не виждам смисъл да продължавам

  • 3 848
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 492
Пускай го да бяга. Той сам ще стигне до извода , че не може без каишката си.

Абе при кучетата има някакво постоянство, за някои мъже не може да се каже същото.
 Simple Smile Но както и да е, това е добро решение в случая.

# 46
  • Мнения: 72
Е на това му викам аз изчерпателен отговор Peace.И в приложение hahaha.. към домашното бих добавила Whistling-""Смачкай и главата на курвата"", #2gunfireи пред мъжът си ,все едно нищо не си направила Crazy,а тя иска да те злепостави. Laughing


Понеже бях в същата ситуация... Правих й номера на курвата, ама той повярва на нея...
А как ви звучи това: "Не мога така да я зарежа, защото е слаба психически и ще се самоубие.."И моя искаше време, лъжеше, мажеше, кошмар някакъв.
И понеже му показах вратата след 3-4 м. агония, сега аз съм виновна, защото съм го изгонила. Няма оправия с такива жени. А нашата любовница е била танцьорка в Македония. Само танцьорка бе, да не си помислихте нещо, щото аз си помислих, ама не я познавам колко духовно богата е.....
Дори и тази да не беше тяхна работничка, той щеше да си намери друга. Просто има такива мъже.
Наистина минах през този ад, но не знам какво да те посъветвам. Само да кажа, че тръпката му приключи за около 7-8 месеца. Сега му е "приятелка" за кафе, защото много стойностни неща може да научи от нея.
Поставях ултиматуми, както тук някои те съветват, при мен отговора беше: "Ще се срещам и излизам с когото си искам". Малко му е да го изгониш такъв...

# 47
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
това е "поздрав" за жени, чието хоби е да развалят семейства : #Sniper  fight censored finger
и ела ми се покажи ако си такава - бой с лопатата докато дишаш!!!

# 48
  • Мнения: 48
това е "поздрав" за жени, чието хоби е да развалят семейства : #Sniper  fight censored finger
и ела ми се покажи ако си такава - бой с лопатата докато дишаш!!!




Според мен е виновен по- скоро мъжа, отколкото любовницата. В доста случаи любовницата дори не знае, че възлюбения и е прелюбодеец. А и все пак тя вижда един мъж, евентуално симпатичен, и се хваща на въдицата. Кой знае и мъжете какви им ги говорят и как ги омайват. Не казвам, че няма и такива, които просто си търсят тръпката и с цялото си съзнание развалят семейства. Но си мисля, че ако има такава ситуация, мъжа си е виновен  Crossing Arms

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
това е "поздрав" за жени, чието хоби е да развалят семейства : #Sniper  fight censored finger
и ела ми се покажи ако си такава - бой с лопатата докато дишаш!!!




Според мен е виновен по- скоро мъжа, отколкото любовницата. В доста случаи любовницата дори не знае, че възлюбения и е прелюбодеец. А и все пак тя вижда един мъж, евентуално симпатичен, и се хваща на въдицата. Кой знае и мъжете какви им ги говорят и как ги омайват. Не казвам, че няма и такива, които просто си търсят тръпката и с цялото си съзнание развалят семейства. Но си мисля, че ако има такава ситуация, мъжа си е виновен  Crossing Arms

да, да и за него също тупаници-лупаници!!!
ама според мен жените са по-кучки!
а в случая въпросната мърла е работела във фирмата(предполагам) на дамата и нейния съпруг!

# 50
  • Мнения: 48
Е, в случай тая е от ГАДОВЕТЕ

# 51
  • Мнения: 2 336
Знам, че боли. Но спри да се унижаваш. Според мен от това, което прочетох - не си струва. Вземи максималното и напусни този човек.

# 52
  • Мнения: 1 492
Защо Мариета не пише вече?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз подкрепям идеята със свекървата и там каквито още роднини на мъжа се сетите.
Но съм против това да го гони. По-точно, ако все пак още си го иска. ТА дори и да не си го иска. Понеже изгони ли го - познайте при коя ще кацне. И победата ще бъде нейна. Изгонването не оправя нещата. Ако не го иска повече, първо трябва да му обере всички активи - колкото се може по-на нулата да го остави. Защото всеки опростен бонус бърка в джоба на децата й. И пълни гушата на кучката.
А колкото до това дали така и така мъжът щеше да изневери ако не с тази, то с друга - това си го знае само авторката на темата. Познава си мъжа, знае на какво е склонен. Ако е склонен сам по себе си на изневери - един ритник и сбогом е решението. Ако пък това е частен случай и активната страна е любовницата - трябва да му се начука канчето, та да знае повече така да не прави. След което да се стегне здравата и да му се опрости доколкото може...

Общи условия

Активация на акаунт