Сливен 16 - Остана ли някой неходил на море?

  • 17 019
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 76
 Здравейте, момичета! Hug
 Живе, поздрави на Дидка и кураж и от мен! fingerscrossed Дано Миши бързо да се оправи!  PraynigОт тази болница и аз имам едни спомени.  SadВажно е детенце да се оправи! thumbsup
 Меги, като гледам снимките ми става едно ведро на душата...  smile3535Само дето понякога забравяме, че тези красоти са толкова близо до нас...
 Нели, как са малките? У нас е лудница! Joy Рали не се спира: или пълзи, или обикаля с паяка. Докато е будна нищо не мога да свърша...Добре, че се заиграва от време на време с Еми.
Приятен следобед и прохладна нощ на всички!

# 46
  • Мнения: 372
  Днес ходих при Дидка и Мише, вече се чувстват  по-добре.Малкото човече няма температура и бели започнало да прави  Wink.Във вторник ще му правят изследвания и ако е добре ще ги пуснат.Днес са ходили до вкъщи да се изкъпят и пак обратно в болницата.

  Меги ,направо ти завиждам за работата,аз много обичам разходките из планината и съм много любознателна  Wink.Като малка тренирах ориентиране и обожавах да ходя по екзкурзионни летувания.Но си останах само с мечти,кой дявол ме накара да се запиша да уча икономика все още се чудя. newsm78

# 47
  • Мнения: 517
Здравейте, милички. Много ми е жално за Мишето..сега прочетох,че е в болница с мама...миликия дано се чувства по-добре. И аз днес имам ядове покрай викинце. След ваксина вдигна температура, ръчичката й е подута въпшреки,че правихме компресче..много ми е гадно:( в тази жега и темп... Вчера когато бяхме пред лекарския кабинет една мама разказа как в водила детенцето си, което е на 2 годинки и половина, по спешност на преглед заради 39 градуса темп и са я връщали 4 пъти с диагноза..нищо му няма на детето. Впоследствие се оказало,че има пневмония..Sad    Трябва много да се внимава..Sad

# 48
  • Мнения: 1 063
Живе най-после Peace, много се радвам, че всичко се оправя,предай им много целувки...
(

Меги ти си късметлийка, имаш прекрасна работа... Peace, снимките са невероятни.

Лека вечер и по-прохладна!

# 49
  • Мнения: 200
Радвам се, че Миши започва да се подобрява! Живе, предай им много целувки.

Иве, а как е твоя юнак? Боли ли го? Да го нацелуваш и него!

Меги, имаш страхотна работа!

Лека и спокойна вечер на всички! И много целувчици!

# 50
  • Мнения: 271
Добро утро!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО НА ИВЕТО! ПОЖЕЛАВАМ МУ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, С МНОГО ИГРИ И  ЗАБАВЛЕНИЯ /и по-малко пакости  Wink/!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВАНЯ! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЛЮБОВ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ С ПРЕКРАСНОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!


Ваня, Иве, това е за вас:

Ето кафенцето:


Живе, днес чакаме още по-добри новини за Мишето. Как са? Прати им поздрави и целувки.

Силви, ти нищо не казваш. Последно време се разписваш в телеграфен стил. Я кажи как е красавица Рости, как е на работа?

Днес денят отново ще е горещ, но аз ви пожелавам да е хубав и весел!

# 51
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Иве, честит ти рожденик! Да расте много здрав и весел и да го слушаш  Grinning!!!

Ваня, и на теб много здраве, много щастие и много любов!!!

Много се радвам, че Мишенце е по-добре.
Гери, дано по-бързо и мине на Викинце, че наистина с температура в жегите....

# 52
  • Мнения: 1 063
Благодаря за пожеланията  bouquet
Жоро Ви черпи:




Ваня честит рожден ден и на теб,бъди желана, любима и винаги незаменима!!!

# 53
  • Мнения: 54
newsm59 НА ЖОРКО newsm67
ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!


newsm59 НА ВАНЯ  bouquet
МНОГО ЛЮБОВ И СПИРАЩИ ДЪХА МИГОВЕ!


ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НА ДВЕТЕ КОМПАНИИ.........
 Tada  ura  bigdance2

# 54
  • Мнения: 15 619
Здравейте, момичета!!!
Как сте???
Разбрах, че Дидка е с малкия в болница.
по-бързо да минава пневмонията!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Честит рожден ден и на Жорко, че и на Ива. М!!!
Да ти е жив и здрав момъкът!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 063
Благодаря на Катето и Лунето  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лунка при положение, че емоциите днес са повече за мен може да се каже, че съм съпричастна в рожденния ден Laughing

# 56
  • Мнения: 54
Ива,Ваня ще чакаме снимки да ни покажете как е преминал празника ви днес.
Тес нали и ти щеше да показваш снимки от апартамента..........
 smile3509

# 57
  • Мнения: 372
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИЯ ГОШКО И НА ПОРАСНАЛАТА ВАНЯ!!!!!

  ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО УСМИВКИ!

# 58
  • Мнения: 237
Ива,Ваня ще чакаме снимки да ни покажете как е преминал празника ви днес.
Тес нали и ти щеше да показваш снимки от апартамента..........
 smile3509
Щях, щях, мила, не съм забравила, ама ако знаеш каква е около мен....
А сега по-важното:
Честито на рождениците - малки и големи! Много усмивки и много щастливи мигове!!!

И аз да ви почерпя:моят мъж също има рожден ден днес Wink
Така че мога да кажа много за хората, родени на тази дата Laughing Peace
  party023

# 59
  • Мнения: 43
Леле колко рожденици днеска .

Да сте живи и здрави и много любов около вас а на Гошко весело и безгрижно детство
Приятно прекарване на празника!!!

 NaughtyБързо да оздравяват всички малчугани че игрите ги чакат! Wink

Прохладен и лек ден ви желая!!

Общи условия

Активация на акаунт