Едно голямо семейство

  • 5 048
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
не го разбирам да имаш толкова деца, а да нямаш време за тях. Божиите нашепвания обаче сигурно дават отговор на този въпрос.
Чисто практически обаче съм очарована от организацията - от къщата, от съоръженията за игра и забава, от принципа на готвене и сервиране, от гардеробната дори  Mr. Green

видях в сайта им, че и името на кучето им започва с J - Jazmine. Май има много библейски имена с тази буква.
Интересно, с какво пътуват - ходили са на доста екскурзии.

# 46
  • DE
  • Мнения: 967
Интересно как им стигат парите!!!
И друго - няма покой вкъщи!

# 47
  • Мнения: 740
Красиви деца Simple Smile
А как ли се придвижват всички заедно? Автобус newsm78

# 48
  • Мнения: 2 567
Красиви деца Simple Smile
А как ли се придвижват всички заедно? Автобус newsm78

В едно от клипчетата на Дискавъри даваха, че си имат собствено автобусче. Като тези училищните.

# 49
  • Мнения: X
Хе-хе! Ми те са се организирали на лагерни начала. Бащата - дружинен ръководител, майката - по културно-масовата част и т.н. Или по-скоро по армейски принцип - полковници, старшини и редници! Що пък не, виж в армията се оправят!
Сигурно държавата им помага с паричките. Или най-вероятно църквата, на която принадлежат. Ако обичат секса и не ползват противозачатъчни средства - ей ти на - батальонче!
Прабаба ми е била 12-то дете, имало е още едно изтърсаче след нея.

# 50
  • Мнения: 984
Горката мама!
Иначе си имат всичко!

# 51
  • Мнения: 3 268
Къщата е просто върха!Децата са много готини,но нещо тая работе ми идва стряскащо.Сектанти са някакви според мен.Представяте ли си ако и дъщерите им последват примера на майка си,каква рода ще стане! ooooh!

# 52
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
хххмммм и ние с мъжа ми ако изкарвахме достатъчно пари щяхме да си направим един обор, ама за сега ще се задоволим с разумната бройка от три  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 4 585


И три не е лошо.
Колко от нос биха позволили на децата да си нарисуват на стената дърво?
А конче?  На мен ми хареса. А мамата не изглеждаше зле за възрастта си.

# 54
  • Мнения: 6 993
To date they have been blessed with 16 children, (10 boys and 6 girls) Joshua, Jana & John-David (twins), Jill, Jessa, Jinger, Joseph, Josiah, Joy-Anna, Jedidiah & Jeremiah (twins), Jason, James, Justin, Jackson, Johannah (& Jennifer due July 28, 2007).

Всичките с джей... направо на липса на фантазия ми мирише Joy И да не говорим, че между Джой-Ана и Джоана разликата, братче, е огромна Laughing

Ще ми се да съм им сестричка. Като майка бих се спряла на ...знам ли...4-5 newsm78

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Последното бебе е родено преди 20 дни. Да им е живо и здраво!
Като гледам косите на момичетата и роклите им на някои от снимките ги свързвам със секта.

# 56
  • Мнения: 2 563
Последното бебе е родено преди 20 дни. Да им е живо и здраво!
Като гледам косите на момичетата и роклите им на някои от снимките ги свързвам със секта.

Християни си, са силно религиозни. В щата Мейн има източноправославна църква, която се държи от свещеник с 9-10 деца, които изглеждат по същия начин.

Не мога да приема толкова много деца, струва ми се ужасно още от малък да трябва да се грижиш за по-малките от теб, а майката е просто като крава за разплод...

# 57
  • Мнения: 249
сладури,дали ги канят наведнъж на гости някъде newsm78

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Страхотни са...децата се учат да свирят на цигулка, арфа, пиано... играят билярд и всякакви игри, имат си собствена изкуствена стена за катерене , изглеждат щастливи, мили и готини ... някои родители не успяват да научат и единственото си дете на тези неща

# 59
  • Мнения: 1 312
Мен ме вълнува колко ли тоалетни имат? Embarassed
Ами ако ги хване едновременно някой ентеровирус? newsm78
Деца са все пак...,лесно се лепва от едно на друго. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт