Когато,те измами приятелка.

  • 3 404
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 753
5 години приятелство, студентки, всеки ден, колко много преживявания....

Аз съм в Америка, тя дойде, посрещнах я, настаних я, работа и намерих, 3000 долара и дадох за да запази статут....след 4 месеца, аз бях най лошият човек за нея,......

така че, приятелството има и 'извращения'...

# 31
  • Мнения: 3 674
5 години приятелство, студентки, всеки ден, колко много преживявания....

Аз съм в Америка, тя дойде, посрещнах я, настаних я, работа и намерих, 3000 долара и дадох за да запази статут....след 4 месеца, аз бях най лошият човек за нея,......

така че, приятелството има и 'извращения'...
Ти си много добър човек и приятел  Heart Eyes Това което си направила за нея е страхотно! И то ще се върне при теб сто-кратно Grinning А при нея също ще се върне сто-кратно...по-начина по който тя е постъпила с теб.
Важното е ние да правим добро на останалите..а те как ни отвръщат...това не е важно...и не бива да ни притеснява.Пожелай и много любов и я благослови! От там нататък  всичко е в твой плюс...Нали знаеш поговорката"Кой каквото прави...на себе си го прави!" Голяма истина е... Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...приятелството не е само приказки и розови моменти...аз ако от приятелка не мога да поискам пари...за какво ми е тя тогава...все пак в момент на нужда първо се обръщаш към приятелите...говоря за истински такива...не съм съгласна, че ако искаш да си запазиш приятелството не трябва да даваш пари...звучи ми повърхностно и егоистично, защото всеки някога в живота има моменти, когато няма пари и иска назаем...както и да е...давала съм и съм вземала пари назаем...дори и в момента един приятел ми дължи определена сума...нямам нищо против, защото знам че съм му помогнала, когато е имал нужда...излизаме и се виждаме редовно...знам че ще ми ги върне когато може...
а хора, които не връщат пари и използват други хора има навсякъде и никой не е застрахован...случва се...просто не го приемай твърде навътре...пари се печелят   bouquet

# 33
  • у дома
  • Мнения: 965
Аз пък съм на мнение, че не е трябвало да и пращаш sms, а да говориш директно с нея. Така и така, дадох ти пари, мина много време, виждам, че не си финансово затруднена и искам да ми ги върнеш! Не е необходимо да се оправдаваш, че ти трябват парите, даже и да не ти трябват, си ги дала на заем, нали?
Аз на твое място бих отишла и бих говорила директно с нея - защо се крие и толкова ли са и важни тия пари! Право куме в очи! Даже и да не ми ги върне, бих била морално удовлетворена...
Иначе пари даваме винаги когато имаме възможност, до сега не са ни завличали и дано да е така /в смисъл да можем да даваме, де!/   Laughing

# 34
  • Мнения: 4 380
Аз пък съм на мнение, че не е трябвало да и пращаш sms, а да говориш директно с нея. Така и така, дадох ти пари, мина много време, виждам, че не си финансово затруднена и искам да ми ги върнеш! Не е необходимо да се оправдаваш, че ти трябват парите, даже и да не ти трябват, си ги дала на заем, нали?
Аз на твое място бих отишла и бих говорила директно с нея - защо се крие и толкова ли са и важни тия пари! Право куме в очи! Даже и да не ми ги върне, бих била морално удовлетворена...
Иначе пари даваме винаги когато имаме възможност, до сега не са ни завличали и дано да е така /в смисъл да можем да даваме, де!/   Laughing

Много съм съгласна, че такива неща не се правят по телефон, още по-малко с смс-и. newsm78

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
ПРИЯТЕЛКИ -какво е това ??????????????? имаше една сентенция че когато ти си опората за някой , когато не дай си боже дойде време ти да имаш нужда от опора...............няма кой.
ИЛИ НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО
ЗА СЪЖЕЛЕНИЕ НАПОСЛЕДЪК ДОСТА ЧЕСТО МИ СЕ НАЛАГА ДА СИ ГИ ПРИПОМНЯМ ТИЯ РАБОТИ И ДА СИ ДАВАМ СМЕТКА КОЛКО СЪМ НАИВНА /НЕ ЧЕ НЯКОЙ МИ Е ВИНОВЕН ЯВНО СЪМ ПРОСТО ЩЕ СИ УМРА НАИВНА

# 36
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
"Искаш ли да си развалиш приятелството с някой- дай му пари назаем или го направи сътрудник в работата си!"  Отдавна го разбрах това и пари назаем не давам ! Има банки!!!
Не искам да поставям на изпитания приятелите си и затова съм казала на всички , че пари назаем не давам! Ако е гладен-ще го нахраня, ако е гол-ще го облека, ако е без покрив-ще го подслоня, но пари на ръка-НЕ Peace

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
.................. Ако е гладен-ще го нахраня, ако е гол-ще го облека, ако е без покрив-ще го подслоня, но пари на ръка-НЕ ................по тоя повод и не съвсем по темата оня ден едно момче поиска да му купя нещо за ядене /изглеждаше нормално момче/ купих му - после магазинерката каза че се върнал да връща продуктите.............явно му трябвали пари????????????????/ не ядене

# 38
  • Мнения: 223
Не ми се е случвало,но много ще ме заболи! Confused

# 39
  • Мнения: 3 537
Да кажа и аз за един случай.
Мъжът ми е дал на заем доста голяма сума пари на приятел,когато още не бяме женени.Няколко години все го издирваше,за да си вземе парите,но той се криеше.После научихме,че е заминал в чужбина и отписахме парите.И  в един прекрасен ден ,10 ГОДИНИ ПО-КЪСНО,точно когато ни трябваха най-много пари,защото си купувахме жилище,"длъжникът"сам  се появи и ни върна всичките пари. Laughing

# 40
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А не е ли по-вероятно да не сте случили на приятели? Ние с мъжа ми сме давали неведнъж пари назаем и винаги са ни ги връщали. Случвало се е да подпитаме като ни стане спешно, но никога не са ни завличали. Собствения ми брат беше доста време зле финансово и му бутах пари насила тъй като се притесняваше че няма да може да ми ги върне и не искаше да взима. Ние пък като купувахме апартамента нямахме достатъчно пари за ремонт. Тогава се появи наш приятел и сам ни предложи 5000 лв заем за една година. Върнахме му ги без проблем.
Според мен тези дето са ви завличали не са били ваши истински приятели. И без пари назаем при сгоден случай са щели да ви предадат.

Общи условия

Активация на акаунт