Едно голямо семейство

  • 5 061
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 905
не го разбирам да имаш толкова деца, а да нямаш време за тях. Божиите нашепвания обаче сигурно дават отговор на този въпрос.
Чисто практически обаче съм очарована от организацията - от къщата, от съоръженията за игра и забава, от принципа на готвене и сервиране, от гардеробната дори  Mr. Green

видях в сайта им, че и името на кучето им започва с J - Jazmine. Май има много библейски имена с тази буква.
Интересно, с какво пътуват - ходили са на доста екскурзии.

# 46
  • DE
  • Мнения: 967
Интересно как им стигат парите!!!
И друго - няма покой вкъщи!

# 47
  • Мнения: 740
Красиви деца Simple Smile
А как ли се придвижват всички заедно? Автобус newsm78

# 48
  • Мнения: 2 567
Красиви деца Simple Smile
А как ли се придвижват всички заедно? Автобус newsm78

В едно от клипчетата на Дискавъри даваха, че си имат собствено автобусче. Като тези училищните.

# 49
  • Мнения: X
Хе-хе! Ми те са се организирали на лагерни начала. Бащата - дружинен ръководител, майката - по културно-масовата част и т.н. Или по-скоро по армейски принцип - полковници, старшини и редници! Що пък не, виж в армията се оправят!
Сигурно държавата им помага с паричките. Или най-вероятно църквата, на която принадлежат. Ако обичат секса и не ползват противозачатъчни средства - ей ти на - батальонче!
Прабаба ми е била 12-то дете, имало е още едно изтърсаче след нея.

# 50
  • Мнения: 984
Горката мама!
Иначе си имат всичко!

# 51
  • Мнения: 3 268
Къщата е просто върха!Децата са много готини,но нещо тая работе ми идва стряскащо.Сектанти са някакви според мен.Представяте ли си ако и дъщерите им последват примера на майка си,каква рода ще стане! ooooh!

# 52
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
хххмммм и ние с мъжа ми ако изкарвахме достатъчно пари щяхме да си направим един обор, ама за сега ще се задоволим с разумната бройка от три  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 4 586


И три не е лошо.
Колко от нос биха позволили на децата да си нарисуват на стената дърво?
А конче?  На мен ми хареса. А мамата не изглеждаше зле за възрастта си.

# 54
  • Мнения: 6 998
To date they have been blessed with 16 children, (10 boys and 6 girls) Joshua, Jana & John-David (twins), Jill, Jessa, Jinger, Joseph, Josiah, Joy-Anna, Jedidiah & Jeremiah (twins), Jason, James, Justin, Jackson, Johannah (& Jennifer due July 28, 2007).

Всичките с джей... направо на липса на фантазия ми мирише Joy И да не говорим, че между Джой-Ана и Джоана разликата, братче, е огромна Laughing

Ще ми се да съм им сестричка. Като майка бих се спряла на ...знам ли...4-5 newsm78

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Последното бебе е родено преди 20 дни. Да им е живо и здраво!
Като гледам косите на момичетата и роклите им на някои от снимките ги свързвам със секта.

# 56
  • Мнения: 2 563
Последното бебе е родено преди 20 дни. Да им е живо и здраво!
Като гледам косите на момичетата и роклите им на някои от снимките ги свързвам със секта.

Християни си, са силно религиозни. В щата Мейн има източноправославна църква, която се държи от свещеник с 9-10 деца, които изглеждат по същия начин.

Не мога да приема толкова много деца, струва ми се ужасно още от малък да трябва да се грижиш за по-малките от теб, а майката е просто като крава за разплод...

# 57
  • Мнения: 249
сладури,дали ги канят наведнъж на гости някъде newsm78

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотни са...децата се учат да свирят на цигулка, арфа, пиано... играят билярд и всякакви игри, имат си собствена изкуствена стена за катерене , изглеждат щастливи, мили и готини ... някои родители не успяват да научат и единственото си дете на тези неща

# 59
  • Мнения: 1 312
Мен ме вълнува колко ли тоалетни имат? Embarassed
Ами ако ги хване едновременно някой ентеровирус? newsm78
Деца са все пак...,лесно се лепва от едно на друго. Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт