Фиат Брава или Фиат Браво????

  • 8 441
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Работя в автосервиз и бих ти препоръчала да не си взимаш фиат.Да на дизайн са супер,но двигател,окачвоне просто са много зле,неуспоримо е че и частите са евтини,но за сметка на това влизат много по често в сервизите отколкото други марки автомобили.Успех в избора на кола.

Ти случайно да не си от Перник и да не караш ГоУф?

Всички притежателки на Фиат, писали в темата казват, че са доволни от покупката на Фиат Браво или Фиат Брава. Това е важното!
Стига си разправяла митове и легенди от 1001 нощ без да си виждала дори на снимка Фиат ...

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 09:29 от wwweb

# 31
  • Мнения: 1 475
все пак аз надделях взехме Брава, и засега и двамата сме много доволни от избора си! колата е без грешка! Laughing

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 702
Честито! Дано все така да е!

# 33
  • Мнения: 1 715
Да ви е честита!Леко и безаварийно пътуване с нея!

# 34
все пак аз надделях взехме Брава, и засега и двамата сме много доволни от избора си! колата е без грешка! Laughing
Ай честито и безаварийно ...

Хубаво е, че не сте се повлияли от мнението на "разбирачите" за италианските автомобили ... които са най-хубавите, разбира се Wink

Вече спокойно можете да станете членове и на официалния форум на Фиат в България:
http://fiat-bg.org/forum

Поздрави! Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 826
По принцип не съм изобщо за Фиат,но темата не за това.  Rolling Eyes
Иначе Брава.

# 36
Fiat е най-готината марка! Аз съм за Bravo-то найстина изглежда по добре, но пък Brava-та е с четири врати!

# 37
  • Монтана
  • Мнения: 499
Съпруга ми кара от 1год. бус Фиат-Дукато-дизел-беше против дизела,но казва че е доволен поне за сега.Сега аз съм навита за кола за мен и съм се спряла точно на Фиат Брава.Надявам се до 2 седмици да имам такава кола-с всички екстри

# 38
  • Мнения: 4 520
Неочаквано тази тема се оказа и за мен. Нашите искат да ме подпомогнат с един Фиат Браво. Нямам представа що за кола е, по принцип не си падам много по Фиат, но когато ти е подарена една кола, мисля, че няма от какво да недоволстваш. Laughing Изчетох темата и не ми стана много ясно кой модел какви предимства има, обаче виждам, че има и доволни от Браво-то, така че се надявам и аз да нямам проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт