Климатик VS Климатроник

  • 7 238
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Е, кажете ми каква е разликата и кое е по-доброто? Защо?

Климатика духа само, а климатроника поддържа една и съща температура ли?Що ли? newsm78

Благодарско!

 Hug

п.п. Търсих в търсачката ама нищУ нИ излезИ  Rolling Eyes



# 1
  • Варна
  • Мнения: 917
Точно така, това е разликата...Ти за кола ли питаш? Климатроник е по-добре

# 2
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

# 3
  • Мнения: 4 447
Точно така, това е разликата...Ти за кола ли питаш? Климатроник е по-добре

Е, няма да си купувам камион я  hahaha

Да, тука от известно верме ровя в мобиле-то

И аз знам, че климатроника е по-добрия вариант...  Flutter

Обаче, си мисля, че някой обяви са със объркани данни, защото като гледам снимки по таблото и неееещо ме съмнява с това, което пише...  Thinking



Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

О, това го знам със сигурност, ама все още тати не работи цар!  Whistling

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242


Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

О, това го знам със сигурност, ама все още тати не работи цар!  Whistling
е сега няма да си взимаш 4 зонов,, но 2 зонов мисля, че не е чак толкова екзотична екстра

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Бе да ти кажа разликата не е чаааак толкова голяма. Ние сме с климатроник, идеята е като му зададеш една температура, то само си регулира силата на духане и изстудяването на струята, за да поддържа зададената температура. С климатика трябва да правиш това ръчно. Чудо голямо Laughing Виж, това за зоните наистина е супер удобно, защото отзад на детето винаги е по- добре да не духа много хладно.

# 6
  • Мнения: 4 447


Климатрониците могат да бъдат и няколко зонови (т.е. да си настройваш  различна температура за различните части на колата)
Ей това е което най-много ме кефи

О, това го знам със сигурност, ама все още тати не работи цар!  Whistling
е сега няма да си взимаш 4 зонов,, но 2 зонов мисля, че не е чак толкова екзотична екстра

И еднозонов ми върши работа, пък!

Като ти казвам, че тати не работи цар, не значи че мъжо Е  Crossing Arms

 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 918
Климатроник Peace С климатика или умираш от студ или трябва да има по един оператор, който да следи за температурата. Климатроника поддържа равномерна Т.

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чак пък оператор за климатика Joy

 При равна цена - да, климатроник. Но едва ли е така.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, от години сме с климатроник.Добре е, особено отзад, защото за детето си има собствен и то си го ръчка там и си регулира температурата.

Имам някакъв спомен от климатика, че духаше повече.Не зная как да го обясня.Не просто изстудяваше, а подухваше и все не можех да си нагодя температурата.

# 10
  • Мнения: 4 447
Чак пък оператор за климатика Joy

 При равна цена - да, климатроник. Но едва ли е така.


Равна цена? Е те тука ме утепА newsm78

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еми няма равна цена.
Затова решаваш  дали си готова да отделиш повече пари за повече комфорт.

# 12
  • Мнения: 4 447
Еми няма равна цена.
Затова решаваш  дали си готова да отделиш повече пари за повече комфорт.

Чудим се между Рено Клио 99-2000-та или Фиат Брава - 99-2000-та.

Едното е само с климатик, но има Фиати и с климатроник. А Фиата май по-ме кефи  Joy Joy Joy

И не са много пари все пак. Видях, че климатроника не определя цената - нагоре.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

# 14
  • Мнения: 4 447
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Направо настоявай и за марка, дето не предлага климатици - само климатроник.Така няма да има спор.
Казваш, че искаш ново BMW и точка по въпроса.То си върви с климатроника Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 893
В едната имаме климатик, а в другата климатроник. Лично аз не намирам разлика, предимството на климатроника е, че по-бързо охлажда, но пък и разхода на гориво е по-висок.

# 17
  • Мнения: 4 447
В едната имаме климатик, а в другата климатроник. Лично аз не намирам разлика, предимството на климатроника е, че по-бързо охлажда, но пък и разхода на гориво е по-висок.

