Едно голямо семейство

  • 5 051
  • 105
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 143
Това, което ми направи впечатление са финансите. Не познавам в детайли щатските условия, нито закони, но все си мисля, че 19-членно семейство не би могло да живее по този начин, да се развива и да мисли за още деца, да няма дългове и да има пари за инвестиции без да няма финансова сигурност зад гърба си. В техния сайт пишеше за някакви семинари, които таткото е започнал да посещава. Четейки текста (който аз като атеист не бих желала да коментирам) става ясно, че "можете да закупите DVD със семинарите за 123 $". Допълнително семейството организира и семинари на теми "разбирателство в семейството", "любовта няма граници", "Бог е с вас" и т.н.
Зад всичко това на мен ми прозира едно единствено нещо - колкото по-голямо става семейството, толкова повече интерес към тях, колкото повече интерес, толкова повече възможности за реализиране на бизнес идеите на таткото, колкото повече, толкова повече...
Цялата история на семейството ми изглежда, като добре смазана машина за пари.
Но в това не намирам нищо лошо, освен факта, че ако съм едно от последните деца, някой ден мога да си кажа "Направили са ме за пари".
Предполагам мислите ми са породени от ненавистта ми към църквата и фанатизма, а като гледам при тях има доста фанатизъм
Каквото и да е, важното е децата да са живи и здрави.

# 76
  • Мнения: 1 339
Супер семейство  Grinning   Какво ли работи мъжа, че така добре са се устроили...  Thinking

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Тази жена дали се моли за менопауза вече Thinking
Joy Joy Joy
Да са им живи и здрви, но не бих искала на мен да ми се случи това Simple Smile

# 78
  • Мнения: 3 268
Супер семейство  Grinning   Какво ли работи мъжа, че така добре са се устроили...  Thinking
Почти съм сигурна,че няма никакво значение каква е заплатата му.Църквата или сектата,към която принадлежат явно поема издръжката.Това е реклама за тях.Преди дни се върна приятел на сина ми от Америка и каза,че повече църкви не е виждал на едно място през живота си.Беше  2 месеца,догодина ще учи там."Там е страшно промиване на мозъци"-каза той.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 958
Тази жена дали се моли за менопауза вече Thinking Очевидно става въпрос за някоя секта, а иначе като гледам семействто е като добре смазана машина, сами си се гледат. Дори оборудването в къщата напомня на хотел.

И на мен ми се въртят същите мисли Thinking

Направи ми впечатление колко е подредено....еееехххх , а ние прескачаме играчки постоянно . Laughing

# 80
  • Мнения: 9 903
е, за снимките явно е подредено.

# 81
  • София
  • Мнения: 786
На мен пък ми е жал за децата. Нито едно от тях няма пълноценно детство. Стават "майки" и "домакини" от малки. Връчват им по едно по-малко братче или сестриче и да се оправят.

# 82
  • Мнения: 47 995
ако оставим настрана това че са в секта и сигурно печелят от медийните си изяви, замисляли ли сте се че едно време така са живеели хората- в голяма къща с по 10-на деца, някои по 5-6, други по 12-13, но все пак- много
и са учели вкъщи, и са работели в градината и на нивата, и са гледали по-малките, и дори не са имали перални и памперси...за съвременния човек това е доста далечен начин на живот, но в крайна сметка като им харесва...

# 83
  • Мнения: X
Абе не е нормална тая работа, от където и да го погледнеш!
Сектантска му работа, горките деца! Деца гледат деца, амайката само "снася". Ми това и животните го правят...........тяхна си работа

# 84
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Малко в повече ми идва! Като дрогирани ми изглеждат - щастливи и отнесени! Не съдя никой, казвам аз как се почуствах, като разгледах снимките им. Не видях уют в къщата и не бих карала някое от децата ми да се грижи за друго; те са братя и сестри, родителите - сме ние!

# 85
  • Мнения: 249
явно ги подпомагат хората,иначе не знам как я карат Thinking

# 86
  • Мнения: 6 017
Това явно е скалъпено за сниимките, колкото и да искам немога да повярвам че това е голямо семейство

# 87
  • Мнения: 193
Мен пък ми направи впечатление, че момичетата се грижат за по - малките, домакинстват... а момчетата какво правя?! Игаят билярд?! Друго?!
Това не е семейство - интернат е!!!
И аз искам да имам много деца, ама не чак толкова.  Naughty
То тая работа става с пари де, ама колкото и да са богати, пак не е човешко. И не е честно спрямо децата.
Познавах едно семейство в БГ едно време, горе - долу до шестото им дете ги познавах.
И те не се пазеха, щото било грях.
Големите гледаха по - малките - егати детството.
Пък и не бяха толкова добре финансово...
Намирам го за крайно безотговорно!

# 88
  • Мнения: 3 880
колкото и да искам немога да повярвам че това е голямо семейство
Що? Малко ли ти се видя? Mr. Green
Чистотата може и да е скалъпена за снимките, но бройката на децата си е оригинална... медиите ги следят не от вчера Peace

# 89
  • Мнения: 1 120
Весело е при тях, къщата им е разкошна. Но някак си не ги разбирам тези родители. Не е възможно да обърнат нужното и необходимото внимание към всяко едно от тези деца.
А децата да се грижат за деца, не мисля, че имат и водят нормално детство. Личи си, че има строга дисциплина у тях Wink Да са живи и здрави!
 ooooh!не е за мен тази работа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт