въпрос за документите, необходими за раждане в Бургас

  • 954
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
документ за здравни осигуровки не ти трябва. аз нямах такова нещо и никой не ми е искал. освен това, раждането в държавни болници е безплатно, независимо дали си здравно осигурен или не.

# 16
налага се да раждам в Бургас, защото първо съм с трето дете, което означава, че може да стане много бързо и да не мога да пътувам до Сливен или Варна и второ може да има усложнение, защото съм с отрицателен резус фактор, а бащата е с положителен, така , че са необходими специалисти. терминът ми е на 28.09.2007г, но искрено се надявам да се роди преди това.

# 17
  • Мнения: 5 539
Вярно е - в Сливен нямат кувьози. Току що говорих с приятелка, която ражда там преди 2 седмици. Иначе е страшно доволна от отношението, лекарите и помощния персонал.

Но това е частна клиника все пак и нямат неонатологично отделение. Не става въпрос само за кувьозите, понякога възникват проблеми от различно естество, които искат спешна намеса на неонатолог.

За Бургас, доколкото разбрах, или не се налага уговорка с лекар, или практиката е да си платиш на лекаря, който е на смяна.
Ще видим, според зависи Wink

Общи условия

Активация на акаунт