БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 665
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 2 010
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Намирате потребителката Тайна, писала е назад в тази тема, тя може да ви даде препоръки.
Благодаря! Янтра   bouquet

# 2 011
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, търся спешно заварчик на тръби за парно в Пловдив. Ще съм благодарна за координати.

# 2 012
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Здравейте,
Имам проблем с вградения котлон на кухненския ни плот. "Малко" го заляхме с вода  Embarassed и от тогава като го включим пада бушона и даже веднъж на целия вход  Crazy не знам какво се случи. Нямам представа дали нещо не е изгоряло или дава "късо", но ми е необходим някой, който разбира от такива неща. Става въпрос за София, Дървеница.
Благодаря предварително, ако някой се досеща за човек за такива неща.  bouquet

# 2 013
  • Мнения: 9
Да, аз мога да потвърдя, че Румен Янков е идвал в къщи при доста аварийни ситуации без забавяне, свършвал си е перфектно работата. Включително и точно на Великден си остави семейството и дойде да ми оправи теча, който беше предизвикал наводнение. При нужда наистина първо на него се обаждам и досега не ме е подвеждал. Не искам да се меся в спора с госпожата, не съм наясно със ситуацията но искрено се надявам и за в бъдеще да мога да ползвам услугите на Румен, който явно никой не отрича работи много добре.
А историята разказана от двете страни звучи съвсем различно, единствено неоспорваното е, че той си е свършил работата, за която са се уговорили по най-добрия начин, независимо какво му е струвало това.

Здравейте!
Нов потребител съм в сайта, въпреки че отдавна чета форумите в него.
Още не съм наясно как да пускам съобщение или коментар и затова се включвам към вас.
Почти бяхме изиграни от две уж известни фирми за ремонт на банята, когато се разтърсих из този сайт. Направи ми впечатление, че сте доволни от работата на Румен Янков, който също е и потребител тук. Бихте ли ми дали негов тел., защото никъде не открих.
Пиша тук, а не директно на него. Мисля, 4е тежи повече, когато клиент препоръчва.
Благодаря!

# 2 014
  • Мнения: 19 518
Написах го на лични, да не ме обвинят в реклама тук. Успех с ремонта.

# 2 015
  • Мнения: 299
За ВАРНА ,моля препоръчайте ми добър дърводелец,спешно ми е,помагайте

# 2 016
  • Мнения: 4
Здравейте,
можете ли спешно да ми препоръчате майстор или фирма за ремонт на покриви, защото покрай тези дъждове имам сериозен проблем с покрива в блока.
За гр. София

Последна редакция: ср, 17 сеп 2014, 00:37 от Evgeni Karaneshev

# 2 017
  • Мнения: 7 114
За покривите - http://www.profeks-mm.com/. При нас работиха добре, но ставаше въпрос за сериозен ремонт на скатен покрив.
Здравейте,
можете ли спешно да ми препоръчате майстор или фирма за ремонт на покриви, защото покрай тези дъждове имам сериозен проблем с покрива в блока.
За гр. София

# 2 018
  • Мнения: 976
За ВАРНА ,моля препоръчайте ми добър дърводелец,спешно ми е,помагайте
      Веднага ви давам координати 0898369415. Майсторът се казва Людмил, работилницата му е на ул. Мир. Правил ни е детско двуетажно легло, шкафове, на един обект прави дървена дограма на сводести прозорци /мога да пратя снимки на лични/. Ако беше по-близо, щях да го викам и за София. Работлив и скромен човек, и старателен майстор.

# 2 019
  • Мнения: 299
За ВАРНА ,моля препоръчайте ми добър дърводелец,спешно ми е,помагайте
      Веднага ви давам координати 0898369415. Майсторът се казва Людмил, работилницата му е на ул. Мир. Правил ни е детско двуетажно легло, шкафове, на един обект прави дървена дограма на сводести прозорци /мога да пратя снимки на лични/. Ако беше по-близо, щях да го викам и за София. Работлив и скромен човек, и старателен майстор.
Благодаря ,Мари дьо ла Фер  bouquetпоради липса на други  предложения май ще пробвам при твоя дърводелец

# 2 020
  • Варна
  • Мнения: 480
Здравейте,
препоръчайте ми за Варна добър ,изпитан бояджия,благодаря предварително,спешно ми е

# 2 021
  • Варна
  • Мнения: 480
Никой ли не е боядисвал наскоро,хайде варненки помагайте моля ви

# 2 022
  • Мнения: 1 301
Здравейте!
Търся читав майстор за навес на тераса около 12 кв.м.с битумни керемиди. Обаждах се по разни  обяви,които намерих,но без успех. Една известна фирма даде  цена 3100 лв ,което ми се стори доста скъпо ,пък и биха мигли да започнат работа в края на ноември.Идваха и едни други майстори-нито мериха,нито записваха,така на око прецениха цена 1200 и готови да започват веднага.Сториха ми се страшно съмнителни,не говореха много български ,още повече ,че бяха толкова мърляви че само докато преминаха през хола до терасата така  усмърдяха апартамента. Определено не бих ги пуснала  в къщи.
Та -препоръчайте  ми,моля, майстор за навес от които сте доволни  като съотношение цена -качество.

# 2 023
  • Мнения: 976
   maq-mi, прощавайте, но "читав майстор" няма да може да започне веднага - ще има поне още едни чакащи го клиенти след настоящите Simple Smile.

# 2 024
  • Мнения: 146
Препоръчайте ми фирма/ бригада / майстор за окачени тавани и преградна стена.
Ако  шпакловат и боядисват качествено още по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт