Къде ви "срещна" съдбата с вашата половинка?

  • 10 798
  • 276
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 891
В пъба, в който работех. Накара ми се, как съм била толкова нагла, да не обръщам внимание на неговия проятел. След час ми каза, че ще се ожени за мен, а пък аз го обявих за луд.

# 61
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
В пъба, в който работех. Накара ми се, как съм била толкова нагла, да не обръщам внимание на неговия проятел. След час ми каза, че ще се ожени за мен, а пък аз го обявих за луд.
#Crazy #Crazy #Crazy

# 62
  • Мнения: 15 654
С любимия се видяхме за пръв път на улицата. Вървяхме един срещу друг и при разминаването и двамата се обънахме да огледаме другия   Heart Eyes
Беше любов от пръв поглед в буквалния смисъл  Two Hearts

# 63
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Преди 5 години в кю-то. След две седмици се видяхме наживо в едно кафе за примиерата на Star wars ІІ. След 6 месеца заживяхме заедно. И така до днес.

# 64
  • Мнения: 289
В нет-а  Peace

# 65
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
На купон в Студентски град.

# 66
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
у един общ приятел и после заедно на плаж на траката (отврат е този плаж, да знаете!!! но пък прасчо е супер Heart Eyes)

# 67
# 68
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
На работа, естествено Simple Smile
Той постъпваше, аз вече бях 'стара пушка' с година и половина стаж.
Всъщност преди още да го видя му бях прочела досието Mr. Green, щяхме да работим заедно по един грандиозен проект.
Идея нямах обаче какво развитие ще имат нещата след това.

# 69
Ами в бара.По точно тои ме видял,гледа ме повече от час изпи около 5-6 водки и накрая доиде де до мен и ми каза може ли една целувка и не дочака отговора направо се стропули в мен. Laughing Laughing Laughing

# 70
  • Мнения: 4 300
На работа, естествено Simple Smile..
Я тоже.

# 71
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Е как къде, в секс шопа - дойде с един негов приятел да ми свалят колежката, пък после взе в чата да ми се включва и така ... как ли ще кажем на детето  Joy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 104
И аз на работа.Аз-стара пушка,той-новопостъпил.Така и не го забелязвах докато един прекрасен ден се засякохме и вместо да се запознаем ми каза:"искам да спя с теб". Аз онемах от наглостта му.Все пак съм на работа,не на някоя  магистрална плочка . При това съм по-голяма и малко респект към каките Laughing.Съвзех се бързо  и му казах да тръгваме Laughing
И така,вече 11 год. все си спим Laughing

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Денонощен магазин за алкохол и цигари. Черната водка ни събра.
Аз пък "милото" го забърсах в магазин за електронни и компютърни игри. Laughing

# 74
  • Мнения: 11 747
в дома на бившия ми съпруг,тогава бяхме още гаджета (с бившия ми съпруг)

Общи условия

Активация на акаунт