И в двете има климатик, някой Фиати са с климатроник. Защото Рено с климатроник не видЕх.
от климатроника зависи разхода на гориво? айде ново 20 Shocked Това пък от къде дойде  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 447
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Направо настоявай и за марка, дето не предлага климатици - само климатроник.Така няма да има спор.
Казваш, че искаш ново BMW и точка по въпроса.То си върви с климатроника Mr. Green

Ако ми го купуваш ти - нЕма проблеми - ИСКАМ!  Crossing Arms

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
кой търсеше оператор на климатик в мобилето си?  newsm78
Ай ме нА  bowuu - цаня се веднагичски  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917
И ние сме в период на търсене на кола и все ни съветват да вземен японска кола (по-малко се разваляли).

# 21
  • Мнения: 4 447
И ние сме в период на търсене на кола и все ни съветват да вземен японска кола (по-малко се разваляли).

Аааами!

Много зависи как е карана и поддържана колата преди да я купиш.

А ся нова тема няма да пускам, но според вас

това  или това ?

И двете вървят на едни цени, 4/5 врати са, климатик и т.н. и са 2000-та.

И! да се оплача, мъжо вика, че нямало толкова голяма разлика, пък!  Sad

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ясно е, че мъжО ти вече те е прежалил за оператор на климатика Mr. Green

Аз бих избрала Рено. Не ме питай защо. Просто така...
Фиатът е по-симпатичен, но нещо съм предубедена към тях. Виж, да беше Алфа Blush

# 23
  • Мнения: 4 447
Ясно е, че мъжО ти вече те е прежалил за оператор на климатика Mr. Green

Аз бих избрала Рено. Не ме питай защо. Просто така...
Фиатът е по-симпатичен, но нещо съм предубедена към тях. Виж, да беше Алфа Blush

Опъвам се за Фиата, щото е по-голям, а Реното е Ренце... но пък Фиата е ИталЯнска кола...

уф, мирише ми и на мене на Рено, ма да видим  Crossing Arms

Абе Алфите много грозни напоследък..... Thinking

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ееее, как може за Алфите да кажеш, че са грозни Shocked
Та те са си признати дизайнери...

# 25
  • Мнения: 4 447
Ееее, как може за Алфите да кажеш, че са грозни Shocked
Та те са си признати дизайнери...

Амии, с тая горна джука ... приличат на мисирки  Whistling Whistling Whistling

# 26
  • Мнения: 11
....уф, мирише ми и на мене на Рено, ма да видим  Crossing Arms

Вземайте реното,то е най-доброто от всичко изброено.Казвам го защото мога да сравнявам м/у френското и италианското (баща ми има фиат брава).След 50-100 км каране излизаш парцал от фиата (представи си ако караш цел ден)  Sick

# 27
  • Мнения: 4 447
....уф, мирише ми и на мене на Рено, ма да видим  Crossing Arms

Вземайте реното,то е най-доброто от всичко изброено.Казвам го защото мога да сравнявам м/у френското и италианското (баща ми има фиат брава).След 50-100 км каране излизаш парцал от фиата (представи си ако караш цел ден)  Sick

Май,май....Simple Smile

А от какво ставаш на парцал?  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 893
Аз съм за Фиат (имала съм и Рено и Фиат).

# 29
  • Мнения: 817
[quote author=анче_мамче link=topic=216198.msg4759675#msg4759675 date=118768
от климатроника зависи разхода на гориво? айде ново 20 Shocked Това пък от къде дойде  newsm78


[/quote]


Ами по пътя на логиката дойде Laughing
Мойта като я карам на спрян киматроник и ми отчита на дисплия средно около 4 разход в момента в който заработи климатроника и разхода се вдика на 6,5 при една и съща скорост и натоварване Tired
Но не мисля ,че това е болка за умиране.В днешно време климатроника е задължителен и предимствата са му безспорни.

# 30
  • Мнения: 1 893

Мойта като я карам на спрян киматроник и ми отчита на дисплия средно около 4 разход в момента в който заработи климатроника и разхода се вдика на 6,5 при една и съща скорост и натоварване Tired
Коя кола гори 4/100? Искам и аз такава.

# 31
  • Мнения: 4 447
Да, бе, каква кола караш, че харчи 4/100  Shocked

Айде помисли да не говориш 5 за 4. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 817
Колата е Ситроен С3 ,дизел 70 кс. .не знам кое толкова ви учуди.Винаги може да се направи тестдрайв и да се проследят тези показатели между другото е и автоматик на всичкото отгоре ,което предполага по-весак разход на гориво.Сигурно варианта с ръчна трансмисия е по -икономичен даже Flutter
но както казах това е среден разход ,засичайки го на права отсечка без наклон и подържайки скорост от около 50 км.ч. Но и колата е малка.
Мъжо си взе новата А шестица /ауди/ ,която е с 280кс. отново автоматик ,но бензиновв мотор и му харчи около 8-9 на сто.Така ,че смятам ,че за този малак мотор е нормлно , още повече ,че е и факт Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Направо настоявай и за марка, дето не предлага климатици - само климатроник.Така няма да има спор.
Казваш, че искаш ново BMW и точка по въпроса.То си върви с климатроника Mr. Green

Ако ми го купуваш ти - нЕма проблеми - ИСКАМ!  Crossing Arms

Що, бе, 1-цата не са хич скъпи.А и са за жени.Ако се вземе на лизинг...
А ако е на старо/което лично аз не препоръчвам/ са съвсем евтини.Модел от миналата година......

Иначе, аз да ти купя, ама...ти к'во даваш в замяна, щото..бартер требе поне да има Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 2 840
Колата е Ситроен С3 ,дизел 70 кс. .не знам кое толкова ви учуди.Винаги може да се направи тестдрайв и да се проследят тези показатели между другото е и автоматик на всичкото отгоре ,което предполага по-весак разход на гориво.Сигурно варианта с ръчна трансмисия е по -икономичен даже Flutter
но както казах това е среден разход ,засичайки го на права отсечка без наклон и подържайки скорост от около 50 км.ч. Но и колата е малка.
Мъжо си взе новата А шестица /ауди/ ,която е с 280кс. отново автоматик ,но бензиновв мотор и му харчи около 8-9 на сто.Така ,че смятам ,че за този малак мотор е нормлно , още повече ,че е и факт Mr. Green

Мноо странно - и моят мъж все ме уговаряше за С4, а той се снабди преди месец с новото Ауди А5....
В синхрон сме с теб, само в цифрите малко се разминаваме....

С5 харчи значително повече от това, което казваш за С3 Mr. Green
А Аудито мъжът ми го юрка безумно, така че...не ме вълнува колко харчи, честно Crazy

# 35
  • Мнения: 4 447
Колата е Ситроен С3 ,дизел 70 кс. .не знам кое толкова ви учуди.Винаги може да се направи тестдрайв и да се проследят тези показатели между другото е и автоматик на всичкото отгоре ,което предполага по-весак разход на гориво.Сигурно варианта с ръчна трансмисия е по -икономичен даже Flutter
но както казах това е среден разход ,засичайки го на права отсечка без наклон и подържайки скорост от около 50 км.ч. Но и колата е малка.
Мъжо си взе новата А шестица /ауди/ ,която е с 280кс. отново автоматик ,но бензиновв мотор и му харчи около 8-9 на сто.Така ,че смятам ,че за този малак мотор е нормлно , още повече ,че е и факт Mr. Green

Тест драйв...ръчна трансмисия... колко предавания изгледА докато ги научиш тия врътки?

И тест драйв не се прави за засичане на харчлъка,мисля  newsm78

Както и да е де, разбрахме, че имате хубави коли  Whistling

 Joy

# 36
  • Мнения: 4 447
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Направо настоявай и за марка, дето не предлага климатици - само климатроник.Така няма да има спор.
Казваш, че искаш ново BMW и точка по въпроса.То си върви с климатроника Mr. Green

Ако ми го купуваш ти - нЕма проблеми - ИСКАМ!  Crossing Arms

Що, бе, 1-цата не са хич скъпи.А и са за жени.Ако се вземе на лизинг...
А ако е на старо/което лично аз не препоръчвам/ са съвсем евтини.Модел от миналата година......

Иначе, аз да ти купя, ама...ти к'во даваш в замяна, щото..бартер требе поне да има Mr. Green

Мале, мале ...в какво се забърках  Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 2 840

Мале, мале ...в какво се забърках  Thinking

Ми, така е, като си се зачудила с тез климатици, климатроници, то все някъде щеше да избие.....

