Кървене в трети месец?

  • 6 784
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 33
ето ме сега да ви кажа какво стана...
снощи ходихме по нощтите в най-близката болница и им казах,4е съм бременна и кървя, слава Богу много нямаше много хора и ме приеха бързо.1-во ми мериха кръвното, после ми взеха урина, после венозна кръв (та сега едвам си мърдам ръката ), и ме настаниха в една стая да чакам да станат резултатите,и тогава  щял да дойдел и лекаря. минаха 2-3 часа някаде,и най0накрая дойде лекар и сестра и ме прегледа отдолу,аз настоявах да донесат жидеозон или ехограф,но  не стана.само ме прегледа и ми взеха някакви секрети за изследване, след още полвин час дойде и каза,че всичко е ок и може да си ходя вкъщи.и ми записа час за утре за scan, дано да видя бебо. Simple Smile)))
леле снощи се бях изприщила ,щом пуших цигара като излезнахме от болницата смятайте.ужас направо.падна чакане,но слава Богу всичко е наред. #Crazy #Crazy #Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 33
Здравей irigy,
При мене беше същото но аз бях в 8 седмица с кафеникаво зацапване за 2-3 дни. После спря после след седмица наново за около още 1 седмица.
И аз имах болка но в дясната страна. Но не чакай ГПто си а отиди и малко ПРЕИГРАЙ в спешото. Ние със съпруга ми отидохме в 12 вечерта и казах че имам остри болки и те направо ме оставиха за видеозон за сутринта. Та лежах в болницата за една вечер, неприятно но поне на сутринта се разбра че с бебо всичко е ОК.Просто искаха да се обедят че не е извънматочна бременност.Аз съм кан Queen Elizabeth Hospital , във всеки район е различно, но истината е че първите 3 месеца те оставят на течението, ако задържиш добре , ако не другия път...Щото местите медуци раждат по 5-6 деца...Както и да е. Ако нещо те притеснява пиши, ако искаш ми се обади - 078 5006 1781. Дано всичко е наред при тебе, ние вече стигнахме до 8 месец . Стискам палци


МОЯ Е 07872626345 ИРИНА

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Какво стана? ходи ли на видеозон?

# 33
  • София
  • Мнения: 33
ходих вчера и на вагинален и обикновен ,и ми казаха ,че бебето не мърда,че няма пулс.вие знаете какво значи това.аз нямам думи,сега следват куп процедури.много ми е тежко-първи опит провал.даже не искаха и снимка да ми дадът #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 34
  • Мнения: 3 219
irigy, много съжалявам, мила......Знам какво ти е, преживяла съм го. Имам снимчици, но това не е утеха, повярвай ми. За щастие след това ми се роди /пак след проблемна бременност/  това малко слънчице. Не се отчайвай. Hug Hug Hug

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
irigy , искренно съжалявам! SadРазплаках се отново, нямам думи, нямам обяснение за постъпките им!Бъди силна, прегръщам те силно!

# 36
# 37
  • Мнения: 1 081
Сега видях какво се е случило, съжалявам, мила. Не мисли лошо, следващия път ще си износиш успешно бременността! И аз съм преживяла такова нещо, но сега имам това малко хубаво нещо (пак след проблемна бременност, но си имам) Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт