изследвания кога?

  • 655
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Може би си спомняте за мен . На 04.05. преживях абразио поради мисед.На 16.05.се наложи второ такова ,защото нещо е останало .На 02.07. по спешност ме оперираха от спукани фуликулярни кистички .За щастие само малко е изрязано от единия яйчник . Сега въпросът ми е кога е добре да си направя имунологични и генетични и хормонални на щит. жлеза.В момента пия ясмин/противозачатъчно/ и лекаря каза да го пия 5 мес.,за да не се образуват пак кисти. Трябва ли да спра противозачатъчните и тогава да правя каквито и да е изследвания или може и сега?

# 1
  • Мнения: 2 259
Аз пия противозачатачни вече 5 месец и въпреки всичко си следя редовно щитовидните и половите хормони.Мисля ,че щетовидните  се изследват  най добре 3-5 ден ,но може и по всяко време.Аз си ги изследвах когато ми е удобно всеки месец/имах парички/

# 2
  • Мнения: 1 247
И АЗ ТАКА ЗНАМ ЗА НЯКОЙ ЧЕ МОГАТ ДА СЕ ИСЛЕДВАТ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ НО ИМА ДРУГИ ДЕТО СЕ ПРАВЯТ СЛЕД ЦИКЪЛ

# 3
  • Мнения: 1 247
И АЗ ТАКА ЗНАМ ЗА НЯКОЙ ЧЕ МОГАТ ДА СЕ ИСЛЕДВАТ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ НО ИМА ДРУГИ ДЕТО СЕ ПРАВЯТ СЛЕД ЦИКЪЛ
ТОЕС ДА НЯМА МЕНСТРУАЛНО КЪРВЕНЕ

# 4
  • Мнения: 304
Виликир,благодаря за отговора .Четох за теб .Съжелявам.Сега се притесних да не би и аз да имам течност ,защото понякога ме наболява.Лекаря на 09.08 ми каза ,че докато пия противозачатъчни няма страшно да се образува киста ,ама знам ли .За имунолигичните трябва ли да спра да пия ясмин и по ли е добре да ги направя в Плевен или може и в Пловдив?Благодаря и на другите отзовали се !

# 5
  • Мнения: 2 259
Лично мнение-Плевен.Питай доктор Конова наличен имейл как да ги направиш.Жената е много отзивчива и ми отговори до час  за моите неща.
Пожелавам ти успех и много добри резултати!
Момичета благодаря ви за  подкрепата!
Имам нужда от вас,но и много ми дойдоха тези отрицателни емоции вече.Докога ще издържа незнам.

# 6
  • Мнения: 73
Здравейте, направила съм си хормонални и пълна кръвна картина, пия фолиева, дуфастон. Препоръчват ми да си направя изследвания за антифосфолипиден синдром и за реакция към сперматозоиди. Нещо повече? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт