а за колата комби?

  • 6 005
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 029

аз искам бмв, 318, черно и двуврато. идеи от къде да се вземе без пари?

http://foto.bg/data/1591/medium/Picture_614.jpg Такова ли?


не, по-новото де.

# 121
  • София
  • Мнения: 7 097
Мразя комби, за разлика от мъжО. Засега удържам положението, но да видим до кога. Казала съм му, че може да купува комби само при положение, че е автоматик - единствено тогава бих направила компромис.

# 122
  • Мнения: 1 427
В нашето семейство винаги са били на мода комбитата. Все такива сме имали. Не е ли една кола да я натовариш, както ти си знаеш, за какво ти е тогава! Laughing

# 123
  • Мнения: 2 978
Харесвам комби.

# 124
  • Мнения: 146
Мразя комби, за разлика от мъжО. Засега удържам положението, но да видим до кога. Казала съм му, че може да купува комби само при положение, че е автоматик - единствено тогава бих направила компромис.
Peace

# 125
  • Мнения: 952
нито аз,нито пък мъжо сме фенове на комбито. Засега нашата ни устройва идеално като тръгнем на почивка с детенце Laughing

# 126
  • Мнения: 1 910
Имаме комби, защото е идеалата семейна кола за семейство с едно (две) дете. А ако ни трябват две коли едната ще е задължително комби. Може и MPV. Другата нещо много малко, икономично, но пак с 5 врати.

Винаги ми е било странно, защо в България не се карат толкова комбита колкото  в Холандия. Тук са популярни коли. Но и холандците са практични хора. Не се изхвърлят илизшно,  удобството им е на първо място.

# 127
  • Мнения: 146


Винаги ми е било странно, защо в България не се карат толкова комбита колкото  в Холандия. Тук са популярни коли. Но и холандците са практични хора. Не се изхвърлят илизшно,  удобството им е на първо място.
те комбитата маи станаха модерни в последно време,иначе преди тук там се забелзваха,а сега всяка 3та кола е комби Rolling Eyes

# 128
  • Мнения: 1 558
Карам Рено Клио, от скоро карам и комбито (Пасат 4) на приятеля ми. Ако имам деца живот и здраве в едно съм сигурна - ще карам комби! Успяхме да съберем пералня със стериопорите без да падат задните седалки в багажника! Shocked А преди 2 дни качихме цялото обзавеждане на хола(без гарнитурата) и на един курс го докарахме от магазина. А на външен вид никога не съм ги харесвала.

# 129
  • София
  • Мнения: 228
Ние имаме Голф, Опел и Форд комби. Наскоро ходихме до Гърция с мъжа ми и родителите ми. Проклех си майчиното мляко, че тръгнахме с Опела! На отиване криво ляво побрахме багажа. На връщане обаче, след като изкупих половината растения от една оранжерия....наложи се да ги тъпкаме в купето ooooh! На мамето главата и се подаваше иззад 3 дръвчета маслини, на баща ми на рамото метнахме един бръшлян, в краката на всички саксии....ужас! Като се прибрахме, всички излязохме от колата със странни походки и схващания.  Laughing Това с комбито нямаше да се случи. Даже на скоро с комбито си докарах секция и холна маса + още двама човека возех. Удобно си е пусто и изобщо не ми пука дали прилича на катафалка. Всъщност на мен изобщо не ми прилича...

# 130
  • Мнения: 1 910


Винаги ми е било странно, защо в България не се карат толкова комбита колкото  в Холандия. Тук са популярни коли. Но и холандците са практични хора. Не се изхвърлят илизшно,  удобството им е на първо място.
те комбитата маи станаха модерни в последно време,иначе преди тук там се забелзваха,а сега всяка 3та кола е комби Rolling Eyes
За България ли говориш?

# 131
  • Мнения: 2 755
сега са мн модерни комбитата,какво е мнението ви за тях и бихте ли си взели такава? travel
Не харесвам комбитата, въпреки, че са практични коли. Много багаж може да натъпчеш в тях. Особено подходящи са за семейства с деца. Нашата е седан, но багажника й е достатъчно голям. Устройва ме.
Въпреки всичко от практиката знам, че за нашите пътни условия, най-подходящата кола е....ДЖИП. Ще си купя аз един джип....ама, друг път. Wink

Общи условия

Активация на акаунт