# 38
  • Мнения: 817
Анче ,кво си разбрала не ме интересува ама хич Whistling ти задаваш странни и неадекватни въпроси.
Що не провериш какво си питала.......................и следователно какво съм ти отговорила.Ако не ме беше питала каква ми е марката кола едва ли щях да ти пиша.Сравнение с колата на мъжо направих ,просто като съпоставка на двата двигателя и следоваелно харча на гориво.
Това с "трансмисията" каквото те учуди ,като всеки срдно интелигентен човек без да е гледал разни предавания ще схване за какво иде реч Rolling Eyes Sick
И между другото не виждам какво му е хваленето на това да кажеш ,че имаш кола от среден ,да не кажа нисък клас.Защото С3 е именно такава Tired Да имах Туарег да се хваля , ама за една мижава С3 .................много си тесногледа ooooh!
И още нещо спирам да пиша в твойта тема , а ти си вземи кола с климатроник ,който няма да ти вдига разхода на гориво ,защото съдейки от твойто учудване на това твърдение ,оставам с впечатление ,че си милиш ,че климата в колата черпи енергия или от фото-клетки или може би от батирии волт и половина Mr. Green
А относно до това за какво хората ходят на тест-драйв.............. ,вземи отиди и ти ,като със сигурност е ти дадът да пробваш модела с климатроник и климатик ,като междувременно ще провериш и как се държи на пътя.................. .

Клонка ,наистина съвпадене в цифрите или по-точно марките Laughing Ма ти ква ,да не се хвалиш нещо ? JoyМежду другото и моят мъж ме увещаваше за С4 Blush ,ама на ,не се пададох.

# 39
  • Мнения: 4 447
Мааамче Миа,  spoko

от майтап не разбираш  Joy

# 40
  • Мнения: 817
Мааамче Миа,  spoko

от майтап не разбираш  Joy

Странно не останах с впечатлението ,че се майтапиш Thinking ,може би съм прекалено мнителна Tired

# 41
  • Мнения: 4 447
Мааамче Миа,  spoko

от майтап не разбираш  Joy

Странно не останах с впечатлението ,че се майтапиш Thinking ,може би съм прекалено мнителна Tired

Мхм. Няма за какво да се заяждам мила  hug

# 42
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка ,наистина съвпадене в цифрите или по-точно марките Laughing Ма ти ква ,да не се хвалиш нещо ? JoyМежду другото и моят мъж ме увещаваше за С4 Blush ,ама на ,не се пададох.


И аз не поддадох, С4 - не се вижда нормално през задното стъкло.

Иначе, ще се хваля, като си купим самолета smile3508

А относно климатика,Анче, помня, че преди години, като изпреварваше, мъжът ми го изключваше.Беше мега гадничко.Само щракаше нещо.Беше отдавна и ме вбесяваше.
Откакто сме с климатроник, няма такива филми.
Може да няма нищо общо, де, но си го спомням като изнервящ факт.

# 43
  • Мнения: 4 447
Клонка ,наистина съвпадене в цифрите или по-точно марките Laughing Ма ти ква ,да не се хвалиш нещо ? JoyМежду другото и моят мъж ме увещаваше за С4 Blush ,ама на ,не се пададох.


И аз не поддадох, С4 - не се вижда нормално през задното стъкло.

Иначе, ще се хваля, като си купим самолета smile3508

А относно климатика,Анче, помня, че преди години, като изпреварваше, мъжът ми го изключваше.Беше мега гадничко.Само щракаше нещо.Беше отдавна и ме вбесяваше.
Откакто сме с климатроник, няма такива филми.
Може да няма нищо общо, де, но си го спомням като изнервящ факт.

Защото колата няма мощност ли?какво?  Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 2 840
А относно климатика,Анче, помня, че преди години, като изпреварваше, мъжът ми го изключваше.Беше мега гадничко.Само щракаше нещо.Беше отдавна и ме вбесяваше.
Откакто сме с климатроник, няма такива филми.
Може да няма нищо общо, де, но си го спомням като изнервящ факт.


Защото колата няма мощност ли?какво?  Thinking

Да.Така ми обясняваше.Ама той кара много диво.А колата беше добра, няма да казвам марки, няма значение...

Обаче, като наближеше да изпреварва някого, и - цък - изключваше климатика.
Ужасно беше.
Аз бях като оператор - той изключва, аз включвам...напрежение цареше, щото все бях в очакване.....

# 45
  • Мнения: 4 447
А относно климатика,Анче, помня, че преди години, като изпреварваше, мъжът ми го изключваше.Беше мега гадничко.Само щракаше нещо.Беше отдавна и ме вбесяваше.
Откакто сме с климатроник, няма такива филми.
Може да няма нищо общо, де, но си го спомням като изнервящ факт.


Защото колата няма мощност ли?какво?  Thinking

Да.Така ми обясняваше.Ама той кара много диво.А колата беше добра, няма да казвам марки, няма значение...

Обаче, като наближеше да изпреварва някого, и - цък - изключваше климатика.
Ужасно беше.
Аз бях като оператор - той изключва, аз включвам...напрежение цареше, щото все бях в очакване.....

Тва само мъж може да го измисли!

 Crossing Arms

# 46
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само мъж, де! Още като е измислил климатика и е измислил и тормоза за жената Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
А относно климатика,Анче, помня, че преди години, като изпреварваше, мъжът ми го изключваше.Беше мега гадничко.Само щракаше нещо.Беше отдавна и ме вбесяваше.
Откакто сме с климатроник, няма такива филми.
Може да няма нищо общо, де, но си го спомням като изнервящ факт.


Защото колата няма мощност ли?какво?  Thinking

Да.Така ми обясняваше.Ама той кара много диво.А колата беше добра, няма да казвам марки, няма значение...

Обаче, като наближеше да изпреварва някого, и - цък - изключваше климатика.
Ужасно беше.
Аз бях като оператор - той изключва, аз включвам...напрежение цареше, щото все бях в очакване.....

Тва само мъж може да го измисли!

 Crossing Arms

Е, да, ама като изпротестирах пред друг мъж, той потвърди, че при изпреварване, трябвала повече мощност на колата, когато набира бързо и затова климатикът пречел.
Аз предпочитах да изпреварва плавно илихич да не изпреварва, да си кара с висока скорост, но да не ускорява -ама - не!!!

Затова, ако твоят мъж е такъв шофьор, фен на екстремното изпреварване, по-добре климатроник.
Ако ще си караш ти - това едва ли ще е проблем Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
Само мъж, де! Още като е измислил климатика и е измислил и тормоза за жената Mr. Green

Изобщо не се шегувам, беше мъчително.
Сега си ни е добре - той стои на 19 градуса, аз на 23, а детето отзад си пуска, колкото ще.И никой не се занимава с температурата на другия.

# 49
  • Мнения: 4 447
А относно климатика,Анче, помня, че преди години, като изпреварваше, мъжът ми го изключваше.Беше мега гадничко.Само щракаше нещо.Беше отдавна и ме вбесяваше.
Откакто сме с климатроник, няма такива филми.
Може да няма нищо общо, де, но си го спомням като изнервящ факт.


Защото колата няма мощност ли?какво?  Thinking

Да.Така ми обясняваше.Ама той кара много диво.А колата беше добра, няма да казвам марки, няма значение...

Обаче, като наближеше да изпреварва някого, и - цък - изключваше климатика.
Ужасно беше.
Аз бях като оператор - той изключва, аз включвам...напрежение цареше, щото все бях в очакване.....

Тва само мъж може да го измисли!

 Crossing Arms

Е, да, ама като изпротестирах пред друг мъж, той потвърди, че при изпреварване, трябвала повече мощност на колата, когато набира бързо и затова климатикът пречел.
Аз предпочитах да изпреварва плавно илихич да не изпреварва, да си кара с висока скорост, но да не ускорява -ама - не!!!

Затова, ако твоят мъж е такъв шофьор, фен на екстремното изпреварване, по-добре климатроник.
Ако ще си караш ти - това едва ли ще е проблем Mr. Green

КолаТА Е за мен и найш га ше префлщючвам?  Whistling

 Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840

КолаТА Е за мен и найш га ше префлщючвам?  Whistling

 Joy

Е, тогава почти няма значение - ще си го включваш на желаната температура, няма да се съобразяваш с други хора....
Няма да юркаш колата, така че - все тая климатик или климатроник.
Климатикът само духа повече, иначе -същата работа -охлажда.
Виж, ако возиш дете отзад, тогава - климатроник.

Общи условия

Активация на акаунт