Биберон-залъгалка - силиконов, каучуков или латекс...или ?

  • 2 821
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Имахме каучукова,обаче много бързо се разваля.Сега имаме силиконова.Малчо и двете ги харесва!

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Силикон. На Камера.

# 32
# 33
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не харесва силиконовите защото са по-твърди.Купувала съм какви ли не,но накрая го уцелих - каучуков на NUK.

# 34
  • Мнения: 5 362
Силиконов,анатомичен Peace

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Нашия е каучуков на Чико,за друг не иска и да чуе  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 928
На сина ми съм купувала само силиконови на Авент.
Peace

# 37
  • Мнения: 2 381
Цитат
Биберон-залъгалка - силиконов, каучуков или латекс...или ?


Или...никакъв. Laughing
... За да не се привържат към него, за да ги чувам, когато мрънкотят, за да ги виждам, когато се усмихват.  Wink За да не ми се налага после да ги отказвам от него. 

Peace

# 38
  • Мнения: 313
Ние  сме със силиконов на Нук.

# 39
  • Мнения: 9 050
Силиконовите са по-издържливи. Тези от каучук трябва да се подменят ежемесечно. Силиконовите издържат до 3 месеца. Но не настоявай. Моят дребосък така и не хареса залъгалка. По едно време просто спрях да опитвам и да му я тикам в устата. Сега имам един проблем по-малко  Laughing Не се чудя как да го отказвам. Малко се притеснявах, че си смучи пръстите, но и това спря да прави.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз съм ползвала само силиконови за дечко и бях доволна.За другите не мога да кажа нищо.

# 41
  • Мнения: 2 242
до колкото знам силиконовият се уврежда от механични действия (когато примерно го дъвче бебе със зъбчета ) а каучуковият се захабява с времето или при високи температури.

Имали сме и от двата - каучуков и силикнов

# 42
  • Мнения: 254
Имаме и силиконов и каучуков ( и залъгалки и биберони) - на този етап не проявява предпочитания. В последните седмици, обаче, е открила най-вкусното - ръчичките си  Mr. Green и да видиш какво блажено мляскане пада!Бибата бързо я плюва и пъхва палчето или цяло юмруче в устата. В това отношение вече имаме проблем -залъгалката ти решаваш дали да дадеш или не, а ръката newsm78...

# 43
  • Мнения: 337
Силиконов на НУК, само него харесва

# 44
  • Мнения: 3 478
Силиконов ( аз лично ползвам на Нук), но каучуковите хич не ги харесвам. Много бързо почват да лепнат.

Общи условия

Активация на акаунт