Смисълът на войната ?!

  • 4 724
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 392
важното е да се формулира нов враг за нова война и за "нов световен ред".
Измислиха си нов враг, за да прокарат "patriot act", потъпкващ основни човешки свободи.
Това, от което най- много ме е страх, че в близко бъдеще правата на човека ще са само на хартия..Даже и на хартия ще изчезнат постепенно май..

# 61
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не знам защо смятате, 4е садам беше толкова 4ерен като дявол, но там война си има от  преди векове, скрита или не м/у местните. сега американците я отприщиха  тотално и гледат да лапат на макс дивиденти, ама какво казват арабите- садам беше по-доброто зло от американците!демокрация при подобен религиозен вътрешен конфликт, нивга няма да се постигне доброволно!

# 62
  • Мнения: 738
Аз също съм на мнение, че "атентатите" от 11.09 си бяха измислени от американците, Осама е един чисто техен продукт! Как за всеки един атентат са виновни именно талибаните?! От къде толкова акъл и ресурси?! За мен американците са най-манипулираната нация! Холограма, абсолютно съм съгласна с теб! Peace

# 63
  • Мнения: 160


Брех тези евреи ... защо като са  управители на света не могат да спрат конфликтите в Газа ...  ...защото са изкупителна жертва, както винаги са били ... .... вниманието на мюсюлманския свят нарочно се насочва натам, за да не захапят Европа и по- специално Америка .. .Русия също има интереси точно там да има война и така... а всички имат интерес за евреите да се говори като за измамни и алчни мръсници
[/quote]

Много точно казано.

Има много хубава песен на Иврит, която един мой приятел ми преведе: "Господи, всичко си имам само едно нещо ми липсва- искам мир..."

Та ако си мислите, че на тези хора много им харесва да живеят в страх, че утре някой ненормален ще се взриви в автобуса в, които пътува детето им , и да не можеш да отидеш да си купиш хляб без охрана да ти провери чантата значи наистина си нямате представа за какво говорите.


# 64
  • Мнения: 738
Не мисля, че някой е говорил за обикновените евреи-хората като нас. Става въпрос за най-богатите от тях, за тези на най-високото йерархично ниво. Най-богатите хора са евреи. А знаете, че парите управляват света, нали? Peace

Общи условия

Активация на акаунт