Може ли аз да съм бесен?

  • 6 817
  • 167
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 688
А колко души трябва да я подпишат, за да обърне някой внимание на петицията  newsm78

# 121
  • Мнения: 4 392
Поне 3000. Peace

# 122
  • Мнения: 5 790
И аз я видях току-що тази петиция. Подписах я. Дано се промени системата!

# 123
  • Мнения: 4 586




А колко души трябва да я подпишат, за да обърне някой внимание на петицията  newsm78
Колкото повече, толкова повече!

# 124
  • Мнения: 603
Подписах я много отдавна. Даже наскоро пак я видях в подписа ти и реших да я подпиша. Системата ми отчете, че вече съм я подписала.... Outta Joint

# 125
  • Мнения: 1 163
Подписах я много отдавна. Даже наскоро пак я видях в подписа ти и реших да я подпиша. Системата ми отчете, че вече съм я подписала.... Outta Joint
и аз така

# 126
  • Мнения: 1 858
Един подпис и от мен.


п.п. Точно поради тези и някои други причини в същата посока скоро няма да ми мине да не кажа никога.

# 127
  • Мнения: 3 216
И аз подписах  Peace

# 128
  • Мнения: 4 371
Подписах скоро петицията, но май има и тема в "Нашите деца", не само в подписа на Вълчо Thinking

# 129
  • Мнения: 3 034
Подписах я много отдавна. Даже наскоро пак я видях в подписа ти и реших да я подпиша. Системата ми отчете, че вече съм я подписала.... Outta Joint

и аз така.

# 130
  • Мнения: 4 586




Побууут, лекичко. До 15-ти.

# 131
  • Мнения: 4 447
За, да си по-малко бесен, пратих петицията на всичкото юзър дето ми е в кю-то. Така да знаеш  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 222
Сега видях темата - подписах и изпратих на познати. Да видим какво ще стане...........

# 133
  • Мнения: 3 219
Айде не остана....

# 134
  • Мнения: 4 586



  На фона на доклада на Сергей Станишев и два милиарда лева бюджетен излишък
  оправданието "пари няма" за деца звучи точно и единствено като геноцид.
  Все още не съм сигурен какво означава бюджетен дефицит. Спомням си как бе
  похарчен предишния. Тоя ще им е трудно да го изхарчат по същия начин.
  Сигурен съм, че и Сергей Станишев не е наясно що е това голям бюджетен дефицит
  защото спомена, че бил гаранция за стабилността на лева. Това е голяма глупост.

Общи условия

Активация на акаунт