и от там му вливат лекарствата.Правят му и инхалации,защото диша трудно .Лекарката им казала ,че са закъснели и може да стоят  десетина дена  в болницата.Какви са тези лекари  newsm78 в събота го водиха и не чуха нищо,а в понеделник вече закъснели..........
Това е пълен кошмар...нямам думи,дано бързо да се оправи само.В самостоятелна стая ли са,че като знам какво става в това детско,бъка от хора от един друг етнос...
Прегръщам ги силно и им пращам много целувки!

# 32
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дано да се оправи малчо бързо. Стаите са двойни, доколкото знам. Когато преди доста години бях там, се стремяха да сортират приетите болни, по етнос и даже по възраст на децата, за да не си пречат. Въпросните други бяха в съседното крило. Но сега не знам как е.

Да излизат по-бързо. Миши дали си търпи абоката, да не го дърпа?
Тошко беше на 1г и 7 м. като беше вързан за леглото - 22 часа системи с глюкоза, малка почивка и пак (3-4 дни беше на системи). Затова питам за абоката.

# 33
  • Мнения: 54
Дано бързо да се излекува малкия Миши. Praynig
На всички мами пожелавам нека да са здрави дечицата им.

# 34
  • Мнения: 200
Живе, да предадеш поздрави и целувки на Дидка и на Миши, а ние ще се молим всичко да премине колкото се може по - бързо. Praynig Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ама много пишете бе Shocked
Докато се запиша в темата и тя свършила ...
И с това заглавие МЕГИ направо ми посипа сол в раната  Cry Cry

Що се отнася до киселините, докато лежах с каката в болницата Павлова
ме тъпчешес Антиацид. Пиеш и  после се обръщаш по корем /колкото можеш де/ или на 4 крака  Mr. Green

# 36
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Хайде чао за днес от мен! Целувки за всички и специално за малкото болничко Миши.

# 37
  • Мнения: 525
Здравейте!

givka много поздрави на Дидка и дано скоро да ги изпишат!И ние сме били в болницата,бяхме сами с Мима в стаята.Другите етноси бяха на долния етаж.Имаше сестри,които сутрин не чакаха да я събудя и бързаха да бият инжекция докато още спи.

katerina_evro честита годишнина!Честит ти и подарък!Като се щракнеш пусни една снимка да те видим синеока.

Иве съжалявам ако за някого не е останало слънце,но това е положението-всичкото го събрахме ние!Морето не беше много мръсно.Сутрин беше чисто,а следобед имаше водорасли.

# 38
  • Мнения: 43
Здравейте тия дни ми е много натоварено и само почна да чета и ..............не успявам да  напиша нищо.

 newsm78 Незнам къде да се числя към тия дето са ходили ли на море при положения че бяхме само за ден (ама два пъти) newsm78,

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА КАТЯ и ..................!!!
Интересен подарък си получила дано все такива да ти подаряват.Ето един поздрав по повода.
http://www.vbox7.com/play:c3517e92


Дитка  Praynig Praynig Praynig newsm17 да оздравеете бързо , че имам най кошмарните спомени от тази болница.При нас нямаше никакво разделение и дори спяхме на кошарка двамата а той (на 1г.) беше вързан за нея. Представете си аз оцелях 5 дни права до него и деня и но ща.Направо не ми се спомня.

Ваня - добре си дошла.Ах море, море............................Дано сте се цамбуркали о от нас

Аз пък започвам да уча smile3514  Направо не ми се чете а имам 4 изпита .........Ох newsm45

Чао приятна почивка на всички

# 39
  • Мнения: 54
Благодаря на всички момичета за поздравленията.
Нели благодаря за поздрава-много хубава песен.Винаги като я чуя и ми става много хубаво на душата.С тази песен е озвучен последният момент от нашата сватба-на него вървим двамата с моето момче хванати за ръце и махаме с ръка за довиждане.Направо ме оцели в десятката.
Колкото до подаръка който получих наистина много му се радвам.В събота ще ходим на сватба в Пловдив и тогава мисля да съм синеока,а колкото до снимката естествено че ще ви се покажа.
Хайде отивам да пийвам водчица с моето момче.
Лека вечер на всички

# 40
  • Мнения: 1 063
Добро утро момичета,

Живе кажи как е днес Мишето,би трябвало да е започнало подобрение, защото минаха 48 часа.

Хубав ден на всички!

# 41
  • Мнения: 237
Добро утро, момичета!!!
Надявам се всички са ОК вече. Нещо ново около Дидката и Миши?
Ето кафенцето, че аз лично имам спешна нужда от двойна доза. Снощи имахме гости до 4 часа и сега съм Sleeping

# 42
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен! Аз малко късно се включвам днес, но какво да се прави - работа. Ама и на никой не му се пише още...

Ето малко снимки от моята работа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165067&view=1&photo=1

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 12:08 от М_е_г_и

# 43
  • Мнения: 271
Привет!

Пийвам си с кеф от кафенцето на Теди /Теди, благодаря!/ и сядам да почина, че цяла сутрин ходим като луди по жегите и то да е за нещо хубаво, ами сметки плащахме. Money

Живе, предай специални поздрави на Дидка, кураж и да нацелува сладкото Мишленце!

Меги, разгледах снимките с голямо удоволствие. Страхотни красоти!

Хубав ден! 

# 44
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ехооо, защо днес няма никой? То не че аз имам време, ама... да питам

Общи условия

Активация на акаунт