Климатик VS Климатроник

  • 7 229
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Направо настоявай и за марка, дето не предлага климатици - само климатроник.Така няма да има спор.
Казваш, че искаш ново BMW и точка по въпроса.То си върви с климатроника Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 893
В едната имаме климатик, а в другата климатроник. Лично аз не намирам разлика, предимството на климатроника е, че по-бързо охлажда, но пък и разхода на гориво е по-висок.

# 17
  • Мнения: 4 447
В едната имаме климатик, а в другата климатроник. Лично аз не намирам разлика, предимството на климатроника е, че по-бързо охлажда, но пък и разхода на гориво е по-висок.

И в двете има климатик, някой Фиати са с климатроник. Защото Рено с климатроник не видЕх.
от климатроника зависи разхода на гориво? айде ново 20 Shocked Това пък от къде дойде  newsm78

# 18
  • Мнения: 4 447
Не знам какво да ти кажа... Към фирмата, в която работя, има и сервиз за автоклиматици. Според момчетата, климатроникът е глезотия. И като всяка глезотия, лесно се разваля. Друго си било да ти измръзнат краката Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy

Аз как мразИМ да ми е студеноооо, цъ, климатроник ще е!

На ся си купих боя!  Joy Joy

Обаче, поне сега като събера мнения ще има как да го убедя да търсим климатроник!

Направо настоявай и за марка, дето не предлага климатици - само климатроник.Така няма да има спор.
Казваш, че искаш ново BMW и точка по въпроса.То си върви с климатроника Mr. Green

Ако ми го купуваш ти - нЕма проблеми - ИСКАМ!  Crossing Arms

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
кой търсеше оператор на климатик в мобилето си?  newsm78
Ай ме нА  bowuu - цаня се веднагичски  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 917
И ние сме в период на търсене на кола и все ни съветват да вземен японска кола (по-малко се разваляли).

# 21
  • Мнения: 4 447
И ние сме в период на търсене на кола и все ни съветват да вземен японска кола (по-малко се разваляли).

Аааами!

Много зависи как е карана и поддържана колата преди да я купиш.

А ся нова тема няма да пускам, но според вас

това  или това ?

И двете вървят на едни цени, 4/5 врати са, климатик и т.н. и са 2000-та.

И! да се оплача, мъжо вика, че нямало толкова голяма разлика, пък!  Sad

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ясно е, че мъжО ти вече те е прежалил за оператор на климатика Mr. Green

Аз бих избрала Рено. Не ме питай защо. Просто така...
Фиатът е по-симпатичен, но нещо съм предубедена към тях. Виж, да беше Алфа Blush

# 23
  • Мнения: 4 447
Ясно е, че мъжО ти вече те е прежалил за оператор на климатика Mr. Green

Аз бих избрала Рено. Не ме питай защо. Просто така...
Фиатът е по-симпатичен, но нещо съм предубедена към тях. Виж, да беше Алфа Blush

Опъвам се за Фиата, щото е по-голям, а Реното е Ренце... но пък Фиата е ИталЯнска кола...

уф, мирише ми и на мене на Рено, ма да видим  Crossing Arms

Абе Алфите много грозни напоследък..... Thinking

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ееее, как може за Алфите да кажеш, че са грозни Shocked
Та те са си признати дизайнери...

# 25
  • Мнения: 4 447
Ееее, как може за Алфите да кажеш, че са грозни Shocked
Та те са си признати дизайнери...

Амии, с тая горна джука ... приличат на мисирки  Whistling Whistling Whistling

# 26
  • Мнения: 11
....уф, мирише ми и на мене на Рено, ма да видим  Crossing Arms

Вземайте реното,то е най-доброто от всичко изброено.Казвам го защото мога да сравнявам м/у френското и италианското (баща ми има фиат брава).След 50-100 км каране излизаш парцал от фиата (представи си ако караш цел ден)  Sick

# 27
  • Мнения: 4 447
....уф, мирише ми и на мене на Рено, ма да видим  Crossing Arms

Вземайте реното,то е най-доброто от всичко изброено.Казвам го защото мога да сравнявам м/у френското и италианското (баща ми има фиат брава).След 50-100 км каране излизаш парцал от фиата (представи си ако караш цел ден)  Sick

Май,май....Simple Smile

А от какво ставаш на парцал?  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 893
Аз съм за Фиат (имала съм и Рено и Фиат).

# 29
  • Мнения: 817
[quote author=анче_мамче link=topic=216198.msg4759675#msg4759675 date=118768
от климатроника зависи разхода на гориво? айде ново 20 Shocked Това пък от къде дойде  newsm78


[/quote]


Ами по пътя на логиката дойде Laughing
Мойта като я карам на спрян киматроник и ми отчита на дисплия средно около 4 разход в момента в който заработи климатроника и разхода се вдика на 6,5 при една и съща скорост и натоварване Tired
Но не мисля ,че това е болка за умиране.В днешно време климатроника е задължителен и предимствата са му безспорни.

Общи условия

Активация на акаунт