Отговори
# 15
  • Мнения: 1 371
Само с книга. Особено, ако се чете на един дъх, забравям за всичко около мен, а ако вали и дъжд навън....

# 16
  • Мнения: 22 867
Книга, приятел, разходка с кучето ми, и колкото и да е чудно на някого - компютъра! Grinning

# 17
  • Мнения: 3 271
Музиката. Спасява ме от всичко и всички, когато имам нужда, когато трябва да поплача, защото преди това е трябвало да съм силна, когато ми трябва подкрепа и разбиране, когато искам да съм със себе си и да търся отговори в главата си... И когато споделям емоция с близки хора  Hug
Моята си музика, това е.

# 18
  • Мнения: 436
Май напоследък имам много малко време за себе си, даже не ми остава кога да си помечтая   Rolling Eyes
Преди бягах с книгите, или с някой приятен филм... Heart Eyes
Сега като се замисля, скоро пак трябва да "избягам" така, отдавна не съм си купувала нова книга ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 750
Потъването в спомени и отлитането в мечти - това са две "тайни" мои кътчета и начин да се откъсна от ежедневието. А музиката е само инструмент за по-бързо откъсване. Още по-хубаво е, когато съм заобиколена и от любими цветове.

# 20
  • Мнения: 4 473
Връщам лентата на живота си назад. Бягам към миналото си, понякога включвам на предно превъртане. Отварям старите албуми, скрили скромния ми житейски път. Хубаво ми е, но и тъжно. За книгите и музиката е ясно - релакс.

Все още търся начин да избягам от себе си.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
По различен начин и на различни места, според ситуацията.
*Мога да се разхождам сама в гората, без да ме е страх. Това ме успокоява  през пролетта, когато са свежи листата на дърветата, намокрени от пролетния дъжд.
*Мога да "избягам" с подходяща музика - музиката винаги ме е спасявала, дори в най - тежки моменти.
*Мога да си помечтая/спомня, гледайки снимки от места, които съм посетила или такива, които мечтая да посетя.
*Мога да "избягам" и като гледам филм или чета книга...
*Мога да "избягам", когато чета приказки или играя с децата си...
*...и др.
Всичко е според ситуацията и според това, от какво "бягам".

# 22
  • Мнения: 3 405
Опитах се да потъна в един спомен, сега, когато се върнах по старите места, но се оказа, че споменът вече не ме вълнува. Защо ли?

# 23
  • Мнения: 2 491
Когато ми се сговняса, така да се каже, чета книга или си пускам малко чил аут. Много успокояващо ми действа също и когато шофирам и задължително слушам в колата някаква релаксираща музика.

# 24
  • Мнения: 8 999
Обичам да се приспивам с подробно описание на "идеалния дом" - местонахождение, вътрешно разпределение, мебелировка. То, от тези бягства, не съм успяла да завърша реално съществуващия в момента /все нови идеи ми изникват и затова стои почни празен, а дали така не ми харесва повече..../.

# 25
  • Мнения: 516
Навремето ходех на гробищата. На гроба на баба ми. Действаше ми много успокояващо. Странно, защото не съм религиозна. Сега като се ядосам много, просто обикалям няколко пъти блока. Докато ми мине. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 017

и аз не чувствам нужда от такова бягство.
И аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт