наркотиците

  • 2 373
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Цитат на: fibi4ka link=topic=216641.msg4783583#msg478358 :peace:3 date=1187905822


Абе моля ви се, момичето говори за трева, не за хероин...каква душевна слабост, какви пет лева?
И тъй като подозирам, че темата ще се превърне в "За и Против леките наркотици", отсега да кажа, че разликата е много голяма.
Иначе на въпроса, пуших трева в гимназията и в университета - често, не редовно. Не го намирам за нещо по-различно в това да се напиеш. По това време пушех също по една кутия цигари на ден и пиех де що има видове алкохол. Мисля, че това са нормални "спътници" на младостта. Сега пия само бира и не пуша нищо! Naughty Не очаквам дъщеря ми да не мине през този етап....

Бре! Т'ва все едно аз го написах  Mr. Green
Само че аз пия и винце, и освен джойнта съм пробвала и де що има парти наркотици/екстази, амфетки/, но също вече отдавна загубих всякакъв интерес и не пуша нищо!

Хубаво ще е хората да говорят за наркотиците от собствен опит.
То е като раждането.
Ако не си го изпитал на свой гръб - няма как да знаеш какво е  Peace



Mamamuu, айде стига вече - нека пишат тези, които наистина има какво да кажат !

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Никога не съм опитвала наркотици.
За съжаление пушех цигари - за радост на тютюневите компании. Преди почти 4 години ги отказах съврем - за моя радост.

Като чета някои постинги тук, изправя ми се косата. Не предполагах, че е възможно. Но сигурно, защото съм расла по време на Соца и най-лошото, което можеше да направи някой ученик е да го хванат да пуши.

Достъпът до наркотици е твърде лесен.

# 32
  • Мнения: 98

Абе моля ви се, момичето говори за трева, не за хероин...каква душевна слабост, какви пет лева?
И тъй като подозирам, че темата ще се превърне в "За и Против леките наркотици", отсега да кажа, че разликата е много голяма.
Иначе на въпроса, пуших трева в гимназията и в университета - често, не редовно. Не го намирам за нещо по-различно в това да се напиеш. По това време пушех също по една кутия цигари на ден и пиех де що има видове алкохол. Мисля, че това са нормални "спътници" на младостта. Сега пия само бира и не пуша нищо! Naughty Не очаквам дъщеря ми да не мине през този етап....
[/quote]

аз и сега няма да откажа един джойнт да дръпнем с мъжа ми,но когато децата са при баба  Wink

# 33
  • Мнения: 6 993
Не съм пробвала нито цигари, нито трева, нито наркотици. Няма да пробвам, Предполагам, че няма да реагирам особено щастливо, ако детето ми пробва.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Изобщо не съм съгласна, че цигарите и алкохола са НОРМАЛНИ "СПЪТНИЦИ" НА МЛАДОСТТА Naughty...точно заради тези НОРМАЛНИ СПЪТНИЦИ днешните деца са се самозабравили и правят какви ли не глупости...
по темата...пушила съм трева...не ми хареса...не съм опитвала по-твърд наркотик...надявам се децата ми да НЕ ГО ПРАВЯТ...и спътници на младостта им да бъдат ПРИЯТЕЛИТЕ И ХУБАВИТЕ МОМЕНТИ  Laughing Peace

# 35
  • Мнения: 123
Дано на е така Praynig

Общи условия

Активация на акаунт