Каква водичка

  • 1 297
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Девин с розов етикет. Peace

# 16
  • Мнения: 2 849
Девин или Горна баня .

# 17
  • Мнения: 3 069
Вики е доста по-голям от вас и все още пие преварена вода.
Бяхме на почивка в Созопол и педиатърката ми каза задължително да преварявам и бебешката минерлна вода с розов етикет.
Доверих и се, тя си знае работата!
Носехме си каната за преваряване на вода с нас.Не е проблем и вие да си вземете.

# 18
  • Мнения: 6 620
Можеш да си вземеш Девин-изворна/розов етикет/.
Peace

# 19
  • Мнения: 2 677
Изворната вода на Девин е най-подходяща.

# 20
  • Мнения: X
ха,ха! това се пълни глупости,че до 24ч. се разваля.защо тогава хпродават за домакинства разфасовки от 7л. и 10л?  стана ми смешно. и водата та трънска баня,т.н. том спринг е чудестна вода подходяща за кърмачета, тази вода е с розова капачка и поше на самият етикет.не се подвеждай на различни постинги и изказвания. подходяща е всяка вода с розов етикет,капачка.но непречи да вземеш кана ерлектрическа или газаво туристическо котлонче.аз когато и до днес ходя с преспиване с дъщеря ми 1г.4м. винаги вземам този котлон.успех

# 21
  • Мнения: 990
Девин -розов етикет  Peace

# 22
  • Мнения: 1 672
В магазините за бебета се предлага подходяща бутилирана вода, вземи си от там




# 23
  • София
  • Мнения: 676
Девин - изворна вода (не минерална!) с розов етикет. На нея пише, че става за бебета и няма нужда да се преварява  Simple Smile
   Peace  Peace
 Продават и вода за бебета на Hipp.

# 24
  • Мнения: 649
По-добра за двумесечно бебе е изворната вода (с розов етикет). Ако не, може да му даваш и трапезна, тя също е с ниско съдържание на PH.

# 25
  • Мнения: 288
Девин -розов етикет, има я във всеки магазин,така че не е необходимо да мъкнеш големи туби

# 26
  • Мнения: 911
Избери си някоя на,която пише,че става за кърмачета Peace т.е. розов етикет!

Нищо подобно!
В една статия за новите стандарти на хранителните продукти пишеше, че подобни текстове са некоректни рекламни трикове. За съжаление в момента не мога да посоча линка.
Става въпрос за Девин.
На тази възраст водата задължително трябва да се преварява.
Най- уместното е, ако има време да си купи електрическа/термо кана.
Аз имам такава , пести и време при завирането, дори и да забравя навреме да изключа котлона каната се самоизключва.

# 27
  • Мнения: 1 101
Преварявах водата на малкия до 6-месечна възраст, след което започнах да редувам Девин (розов етикет) и Торн Спринг.

# 28
  • Мнения: 2 005
Девин - подходяща за кърмачета с розов етикет Peace

# 29
  • Мнения: 888
подкрепям  Peace

Общи условия

Активация на акаунт