БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 651
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Мнения: 15
Здравейте,
може ли да ме насочите към майстор или фирма, който да ми излее плоча или под  в мазето, както и ако може да разбира от хидроизолация, тъй като е влажно и според мен трябва да се изолира?
Благодаря ви предварително:)

# 2 026
  • Мнения: 618
Препоръчайте ми фирма/ бригада / майстор за окачени тавани и преградна стена.
Ако  шпакловат и боядисват качествено още по-добре.

https://www.facebook.com/pages/Bach-BG-Опънати-тавани/207908129381121?ref=hl

www.bachbg.com

# 2 027
  • Мнения: 50
   maq-mi, прощавайте, но "читав майстор" няма да може да започне веднага - ще има поне още едни чакащи го клиенти след настоящите Simple Smile.

Така си е. newsm78

# 2 028
  • Мнения: 490
Моля за помощ! Тъкмо приключих с реминта на банята и сега съседа ми има теч! Много ви моля препоръчайте ми фирма за ди агностика на течове с модерни уреди! Не ми се иска да попадам пак на такъв, като онзи маистор, за който даваха даже репортаж по телевизията. Мно съм притеснена! Дано тук получа препоръки! Става дума за София!

# 2 029
  • София
  • Мнения: 274
Моля за помощ! Тъкмо приключих с реминта на банята и сега съседа ми има теч! Много ви моля препоръчайте ми фирма за ди агностика на течове с модерни уреди! Не ми се иска да попадам пак на такъв, като онзи маистор, за който даваха даже репортаж по телевизията. Мно съм притеснена! Дано тук получа препоръки! Става дума за София!
Аз съм използвала Диби - 088 497 7247, работи в София. Идва до 1 ден.
Тук може да видиш снимки от изследване с такава камера.
http://gabrovo.biz/uslugi-i-konsultatzii/dibikom-eood-inzhenerno … ka-kompaniya.html
А в тази тема има повече информация:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=736021.msg … 36239#msg26036239

Дано ти свърши работа  Simple Smile

# 2 030
  • Мнения: 490
Деси, благодаря за отзива. Намерих фирма, която никак не се представи добре, но слава богу не сме и платили нищо.

За ремонти препоръчвам горещо моя майстор, който открих съвсем случайно! Прави почти всичко, много е старателен и много точен пич, ако мога така да се изразя! Просто ми спаси живота! А за парите е просто супер на фона на разглезените и доста по мързеливи дрги софийски майстори, дето все търсят хем лесното, хем парата да лапнат!

И така Дидо, тел.089 780 0949 ! Успех с ремонтите!

# 2 031
  • Мнения: 1
А-ИНЖЕНЕРИНГ 08  0896673201 ПЕПИ ИМАТ facebook/а-инженеринг-08 еоод

Последна редакция: сб, 11 окт 2014, 22:34 от We Fry

# 2 032
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Ще правя ремонт в кухнята и банята. Някой да препоръчате?За Пловдив иде реч.

# 2 033
  • Мнения: 1
Ще правя ремонт в кухнята и банята. Някой да препоръчате?За Пловдив иде реч.

Аз също търся майстори за баня и кухня, само че във Шумен!  Тези тук направо ръцете си оставят и се мотат, като мухи без главите, непрекъснато трябва да висиш над тях и да ги подбутваш  Sad  Накрая - нишо.... 
Трябват ми от 1 до трима души: ток, тръби, плочките, боядисване и още разни работи. Има фирми, които смятат, че са златни и пикаят одеколон - такива цени слагат! Бих се съгласила, до дали могат да работят?  Rolling Eyes

Чакам вашата помощ и препоръка!

# 2 034
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Търся фирма за хидроизолация на плосък панелен покрив в София.

До тук ми дадоха оферта за 15-17 лв/м2. Виждам, че има и по-евтини оферти от порядъка на 10-11лв/м2. Човек да го е страх да рискува. А ние сме вход на клошари Mr. Green и не виждам как ще се съберат парите, особено ако разликата в офертите излиза към 1000лв

Някой правил ли е козметичен ремонт? Т.е. да не се полага нов слой изолация, а с подходящи материали да се запълнят фугите м/у хирдоиолационните "парчета"

# 2 035
  • Мнения: 299
Здравейте,обещах да дам отчет за вратите на ФОРМЕТ БГ като ги поставят,дали аз изкарах късмет или са точни не знам,сложиха ги само с 2 дни закъснение от посоченото в договора,4 бр./2 плътни и 2 със стъкло/не са кой знае какви- Крафт Мастър,отне им около 6 часа като уж се опитвахме да пазим тишина от 14 до 16 часа ,че съседите са много капризни, много ги харесах щом ги видях за пръв път и реших че ще са такива , според мен са  добре сложени,затварят се леко,ключа превърта леко,няма надрано,абе много си ги харесвам

# 2 036
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Като ги оставиш полуотворени стоят ли на едно място?

# 2 037
  • Мнения: 299
да,и не мърдат,въпреки че става леко течение и на всякъде е отворено ,защото още правим ремонт и не успяхме да боядисаме преди да сложат вратите

# 2 038
  • Мнения: 3
Моля, препоръчайте ми майстор за:

1. Циклене на паркет
2. Лепене на тапети
3. Смяна на радиатори

Всичко това в София.

Благодаря предварително

# 2 039
  • София
  • Мнения: 274
Търся фирма за хидроизолация на плосък панелен покрив в София.

До тук ми дадоха оферта за 15-17 лв/м2. Виждам, че има и по-евтини оферти от порядъка на 10-11лв/м2. Човек да го е страх да рискува. А ние сме вход на клошари Mr. Green и не виждам как ще се съберат парите, особено ако разликата в офертите излиза към 1000лв

Някой правил ли е козметичен ремонт? Т.е. да не се полага нов слой изолация, а с подходящи материали да се запълнят фугите м/у хирдоиолационните "парчета"

Същият случай е и моя! Преди 5 години "правихме" ремонт на покрива - цялостна хидроизолация, 500 кв.м. "Спецовете" от входа избраха най-евтината фирма и без гаранция, и  никой не ги контролира накрая, и ... след градушката от юли пак протече. Сега ще правим ремонт на парче, което означава, че течът само ще се премести някъде другаде. Мъжът ми ще се качи горе, за да гледа поне в нашия таван да не тече Simple Smile
Вече бих правила хидроизолация само с една фирма, която дава гаранция 5 или 10 години, и си поставя табелка с името на входа, но за цената от 21 лв./кв.м. "богатият" ни вход няма пари за покрив!

Общи условия

Активация на акаунт