За втори път съм свидетел на подобна житейска ситуация

  • 4 092
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 439
Преди десетина години едни приятели се женят, ние с мъжа ми сме на море и ни представлява девера. Връщаме се, питаме как мина сватбата между X иY, а той отговаря: X не се ожени за Y, а за Z. Embarassed

# 46
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз също съм пример за такава развръзка, след 4 годишна връзка се разделихме и аз след 6 месеца бях с друг, сега имаме дете и съм щастлива. Много често нещата са по-различни от това, което виждат приятелите ти, един мъж може да е невероятен в компания, но във връзката си да е леке. Жените на твоите приятели може да са им давали индикации от дълго време, че нещо не е наред, че не това са отношенията, които искат, но както сочи моя опит мъжът като че ли оглушава Simple Smile и когато се разделиш с него, наистина е като ударен от гръм  Crazy Това няма как да го видиш отстрани. При такива ситуации майка ми казва "когато не си вътре в едно семейство, не можеш да коментираш"
Подкрепям,мъжът в компания и мъжът партньор са различни неща.Преди години са ме удивлявали примери как еди кой си,душата на компанията,все се разделяше с гаджетата си,до като не научих пикантни подробности от самите гаджета.Да кофти е когато сте компания и се налага да се канят всички,но се намира решение,аз съм пример за това ,сама се отдръпнах.

# 47
  • Мнения: 9 865
Има ситуации, в които новата половинка е по-добрият избор, в който няма как да се убеди страничен наблюдател. Всъщност всеки е свободен да си троши главата както намери за добре.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз имам близки познати, които са с подобно минало. Бяха заедно около 7 години, изведнъж се разделиха. Едната половинка за няколко месеца си хвана друга, всичко беше наред, но скоро ще се разделят.

# 49
Няма какво да се диви човек! Времето си тече, нещата се променят и ако една жена има очаквния, а те не се оправдават след толкова многогодишна връзка, така става! Познавам хора, които са се оженили след по малко от месец "ходене" и с щастлив брак след това! А който много чака ( и аз съм от тия) да си опича акъла!

# 50
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
"Никой не знае като се затвори вратата какво се случва под юргана?"-и това го знам от баба си.

Общи условия

Активация на акаунт