Пълнено пиле,печено в плик

  • 30 310
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 818
Да,рибката става разкошна в плик със разни зеленчуци... Heart Eyes
LaDoice,благодаря за табличката   bouquet

# 61
  • Шумен
  • Мнения: 403
За съжаление все още не сме си взели печка,та я караме на котлон и микровълнова.Но това пиле в плик ми събра погледа ...дали може да се направи и в микровълнова newsm78

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Ето табелата с времето за печене на моите пликове -  фирма Алу Фикс (Австрия)

елек. печка 180°, газова печка, степен 3 до 4


*козунак - 50-60 мин.

*щрудел с мак - 45-60 мин.
....................


И козунаци ли могат да се пекат в пликовете? Някой пробвал ли е?

# 63
  • Мнения: 1 818
vilism,пробвай с нарязано месо...сложи по-малко в плика...и кажи резултата после   Hug
 Hug Валя,не знаех и аз...но мисля да пробвам с нещо тестено .

# 64
  • Мнения: 952
благодаря че ме подсетихте, за готвенето в плик,тъкмо се чудех какво да готвя сего по празниците. PeaceПреди много често готвех с плик, ползвала съм какви ли не, има и едни които се продават с подправките заедно, в зависимост от месото. Всичките са хубави и рибата и  пържолите само на пилето не ми харесаха подплавките, че имаше много куркума и много жълт ставаше соса. Но сега ще пробвам пълненото пиле на gaby_s Peace

# 65
  • Мнения: 3 416
И въпреки,че казвате как се изпича и пилето и плънката все не ми се вярва,че без грам вода става всикчо? newsm78 Значи ориза трябва да си е направо готов?

# 66
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
  bouquet

# 67
  • Мнения: 952
И въпреки,че казвате как се изпича и пилето и плънката все не ми се вярва,че без грам вода става всикчо? newsm78 Значи ориза трябва да си е направо готов?

всичко си се изпича,даже много добре защото като разсипвам в чинийте месото чак се разпада. Просто всички сокове на месото и зеленчуците не  изтичат а остават вътре и всичко се задушава. Това въобще да не те притеснява че ще ги извадиш сурови Laughing ориза може да не го слагаш готов/ а полу готов/ защото ще се развари

# 68
  • Мнения: 1
Копувам една подправка за печено пиле заедно с плик за печене на фирма Меркурий . Много са  добри , намазвам пилето с подправката отвътре и от вън обилно .В плика нарязвам картофи на по  едри парчета пилето върху тях .Пече се час на  250 градуса . Пилето става с коричка и сочно . Heart Eyes

# 69
Много добре изглежда!
Ще се пробва! Благодаря за рецептата!
Аз бих сложила и гъби в плънката, много обичам  Crazy

 Peace

# 70
  • Мнения: 765
По принцип нещо не ми се получават вкусни нещата в тези пликове, но това пиленце е направо неустоимо.   bouquet

# 71
  • Мнения: 320
По принцип нещо не ми се получават вкусни нещата в тези пликове, но това пиленце е направо неустоимо.   bouquet
Незнам защо не ти се получават вкусни, няма нищо кой знае какво, осоляваш, слагаш подправки, пъхаш в плик, връзваш, дупчиш и печеш, това е  Wink
Ето нещичко печено в плик и от мен ,  и , и тук

# 72
  • Мнения: 765
alex_og97,  много апетитно изглежда   bouquet
Просто не ми стават много вкусни, не че не се изпичат.
Само зеленчуците ми харесват вътре. Месото не, може би има причина.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 789
Благодаря за идеята!  bouquet
Досега не съм слагала пълнено пиле в плик. Правила съм пилешки крилца, бутчета, цяло пиле, пиле с картофи, зеленчуци, риба....всеки път резултата е перфектен Peace Ще пробвам и с пълненото пиле!

# 74
  • Мнения: 1 269
Едно въпросче,някой правил ли е риба в плик. newsm78
Аз правих бяла риба в плик и стана божествена. Направих си в блендера паста от две зелени чушки, един голям домат, една голяма глава лук, 3 моркова, няколко скилидки чесън, връзка магданоз, соев сос и кафяна чаша зехтин. С тази паста намазах нарязаната на шайби бяла риба и опекох за 50 минути в плик. Стана мнооого вкусно! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт